85 SX (2004) FRAMGAFFEL I DELAR
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
43570216S Lagerstatus: hos lev.
SCREW CAP M46X1,5 CPL., Åtgår 2st
695:-
2
46811042 Lagerstatus: 7
O-ring 40x2 NBR70 black, Åtgår 2st
15:-
3
48600018 Lagerstatus: 8
Adjuster rebound, Åtgår 2st
25:-
4
43570216S Lagerstatus: hos lev.
SCREW CAP M46X1,5 CPL., Åtgår 2st
695:-
5
40540603 Lagerstatus: 4-6
Steel ball d3, Åtgår 8st
20:-
6
48600028 Lagerstatus: 4-6
Spring (1,7) l7,9, Åtgår 4st
30:-
7
48600044 Lagerstatus: 4-6
O-ring 6x1,5 NBR70, Åtgår 2st
10:-
8
48600481 Lagerstatus: 4-6
VENT SCREW M4X8, Åtgår 2st
20:-
9
48600009 Lagerstatus: 4-6
O-ring 3,7x1,6 NBR70, Åtgår 2st
10:-
10
48600043 Lagerstatus: 8
O-ring 12x1,5 NBR70, Åtgår 2st
10:-
11
48600019 Lagerstatus: 8
Tube tap d4x25, Åtgår 2st
35:-
12
43570215 Lagerstatus: hos lev.
OUTER TUBE L=510 D=49/53 NAT., Åtgår 2st
*SAKNAS
13
43570099 Lagerstatus: 4-6
Round-wire snap ring 53x2, Åtgår 2st
50:-
15
43570618 Lagerstatus: 11
Guide bushing 43x47x12, Åtgår 2st
95:-
16
43570092 Lagerstatus: 1-3
Supportwasher 45x52,5x1,5, Åtgår 2st
190:-
17
43570623 Lagerstatus: hos lev.
Seal ring 43x52,9x9,5, Åtgår 2st
180:-
18
43570008 Lagerstatus: 1-3
Snap ring SB53x1,5 acc drawing, Åtgår 2st
30:-
19
43570202 Lagerstatus: 4-6
Dirtscarper NOK 43mm, Åtgår 2st
150:-
22
43570617 Lagerstatus: 8
Guide bushing 42x44x20, Åtgår 2st
95:-
23
43570217 Lagerstatus: hos lev.
INNER TUBE D=43MM L=520MM, Åtgår 2st
2660:-
30
48600310 Lagerstatus: hos lev.
ADJUSTMENT TUBE L=437MM, Åtgår 2st
115:-
31
48600312 Lagerstatus: hos lev.
PISTON ROD D=14 L=471 M11X1, Åtgår 2st
720:-
33
48600189 Lagerstatus: hos lev.
Needle 6x42,6 rebound, Åtgår 2st
155:-
34
48600046 Lagerstatus: 4-6
O-ring 3x1,5 NBR70, Åtgår 2st
10:-
35
48600033 Lagerstatus: 1-3
Spring (7,2) 4-23 needle, Åtgår 2st
70:-
37
43570133 Lagerstatus: hos lev.
Preload bush 26,5x38x2,5, Åtgår 2st
80:-
37
43570134 Lagerstatus: 1-3
Preload bush 26x35x4, Åtgår 2st
80:-
37
43570135 Lagerstatus: hos lev.
Preload bush 26x38x10, Åtgår 2st
80:-
37
43570136 Lagerstatus: hos lev.
Preload bush 26,5x38x1,5, Åtgår 2st
80:-
38
95010029S Lagerstatus: 1-3
SPRING 2,8 N/MM SET D=4,2MM
1170:-
38
95010030S Lagerstatus: hos lev.
SPRING 3,0 N/MM SET D=4,2MM
1170:-
38
95010031S Lagerstatus: hos lev.
