Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av vår webbplats. Du kan välja att endast tillåta nödvändiga cookies eller tillåta alla cookies.
65 SX (2000) FRAMGAFFEL, STYRKRONA
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
kopiera artikelnummer
46001000244
FORK CPL. D=32MM L=730 2000
*SAKNAS
2
kopiera artikelnummer
46001001200
FORK LEG L/S CPL. 2000
*SAKNAS
3
kopiera artikelnummer
46001002200
FORK LEG R/S CPL. 2000
*SAKNAS
4
kopiera artikelnummer
46001032114
BOT. TRIPLE CLAMP CPL. X=14M
*SAKNAS
5
kopiera artikelnummer
46001034014
TOP TRIPLE CLAMP X=14MM
*SAKNAS
6
kopiera artikelnummer
0912080253
AH SCREW DIN0912-M 8X25, Åtgår 2st
25:-
7
kopiera artikelnummer
45001008000
* SCREW CAP CPL., Åtgår 2st
*SAKNAS
10
kopiera artikelnummer
46001003000
FORK TUBE D=32MM, Åtgår 2st
*SAKNAS
11
kopiera artikelnummer
46001010100
% REP.KIT CPL. FORK 60/65 20, Åtgår 2st
560:-
12
kopiera artikelnummer
46001022000
PRE LOAD BUSH L=115MM, Åtgår 2st
45:-
13
kopiera artikelnummer
45001021000
* SPRING, Åtgår 2st
*SAKNAS
14
kopiera artikelnummer
45001050000
SPRING, Åtgår 2st
*SAKNAS
15
kopiera artikelnummer
45001038044
HANDLEBAR CLAMP CPL.
*SAKNAS
16
kopiera artikelnummer
45001014000
SEAL KIT, Åtgår 2st
*SAKNAS
17
kopiera artikelnummer
45001070000
BRAKE CABLE CLAMP RSGU 9/12
40:-
18
kopiera artikelnummer
0025050166
HH COLLAR SCREW M 5X16 WS=8
21:-
19
kopiera artikelnummer
0985050003
SELF LOCKING NUT DIN0985-M 5
15:-
20
kopiera artikelnummer
0912080303
AH SCREW DIN0912-M 8X30, Åtgår 2st
25:-
25
kopiera artikelnummer
49001081000
TAPERED ROLLER BEARING 32004X, Åtgår 2st
230:-
26
kopiera artikelnummer
0770360030
2024-06-18
O-RING 36,00X3,00 NBR, Åtgår 2st
18:-
27
kopiera artikelnummer
46001086000
2024-06-18
PROTECTION RING 20,1X39X5, Åtgår 2st
65:-
28
kopiera artikelnummer
49001086000
COVERING CAP
65:-
29
kopiera artikelnummer
46001043000
2024-06-18
STEERING HEAD NUT M20X1,5
135:-
30
kopiera artikelnummer
46001042000
CONE NUT M20X1,5
*SAKNAS
31
kopiera artikelnummer
55009086000
PLUG SFL13
20:-



2
46001001200, Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG L/S CPL. 2000
2
46001001200, Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG L/S CPL. 2000
3
46001002200, Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG R/S CPL. 2000
3
46001002200, Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG R/S CPL. 2000
4
46001032114, Lagerstatus: hos lev.
BOT. TRIPLE CLAMP CPL. X=14M
4
46001032114, Lagerstatus: hos lev.
BOT. TRIPLE CLAMP CPL. X=14M
5
46001034014, Lagerstatus: hos lev.
TOP TRIPLE CLAMP X=14MM
5
46001034014, Lagerstatus: hos lev.
TOP TRIPLE CLAMP X=14MM
6
0912080253, Lagerstatus: 8
AH SCREW DIN0912-M 8X25, åtgår 2st
Pris: 25kr/st
Lägg 2st i varukorgen
6
0912080253, Lagerstatus: 8
AH SCREW DIN0912-M 8X25, åtgår 2st
Pris: 25kr/st
Lägg 2st i varukorgen
7
45001008000, Lagerstatus: hos lev.
* SCREW CAP CPL., åtgår 2st
10
46001003000, Lagerstatus: hos lev.
FORK TUBE D=32MM, åtgår 2st
11
46001010100, Lagerstatus: 1-3
% REP.KIT CPL. FORK 60/65 20, åtgår 2st
Pris: 560kr/st
Lägg 2st i varukorgen
12
46001022000, Lagerstatus: 1-3
PRE LOAD BUSH L=115MM, åtgår 2st
Pris: 45kr/st
Lägg 2st i varukorgen
13
45001021000, Lagerstatus: hos lev.
* SPRING, åtgår 2st
14
45001050000, Lagerstatus: hos lev.
SPRING, åtgår 2st
15
45001038044, Lagerstatus: hos lev.
HANDLEBAR CLAMP CPL.
15
45001038044, Lagerstatus: hos lev.
HANDLEBAR CLAMP CPL.
16
45001014000, Lagerstatus: hos lev.
SEAL KIT, åtgår 2st
17
45001070000, Lagerstatus: 4-6
BRAKE CABLE CLAMP RSGU 9/12
Pris: 40kr/st
Lägg i varukorgen
18
0025050166, Lagerstatus: 8
HH COLLAR SCREW M 5X16 WS=8
Pris: 21kr/st
Lägg i varukorgen
19
0985050003, Lagerstatus: 20
SELF LOCKING NUT DIN0985-M 5
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
20
0912080303, Lagerstatus: 4-6
AH SCREW DIN0912-M 8X30, åtgår 2st
Pris: 25kr/st
Lägg 2st i varukorgen
20
0912080303, Lagerstatus: 4-6
AH SCREW DIN0912-M 8X30, åtgår 2st
Pris: 25kr/st
Lägg 2st i varukorgen
25
49001081000, Lagerstatus: 1-3
TAPERED ROLLER BEARING 32004X, åtgår 2st
Pris: 230kr/st
Lägg 2st i varukorgen
25
49001081000, Lagerstatus: 1-3
TAPERED ROLLER BEARING 32004X, åtgår 2st
Pris: 230kr/st
Lägg 2st i varukorgen
26
0770360030, Lagerstatus: hos lev.
O-RING 36,00X3,00 NBR, åtgår 2st
Pris: 18kr/st
Lägg 2st i varukorgen
26
0770360030, Lagerstatus: hos lev.
O-RING 36,00X3,00 NBR, åtgår 2st
Pris: 18kr/st
Lägg 2st i varukorgen
27
46001086000, Lagerstatus: hos lev.
PROTECTION RING 20,1X39X5, åtgår 2st
Pris: 65kr/st
Lägg 2st i varukorgen
27
46001086000, Lagerstatus: hos lev.
PROTECTION RING 20,1X39X5, åtgår 2st
Pris: 65kr/st
Lägg 2st i varukorgen
28
49001086000, Lagerstatus: 1-3
COVERING CAP
Pris: 65kr/st
Lägg i varukorgen
29
46001043000, Lagerstatus: hos lev.
STEERING HEAD NUT M20X1,5
Pris: 135kr/st
Lägg i varukorgen
30
46001042000, Lagerstatus: hos lev.
CONE NUT M20X1,5
31
55009086000, Lagerstatus: 1-3
PLUG SFL13
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen