65 SX (1999) FÖRGASARE
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
2
46031011000 Lagerstatus: hos lev.
FLOAT BODY 5-1 VM24
275:-
3
45031008000 Lagerstatus: hos lev.
PIN 2,5X27
35:-
5
46031018000 Lagerstatus: 1-3
GASKET NEEDLE VALVE 9,1X12X0,5
15:-
6
45031023195 Lagerstatus: hos lev.
MAIN JET 195
50:-
6
45031023200 Lagerstatus: 4-6
MAIN JET 200
50:-
6
45031023205 Lagerstatus: 1-3
MAIN JET 205
50:-
7
46031074000 Lagerstatus: hos lev.
BUFFLE
35:-
9
45031034200 Lagerstatus: 1-3
JET NEEDLE MIKUNI 5I14
95:-
11
45031010100 Lagerstatus: 1-3
GASKET FLOAT BOWL
60:-
12
46031009000 Lagerstatus: 1-3
FLOAT VM24
285:-
13
52031137001 Lagerstatus: 1-3
PVC-HOSE 3X5MM
25:-
14
52031137001 Lagerstatus: 1-3
PVC-HOSE 3X5MM
25:-
15
45031015100 Lagerstatus: hos lev.
SPRING MIKUNI
25:-
16
46031019000 Lagerstatus: 1-3
THROTTLE VALVE SCREW M6X30
75:-
17
46031043000 Lagerstatus: 4-6
O-RING 17,5X1,4
30:-
19
54531612000 Lagerstatus: hos lev.
BRACKET D7
*SAKNAS
20
46031035000 Lagerstatus: hos lev.
THROTTLE VALVE 2.0
540:-
22
45031045000 Lagerstatus: 1-3
SPRING
30:-
23
46031014000 Lagerstatus: hos lev.
PLUG SCREW M16 WS=17
135:-
24
57031525000 Lagerstatus: 1-3
ADJUSTMENT SCREW M6X0,75
35:-
25
52031126000 Lagerstatus: 10
HEXAGON NUT M 6X0,75 DIN0439
10:-
26
46031027000 Lagerstatus: hos lev.
CARBURETOR COVER VM24
180:-
27
46031048044 Lagerstatus: 1-3
COLD STARTER KNOB CPL. VM24
280:-
28
46031030000 Lagerstatus: hos lev.
THROTTLE VALVE SPRING VM24
70:-
42
44011076140 Lagerstatus: 90
CABLE TIE 100/2,5MM BLACK
10:-



Klicka här för skärmanpassad bild
46131001000, Lagerstatus: hos lev.
@99 UTGÅTT KTM
Pris 123456:- Lägg i varukorg
46031011000, Lagerstatus: hos lev.
FLOAT BODY 5-1 VM24
Pris 275:- Lägg i varukorg
45031008000, Lagerstatus: hos lev.
PIN 2,5X27
Pris 35:- Lägg i varukorg
46031020000, Lagerstatus: hos lev.
NEEDLE VALVE CPL. VM24
Pris 395:- Lägg i varukorg
46031018000, Lagerstatus: 1-3
GASKET NEEDLE VALVE 9,1X12X0,5
Pris 15:- Lägg i varukorg
45031023195, Lagerstatus: hos lev.
MAIN JET 195
Pris 50:- Lägg i varukorg
45031023200, Lagerstatus: 4-6
MAIN JET 200
Pris 50:- Lägg i varukorg
45031023205, Lagerstatus: 1-3
MAIN JET 205
Pris 50:- Lägg i varukorg
46031074000, Lagerstatus: hos lev.
BUFFLE
Pris 35:- Lägg i varukorg
46031021000, Lagerstatus: hos lev.
@99 UTGÅTT KTM
Pris 123456:- Lägg i varukorg
45031034200, Lagerstatus: 1-3
JET NEEDLE MIKUNI 5I14
Pris 95:- Lägg i varukorg
45031010100, Lagerstatus: 1-3
GASKET FLOAT BOWL
Pris 60:- Lägg i varukorg
46031009000, Lagerstatus: 1-3
FLOAT VM24
Pris 285:- Lägg i varukorg
52031137001, Lagerstatus: 1-3
PVC-HOSE 3X5MM
Pris 25:- Lägg i varukorg
45031015100, Lagerstatus: hos lev.
SPRING MIKUNI
Pris 25:- Lägg i varukorg
46031019000, Lagerstatus: 1-3
THROTTLE VALVE SCREW M6X30
Pris 75:- Lägg i varukorg
46031043000, Lagerstatus: 4-6
O-RING 17,5X1,4
Pris 30:- Lägg i varukorg
45031014000, Lagerstatus: hos lev.
@99 UTGÅTT KTM
Pris 123456:- Lägg i varukorg
54531612000, Lagerstatus: hos lev.
BRACKET D7
Pris 123456:- Lägg i varukorg
46031035000, Lagerstatus: hos lev.
THROTTLE VALVE 2.0
Pris 540:- Lägg i varukorg
46031032000, Lagerstatus: hos lev.
@99 UTGÅTT KTM
Pris 123456:- Lägg i varukorg
45031045000, Lagerstatus: 1-3
SPRING
Pris 30:- Lägg i varukorg
46031014000, Lagerstatus: hos lev.
PLUG SCREW M16 WS=17
Pris 135:- Lägg i varukorg
57031525000, Lagerstatus: 1-3
ADJUSTMENT SCREW M6X0,75
Pris 35:- Lägg i varukorg
52031126000, Lagerstatus: 10
HEXAGON NUT M 6X0,75 DIN0439
Pris 10:- Lägg i varukorg
46031027000, Lagerstatus: hos lev.
CARBURETOR COVER VM24
Pris 180:- Lägg i varukorg
46031048044, Lagerstatus: 1-3
COLD STARTER KNOB CPL. VM24
Pris 280:- Lägg i varukorg
46031030000, Lagerstatus: hos lev.
THROTTLE VALVE SPRING VM24
Pris 70:- Lägg i varukorg
44011076140, Lagerstatus: 90
CABLE TIE 100/2,5MM BLACK
Pris 10:- Lägg i varukorg