SPRING 3,2 N/MM SET D=4,2MM
1170:-
39
43570131 Lagerstatus: 1-3
Spring retainer 33,5x38,2x3, Åtgår 2st
80:-
43
48600239 Lagerstatus: hos lev.
O-ring 8x1,25 NBR70 siliconize, Åtgår 2st
10:-
44
48600192 Lagerstatus: hos lev.
REBOUND SPRING D=15MM L=34,5MM, Åtgår 2st
75:-
45
48600203 Lagerstatus: hos lev.
Tap 6x45 rebound, Åtgår 2st
175:-
47
35480377 Lagerstatus: hos lev.
Spring (11,7) 1,5-8 valve, Åtgår 2st
25:-
49
48600062 Lagerstatus: 8
CHECK VALVE 8X24X0,1, Åtgår 8st
20:-
49
43570120 Lagerstatus: 4-6
CHECK VALVE 8X18X0,1, Åtgår 2st
15:-
49
48600215 Lagerstatus: 11
Shim 8x20x0,10, Åtgår 2st
20:-
49
48600216 Lagerstatus: 8
Shim 8x22x0,10, Åtgår 2st
20:-
50
48600063 Lagerstatus: 4-6
Shim 6x24x0,10
20:-
50
48600064 Lagerstatus: 15
Shim 6x22x0,10
20:-
50
48600065 Lagerstatus: hos lev.
Shim 6x20x0,10
20:-
50
48600116 Lagerstatus: 4-6
Shim 6x24x0,10 delta
20:-
50
40540401 Lagerstatus: 1-3
Shim 6x14x0,10
15:-
50
40540402 Lagerstatus: 1-3
Shim 6x16x0,10
15:-
50
40540403 Lagerstatus: hos lev.
Shim 6x18x0,10
15:-
50
40540414 Lagerstatus: 4-6
SHIM 6X16X0,25
15:-
50
40540415 Lagerstatus: hos lev.
SHIM 6X18X0,25
15:-
50
40540447 Lagerstatus: 1-3
Shim 6x10x0,30
15:-
50
40540450 Lagerstatus: hos lev.
Shim 6x9,5x0,30
15:-
51
48600060 Lagerstatus: 4-6
Pistonring 26x28x5, Åtgår 2st
25:-
52
48600042 Lagerstatus: hos lev.
Piston 6,05x27,65x12 rebound, Åtgår 2st
305:-
55
40540486 Lagerstatus: hos lev.
Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound, Åtgår 2st
25:-
58
48600353 Lagerstatus: hos lev.
TUBE 29,3X1X370 D=8,5MM ALU, Åtgår 2st
1205:-
59
43570023 Lagerstatus: 1-3
O-ring 41x2 NBR70 siliconized, Åtgår 2st
15:-
60
43570214S Lagerstatus: hos lev.
AXLE CLAMP L/S 85 SX
2860:-
61
43570213S Lagerstatus: hos lev.
AXLE CLAMP R/S 85 SX
2860:-
62
0025060206 Lagerstatus: 76
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8, Åtgår 4st
15:-
63
48600163 Lagerstatus: hos lev.
Nut valve M6x0,5 h6,5 WAF17, Åtgår 2st
55:-
64
48600202 Lagerstatus: 1-3
Spring (8,5) l6,5 valve, Åtgår 2st
25:-
70
48600061 Lagerstatus: 1-3
Shim 8x24x0,40, Åtgår 2st
20:-
71
48600047 Lagerstatus: hos lev.
Piston 6x27,8x9 compression, Åtgår 2st
445:-
72
46811499 Lagerstatus: 4-6
O-ring 21x2 NBR70, Åtgår 2st
10:-
73
35480320 Lagerstatus: 8
O-ring 24x2 NBR70, Åtgår 2st
10:-
75
48600190 Lagerstatus: hos lev.
Needle 10x11,6 compression, Åtgår 2st
50:-
76
48600049 Lagerstatus: 4-6
O-ring 8x2 NBR70, Åtgår 2st
10:-
79
48600051 Lagerstatus: 4-6
Round-wire snap ring 12x1 DIN7, Åtgår 2st
20:-
80
48600034 Lagerstatus: hos lev.
Adjustment screw slot compress, Åtgår 2st
45:-
81
48600004 Lagerstatus: 7
Copper disc 29,5x33,5x1, Åtgår 2st
10:-
82
48600141 Lagerstatus: 4-6
Rubber cap 35x10 NBR80, Åtgår 2st
10:-
83
38-1305-1 Lagerstatus: 11
FORK OIL SAE 5
209:-
99
R511 Lagerstatus: hos lev.
REPAIR-KIT GASKET 4357 MXMA 03
975:-



Klicka här för skärmanpassad bild
43570216S, Lagerstatus: hos lev.
SCREW CAP M46X1,5 CPL.
Pris 695:- Lägg i varukorg
46811042, Lagerstatus: 7
O-ring 40x2 NBR70 black , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
48600018, Lagerstatus: 8
Adjuster rebound , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
40540603, Lagerstatus: 4-6
Steel ball d3 , åtgår: 8
Pris 20:- Lägg 8st i varukorg
48600028, Lagerstatus: 4-6
Spring (1,7) l7,9 , åtgår: 4
Pris 30:- Lägg 4st i varukorg
48600044, Lagerstatus: 4-6
O-ring 6x1,5 NBR70 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
48600481, Lagerstatus: 4-6
Cross countersunk head screw M , åtgår: 2
Pris 20:- Lägg 2st i varukorg
48600009, Lagerstatus: 4-6
O-ring 3,7x1,6 NBR70 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
48600043, Lagerstatus: 8
O-ring 12x1,5 NBR70 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
48600019, Lagerstatus: 8
Tube tap d4x25 , åtgår: 2
Pris 35:- Lägg 2st i varukorg
43570215, Lagerstatus: hos lev.
