Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av vår webbplats. Du kan välja att endast tillåta nödvändiga cookies eller tillåta alla cookies.
65 SX (2000) CARBURETOR
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
kopiera artikelnummer
46131001000
46031001044 ersätts av: 46131001000
CARBURETOR MIKUNI VM24-505 04
*SAKNAS
2
kopiera artikelnummer
46031011000
FLOAT BODY 5-1 VM24
*SAKNAS
3
kopiera artikelnummer
45031008000
2023-12-04
PIN 2,5X27
45:-
4
kopiera artikelnummer
46031020000
NEEDLE VALVE CPL. VM24
*SAKNAS
5
kopiera artikelnummer
46031018000
GASKET NEEDLE VALVE 9,1X12X0,5
25:-
6
kopiera artikelnummer
45031023195
MAIN JET 195
85:-
kopiera artikelnummer
45031023200
MAIN JET 200
85:-
kopiera artikelnummer
45031023205
MAIN JET 205
85:-
7
kopiera artikelnummer
46031074000
2023-12-04
BUFFLE
45:-
8
kopiera artikelnummer
46031021000
NEEDLE JET N-8
*SAKNAS
9
kopiera artikelnummer
45031034200
JET NEEDLE MIKUNI 5I14
130:-
11
kopiera artikelnummer
45031010100
GASKET FLOAT BOWL
70:-
12
kopiera artikelnummer
46031009000
FLOAT VM24
365:-
13
kopiera artikelnummer
52031137001
PVC-HOSE 3X5MM
45:-
14
kopiera artikelnummer
52031137001
PVC-HOSE 3X5MM
45:-
15
kopiera artikelnummer
45031015100
2023-12-04
SPRING MIKUNI
35:-
16
kopiera artikelnummer
46031019000
THROTTLE VALVE SCREW M6X30
70:-
17
kopiera artikelnummer
46031043000
O-RING 17,5X1,4
25:-
18
kopiera artikelnummer
45031014000
LENTIL HEAD SCREW M4X14 (SET)
*SAKNAS
19
kopiera artikelnummer
54531612000
BRACKET D7
*SAKNAS
20
kopiera artikelnummer
46031035000
THROTTLE VALVE 2.0
*SAKNAS
21
kopiera artikelnummer
46031032000
HOLDING WASHER
*SAKNAS
22
kopiera artikelnummer
45031045000
SPRING
25:-
23
kopiera artikelnummer
46031014000
2023-12-04
PLUG SCREW M16 WS=17
135:-
24
kopiera artikelnummer
57031525000
ADJUSTMENT SCREW M6X0,75
70:-
25
kopiera artikelnummer
52031126000
HEXAGON NUT M 6X0,75 DIN0439
25:-
26
kopiera artikelnummer
46031027000
CARBURETOR COVER VM24
*SAKNAS
27
kopiera artikelnummer
46031048044
COLD STARTER KNOB CPL. VM24
365:-
28
kopiera artikelnummer
46031030000
2023-12-04
THROTTLE VALVE SPRING VM24
80:-
42
kopiera artikelnummer
44011076140
44011076100 ersätts av: 44011076140
CABLE TIE 140/2,5MM BLACK
10:-



1
46031001044, Lagerstatus: hos lev.
CARBURETOR MIK. VM24-489 65S
2
46031011000, Lagerstatus: hos lev.
FLOAT BODY 5-1 VM24
3
45031008000, Lagerstatus: hos lev.
PIN 2,5X27
Pris: 45kr/st
Lägg i varukorgen
4
46031020000, Lagerstatus: hos lev.
NEEDLE VALVE CPL. VM24
5
46031018000, Lagerstatus: 1-3
GASKET NEEDLE VALVE 9,1X12X0,5
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
6
45031023195, Lagerstatus: 1-3
MAIN JET 195
Pris: 85kr/st
Lägg i varukorgen
6
45031023200, Lagerstatus: 4-6
MAIN JET 200
Pris: 85kr/st
Lägg i varukorgen
6
45031023205, Lagerstatus: 1-3
MAIN JET 205
Pris: 85kr/st
Lägg i varukorgen
6
45031023200, Lagerstatus: 4-6
MAIN JET 200
Pris: 85kr/st
Lägg i varukorgen
6
45031023195, Lagerstatus: 1-3
MAIN JET 195
Pris: 85kr/st
Lägg i varukorgen
6
45031023205, Lagerstatus: 1-3
MAIN JET 205
Pris: 85kr/st
Lägg i varukorgen
6
45031023205, Lagerstatus: 1-3
MAIN JET 205
Pris: 85kr/st
Lägg i varukorgen
6
45031023195, Lagerstatus: 1-3
MAIN JET 195
Pris: 85kr/st
Lägg i varukorgen
6
45031023200, Lagerstatus: 4-6
MAIN JET 200
Pris: 85kr/st
Lägg i varukorgen
7
46031074000, Lagerstatus: hos lev.
BUFFLE
Pris: 45kr/st
Lägg i varukorgen
8
46031021000, Lagerstatus: hos lev.
NEEDLE JET N-8
9
45031034200, Lagerstatus: 1-3
JET NEEDLE MIKUNI 5I14
Pris: 130kr/st
Lägg i varukorgen
11
45031010100, Lagerstatus: 4-6
GASKET FLOAT BOWL
Pris: 70kr/st
Lägg i varukorgen
12
46031009000, Lagerstatus: 1-3
FLOAT VM24
Pris: 365kr/st
Lägg i varukorgen
13
52031137001, Lagerstatus: 10
PVC-HOSE 3X5MM
Pris: 45kr/st
Lägg i varukorgen
13
52031137001, Lagerstatus: 10
PVC-HOSE 3X5MM
Pris: 45kr/st
Lägg i varukorgen
15
45031015100, Lagerstatus: hos lev.
SPRING MIKUNI
Pris: 35kr/st
Lägg i varukorgen
16
46031019000, Lagerstatus: 1-3
THROTTLE VALVE SCREW M6X30
Pris: 70kr/st
Lägg i varukorgen
17
46031043000, Lagerstatus: 4-6
O-RING 17,5X1,4
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
18
45031014000, Lagerstatus: hos lev.
LENTIL HEAD SCREW M4X14 (SET)
19
54531612000, Lagerstatus: hos lev.
BRACKET D7
20
46031035000, Lagerstatus: hos lev.
THROTTLE VALVE 2.0
21
46031032000, Lagerstatus: hos lev.
HOLDING WASHER
22
45031045000, Lagerstatus: 1-3
SPRING
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
23
46031014000, Lagerstatus: hos lev.
PLUG SCREW M16 WS=17
Pris: 135kr/st
Lägg i varukorgen
24
57031525000, Lagerstatus: 1-3
ADJUSTMENT SCREW M6X0,75
Pris: 70kr/st
Lägg i varukorgen
25
52031126000, Lagerstatus: 4-6
HEXAGON NUT M 6X0,75 DIN0439
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
26
46031027000, Lagerstatus: hos lev.
CARBURETOR COVER VM24
27
46031048044, Lagerstatus: 1-3
COLD STARTER KNOB CPL. VM24
Pris: 365kr/st
Lägg i varukorgen
28
46031030000, Lagerstatus: hos lev.
THROTTLE VALVE SPRING VM24
Pris: 80kr/st
Lägg i varukorgen
42
44011076100, Lagerstatus: hos lev.
CABLE TIE 100/2,5MM BLACK