Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av vår webbplats. Du kan välja att endast tillåta nödvändiga cookies eller tillåta alla cookies.
65 SX (2000) REAR BRAKE CONTROL
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
3
kopiera artikelnummer
46003060233
46003060244 ersätts av: 46003060233
BRAKE PEDAL LEVER CPL 2000
*SAKNAS
4
kopiera artikelnummer
54603062200
54603062000 ersätts av: 54603062200
Return spring for brake lever
60:-
5
kopiera artikelnummer
56509064100
SELF LOCKING NUT M6 10.9
20:-
6
kopiera artikelnummer
54310086200
SELF LOCKING NUT M8 10.9
20:-
8
kopiera artikelnummer
54603069000
SWIVEL HEAD M6 FOOT BRAKE LEV.
205:-
kopiera artikelnummer
04-1281
RENOVERINGSSATS BROMSPEDAL, Renoveringssats för bromspedal innehåller allt du behöver för att re... mer info



RENOVERINGSSATS BROMSPEDAL, Renoveringssats för bromspedal innehåller allt du behöver för att renovera din bromspedal.
Kapslade kullager, låsning till lager, låsmutter, fjäder och swivel ingår.
Får din bromspedal att kännas som ny igen!

Dölj ytterligare info
455:-
9
kopiera artikelnummer
0934060003
hex nut DIN 934 M6
15:-
10
kopiera artikelnummer
54603068000
PRESSURE ROD ALU 250 90
140:-
20
kopiera artikelnummer
50313060000
FOOTBRAKE CYLINDER D=12MM 2000
*SAKNAS
21
kopiera artikelnummer
50313061000
REP. KIT PISTON 12MM 2000
440:-
23
kopiera artikelnummer
54513038000
BRAKE CYL. PROTECTOR BREMBO
115:-
24
kopiera artikelnummer
50213161000
COLLAR BUSHING, Åtgår 2st
30:-
25
kopiera artikelnummer
0025060256
0015060253 ersätts av: 0025060256
HH collar screw M6x25 TX30, Åtgår 3st
20:-
26
kopiera artikelnummer
54603048100
50235033300 ersätts av: 54603048100
clip nut M6, Åtgår 3st
40:-
30
kopiera artikelnummer
46013070100
BRAKE H REAR 594MM 60/65 2000
435:-
31
kopiera artikelnummer
50213025000
HOLLOW SCREW M10X1X19
80:-
32
kopiera artikelnummer
42013226000
CU-SEAL RING DIN7603-10X16X1
20:-
33
kopiera artikelnummer
42013026000
CU-SEAL RING DIN7603-10X16X1,5
20:-
35
kopiera artikelnummer
57313072001
2023-12-04
58007016101 ersätts av: 57313072001
Hose reservoir 6x1,5
160:-
36
kopiera artikelnummer
58007017000
YDNAC CLAMP 10101 (10,4MM), Åtgår 2st
20:-
40
kopiera artikelnummer
54513030044
BRAKE FLUID RESERVOIR 89
240:-
41
kopiera artikelnummer
0024060106
0014060103 ersätts av: 0024060106
HH COLLAR SCREW M6X10 TX30, Åtgår 5st
20:-
50
kopiera artikelnummer
00062030000
306054 ersätts av: 00062030000
BRAKE FLUID DOT5.1 0,25L
*SAKNAS
60
kopiera artikelnummer
44011076305
CABLE TIE 300/4,8MM BLACK
10:-
63
kopiera artikelnummer
58303063000
BRAKE LEVER STOP 93
95:-
64
kopiera artikelnummer
0991060202
0991060203 ersätts av: 0991060202
FLAT HEAD DIN7991-M 6X20
20:-



3
46003060244, Lagerstatus: hos lev.
REAR BRAKELEVER CPL.60/65 20
4
54603062000, Lagerstatus: hos lev.
RETURN SPRING FOR BRAKELEVER
5
56509064100, Lagerstatus: 10
SELF LOCKING NUT M6 10.9
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
6
54310086200, Lagerstatus: 17
SELF LOCKING NUT M8 10.9
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
8
54603069000, Lagerstatus: 1-3
SWIVEL HEAD M6 FOOT BRAKE LEV.
Pris: 205kr/st
Lägg i varukorgen
04-1281, Lagerstatus: 4-6
RENOVERINGSSATS BROMSPEDAL, Renoveringssats för bromspedal innehåller allt du behöver för att renovera din bromspedal.
Kapslade kullager, låsning till lager, låsmutter, fjäder och swivel ingår.
Får din bromspedal att kännas som ny igen!
Pris: 455kr/st
Lägg i varukorgen
9
0934060003, Lagerstatus: 13
hex nut DIN 934 M6
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
10
54603068000, Lagerstatus: 1-3
PRESSURE ROD ALU 250 90
Pris: 140kr/st
Lägg i varukorgen
20
50313060000, Lagerstatus: hos lev.
FOOTBRAKE CYLINDER D=12MM 2000
21
50313061000, Lagerstatus: 1-3
REP. KIT PISTON 12MM 2000
Pris: 440kr/st
Lägg i varukorgen
23
54513038000, Lagerstatus: 1-3
BRAKE CYL. PROTECTOR BREMBO
Pris: 115kr/st
Lägg i varukorgen
24
50213161000, Lagerstatus: 1-3
COLLAR BUSHING, åtgår 2st
Pris: 30kr/st
Lägg 2st i varukorgen
24
50213161000, Lagerstatus: 1-3
COLLAR BUSHING, åtgår 2st
Pris: 30kr/st
Lägg 2st i varukorgen
25
0015060253, Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8, åtgår 2st
25
0015060253, Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8, åtgår 2st
26
50235033300, Lagerstatus: hos lev.
SNAP-NUT HOLDER M6 KP142, åtgår 2st
30
46013070100, Lagerstatus: 1-3
BRAKE H REAR 594MM 60/65 2000
Pris: 435kr/st
Lägg i varukorgen
31
50213025000, Lagerstatus: 1-3
HOLLOW SCREW M10X1X19
Pris: 80kr/st
Lägg i varukorgen
32
42013226000, Lagerstatus: 76
CU-SEAL RING DIN7603-10X16X1
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
33
42013026000, Lagerstatus: 1-3
CU-SEAL RING DIN7603-10X16X1,5
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
35
58007016101, Lagerstatus: hos lev.
HOSE FOR RESERVOIR 6X1,5
36
58007017000, Lagerstatus: 9
YDNAC CLAMP 10101 (10,4MM), åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
36
58007017000, Lagerstatus: 9
YDNAC CLAMP 10101 (10,4MM), åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
40
54513030044, Lagerstatus: 1-3
BRAKE FLUID RESERVOIR 89
Pris: 240kr/st
Lägg i varukorgen
41
0014060103, Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M 6X10 WS=8
50
306054, Lagerstatus: hos lev.
BRAKE FLUID DOT 4.0
60
44011076305, Lagerstatus: 9
CABLE TIE 300/4,8MM BLACK
Pris: 10kr/st
Lägg i varukorgen
63
58303063000, Lagerstatus: 1-3
BRAKE LEVER STOP 93
Pris: 95kr/st
Lägg i varukorgen
64
0991060203, Lagerstatus: hos lev.
FLAT H.SCREW DIN7991-M6X20