OUTER TUBE L=510 D=49/53 NAT. , åtgår: 2
Pris 123456:- Lägg 2st i varukorg
43570099, Lagerstatus: 4-6
Round-wire snap ring 53x2 , åtgår: 2
Pris 50:- Lägg 2st i varukorg
43570618, Lagerstatus: 11
Guide bushing 42x44x20 , åtgår: 2
Pris 95:- Lägg 2st i varukorg
43570092, Lagerstatus: 1-3
Supportwasher 45x52,5x1,5 , åtgår: 2
Pris 190:- Lägg 2st i varukorg
43570623, Lagerstatus: hos lev.
Seal ring 43x52,9x9,5 , åtgår: 2
Pris 180:- Lägg 2st i varukorg
43570008, Lagerstatus: 1-3
Snap ring SB53x1,5 acc drawing , åtgår: 2
Pris 30:- Lägg 2st i varukorg
43570202, Lagerstatus: 4-6
Dirtscarper NOK 43mm , åtgår: 2
Pris 150:- Lägg 2st i varukorg
43570617, Lagerstatus: 8
Guide bushing 42x44x20 , åtgår: 2
Pris 95:- Lägg 2st i varukorg
43570217, Lagerstatus: hos lev.
INNER TUBE D=43MM L=520MM , åtgår: 2
Pris 2660:- Lägg 2st i varukorg
43570212S, Lagerstatus: hos lev.
@99 UTGÅTT KTM
Pris 123456:- Lägg i varukorg
48600310, Lagerstatus: hos lev.
ADJUSTMENT TUBE L=437MM , åtgår: 2
Pris 115:- Lägg 2st i varukorg
48600312, Lagerstatus: hos lev.
PISTON ROD D=14 L=471 M11X1 , åtgår: 2
Pris 720:- Lägg 2st i varukorg
48600189, Lagerstatus: hos lev.
Needle 6x42,6 rebound , åtgår: 2
Pris 155:- Lägg 2st i varukorg
48600046, Lagerstatus: 4-6
O-ring 3x1,5 NBR70 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
48600033, Lagerstatus: 1-3
Spring (7,2) 4-23 needle , åtgår: 2
Pris 70:- Lägg 2st i varukorg
43570133, Lagerstatus: hos lev.
Preload bush 26,5x38x2,5 , åtgår: 2
Pris 80:- Lägg 2st i varukorg
43570134, Lagerstatus: 1-3
Preload bush 26x35x4 , åtgår: 2
Pris 80:- Lägg 2st i varukorg
43570135, Lagerstatus: hos lev.
Preload bush 26x38x10 , åtgår: 2
Pris 80:- Lägg 2st i varukorg
43570136, Lagerstatus: hos lev.
Preload bush 26,5x38x1,5 , åtgår: 2
Pris 80:- Lägg 2st i varukorg
95010029S, Lagerstatus: 1-3
SPRING 2,8 N/MM SET D=4,2MM
Pris 1170:- Lägg i varukorg
95010030S, Lagerstatus: hos lev.
SPRING 3,0 N/MM SET D=4,2MM
Pris 1170:- Lägg i varukorg
95010031S, Lagerstatus: hos lev.
SPRING 3,2 N/MM SET D=4,2MM
Pris 1170:- Lägg i varukorg
43570131, Lagerstatus: 1-3
Spring retainer 33,5x38,2x3 , åtgår: 2
Pris 80:- Lägg 2st i varukorg
48600200S1, Lagerstatus: hos lev.
@99 UTGÅTT KTM
Pris 123456:- Lägg i varukorg
48600239, Lagerstatus: hos lev.
O-ring 8x1,25 NBR70 siliconize , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
48600192, Lagerstatus: hos lev.
REBOUND SPRING D=15MM L=34,5MM , åtgår: 2
Pris 75:- Lägg 2st i varukorg
48600203, Lagerstatus: hos lev.
Tap 6x45 rebound , åtgår: 2
Pris 175:- Lägg 2st i varukorg
35480377, Lagerstatus: hos lev.
