65 SX (1999) VÄXELMEKANISM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
46034031200 Lagerstatus: 1-3
SHIFT LEVER COL. 65 SX 2001
540:-
2
46034020100 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT RAIL 2001
80:-
3
46034002100 Lagerstatus: 1-3
SHIFT FORK COUNTERSHAFT R/S
535:-
4
46034019100 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT RAIL 10X72MM 2001
75:-
5
46034001100 Lagerstatus: 1-3
SHIFT FORK MAIN SHAFT 2001
535:-
6
46034012300 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT ROLLER 65 SX 2001
785:-
7
46034019052 Lagerstatus: 4-6
SPRING SHIFT RAIL 2001, Åtgår 4st
25:-
8
46034005044 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT SHAFT CPL.
785:-
9
50334018100 Lagerstatus: 7
SHIFTING ROLLER 6X8X5,2, Åtgår 3st
25:-
10
46034091100 Lagerstatus: hos lev.
SPACER WASHER-SET 2001
25:-
11
46034015100 Lagerstatus: 1-3
SHIFT DRUM LOCATING 60/65 2000
400:-
12
0991060303 Lagerstatus: 4-6
FLAT HEAD SCREW DIN7991-M 6X30
10:-
13
46034002200 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT FORK COUNT. 2.3.GEAR
535:-
14
46034023100 Lagerstatus: hos lev.
LOCKING LEVER SPRING 2001
25:-
15
46034024000 Lagerstatus: hos lev.
LOCKING LEVER CPL.
*SAKNAS
17
0625618050 Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 25X37X7, Åtgår 2st
170:-
20
0760122050 Lagerstatus: 4-6
SHAFT SEAL RING 12X20X5 B
40:-
24
46034014000 Lagerstatus: hos lev.
RETURN SPRING
30:-
25
46034009000 Lagerstatus: 4-6
PRESSURE SPRING SLIDER PLATE
15:-
26
0912060203 Lagerstatus: 21
AH SCREW DIN0912-M 6X20
10:-
27
0797060003 Lagerstatus: 7
TOOTH LOCK WASH. DIN6797-A 6,4
10:-



Klicka här för skärmanpassad bild
46034031200, Lagerstatus: 1-3
SHIFT LEVER COL. 65 SX 2001
Pris 540:- Lägg i varukorg
46034020100, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT RAIL 2001
Pris 80:- Lägg i varukorg
46034002100, Lagerstatus: 1-3
SHIFT FORK COUNTERSHAFT R/S
Pris 535:- Lägg i varukorg
46034019100, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT RAIL 10X72MM 2001
Pris 75:- Lägg i varukorg
46034001100, Lagerstatus: 1-3
SHIFT FORK MAIN SHAFT 2001
Pris 535:- Lägg i varukorg
46034012300, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT ROLLER 65 SX 2001
Pris 785:- Lägg i varukorg
46034019052, Lagerstatus: 4-6
SPRING SHIFT RAIL 2001 , åtgår: 4
Pris 25:- Lägg 4st i varukorg
46034005044, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT SHAFT CPL.
Pris 785:- Lägg i varukorg
50334018100, Lagerstatus: 7
SHIFTING ROLLER 6X8X5,2 , åtgår: 3
Pris 25:- Lägg 3st i varukorg
46034091100, Lagerstatus: hos lev.
SPACER WASHER-SET 2001
Pris 25:- Lägg i varukorg
46034015100, Lagerstatus: 1-3
SHIFT DRUM LOCATING 60/65 2000
Pris 400:- Lägg i varukorg
0991060303, Lagerstatus: 4-6
FLAT HEAD SCREW DIN7991-M 6X30
Pris 10:- Lägg i varukorg
46034002200, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT FORK COUNT. 2.3.GEAR
Pris 535:- Lägg i varukorg
46034023100, Lagerstatus: hos lev.
LOCKING LEVER SPRING 2001
Pris 25:- Lägg i varukorg
46034024000, Lagerstatus: hos lev.
LOCKING LEVER CPL.
Pris 123456:- Lägg i varukorg
0799100000, Lagerstatus: hos lev.
@99 UTGÅNGEN ARTIKEL KTM
Pris 123456:- Lägg i varukorg
0625618050, Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 61805 C3 , åtgår: 2
Pris 170:- Lägg 2st i varukorg
0760122050, Lagerstatus: 4-6
SHAFT SEAL RING 12X20X5 B
Pris 40:- Lägg i varukorg
46034014000, Lagerstatus: hos lev.
RETURN SPRING
Pris 30:- Lägg i varukorg
46034009000, Lagerstatus: 4-6
PRESSURE SPRING SLIDER PLATE
Pris 15:- Lägg i varukorg
0912060203, Lagerstatus: 21
AH SCREW DIN0912-M 6X20
Pris 10:- Lägg i varukorg
0797060003, Lagerstatus: 7
TOOTH LOCK WASH. DIN6797-A 6,4
Pris 10:- Lägg i varukorg