Spring (11,7) 1,5-8 valve , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
48600062, Lagerstatus: 8
CHECK VALVE 8X24X0,1 , åtgår: 8
Pris 20:- Lägg 8st i varukorg
43570120, Lagerstatus: 4-6
SHIM 8X18X0,10 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
48600215, Lagerstatus: 11
Shim 8x20x0,10 , åtgår: 2
Pris 20:- Lägg 2st i varukorg
48600216, Lagerstatus: 8
Shim 8x22x0,10 , åtgår: 2
Pris 20:- Lägg 2st i varukorg
48600063, Lagerstatus: 4-6
Shim 6x24x0,10
Pris 20:- Lägg i varukorg
48600064, Lagerstatus: 15
Shim 6x22x0,10
Pris 20:- Lägg i varukorg
48600065, Lagerstatus: hos lev.
Shim 6x20x0,10
Pris 20:- Lägg i varukorg
48600116, Lagerstatus: 4-6
Shim 6x24x0,10 delta
Pris 20:- Lägg i varukorg
40540401, Lagerstatus: 1-3
Shim 6x14x0,10
Pris 15:- Lägg i varukorg
40540402, Lagerstatus: 1-3
Shim 6x16x0,10
Pris 15:- Lägg i varukorg
40540403, Lagerstatus: hos lev.
Shim 6x18x0,10
Pris 15:- Lägg i varukorg
40540414, Lagerstatus: 4-6
SHIM 6X16X0,25
Pris 15:- Lägg i varukorg
40540415, Lagerstatus: hos lev.
SHIM 6X18X0,25
Pris 15:- Lägg i varukorg
40540447, Lagerstatus: 1-3
Shim 6x10x0,30
Pris 15:- Lägg i varukorg
40540450, Lagerstatus: hos lev.
Shim 6x9,5x0,30
Pris 15:- Lägg i varukorg
48600060, Lagerstatus: 4-6
Pistonring 26x28x5 , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
48600042, Lagerstatus: hos lev.
Piston 6,05x27,65x12 rebound , åtgår: 2
Pris 305:- Lägg 2st i varukorg
40540486, Lagerstatus: hos lev.
Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
48600353, Lagerstatus: hos lev.
TUBE 29,3X1X370 D=8,5MM ALU , åtgår: 2
Pris 1205:- Lägg 2st i varukorg
43570023, Lagerstatus: 1-3
O-ring 41x2 NBR70 siliconized , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
43570214S, Lagerstatus: hos lev.
AXLE CLAMP L/S 85 SX
Pris 2860:- Lägg i varukorg
43570213S, Lagerstatus: hos lev.
AXLE CLAMP R/S 85 SX
Pris 2860:- Lägg i varukorg
0025060206, Lagerstatus: 76
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8 , åtgår: 4
Pris 15:- Lägg 4st i varukorg
48600163, Lagerstatus: hos lev.
Nut valve M6x0,5 h6,5 WAF17 , åtgår: 2
Pris 55:- Lägg 2st i varukorg
48600202, Lagerstatus: 1-3
Spring (8,5) l6,5 valve , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
48600586S, Lagerstatus: hos lev.
@99 SE 48600586E
Pris 123456:- Lägg i varukorg
48600061, Lagerstatus: 1-3
Shim 8x24x0,40 , åtgår: 2
Pris 20:- Lägg 2st i varukorg
48600047, Lagerstatus: hos lev.
Piston 6x27,8x9 compression , åtgår: 2
Pris 445:- Lägg 2st i varukorg
46811499, Lagerstatus: 4-6
O-ring 21x2 NBR70 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
35480320, Lagerstatus: 8
O-ring 24x2 NBR70 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
48600586S3, Lagerstatus: 1-3
Compression, cmpl.
Pris 410:- Lägg i varukorg
48600190, Lagerstatus: hos lev.
Needle 10x11,6 compression , åtgår: 2
Pris 50:- Lägg 2st i varukorg
48600049, Lagerstatus: 4-6
O-ring 8x2 NBR70 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
48600051, Lagerstatus: 4-6
Round-wire snap ring 12x1 DIN7 , åtgår: 2
Pris 20:- Lägg 2st i varukorg
48600034, Lagerstatus: hos lev.
Adjustment screw slot compress , åtgår: 2
Pris 45:- Lägg 2st i varukorg
48600004, Lagerstatus: 7
Copper disc 29,5x33,5x1 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
48600141, Lagerstatus: 4-6
Rubber cap 35x10 NBR80 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
38-1305-1, Lagerstatus: 11
GAFFELOLJA - RACING (1 LITER)
Pris 209:- Lägg i varukorg
R511, Lagerstatus: hos lev.
REPAIR-KIT
Pris 975:- Lägg i varukorg