85 SX (2004) VÄXELMEKANISM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
47034001000 Lagerstatus: 1-3
SHIFT FORK 5TH/6TH GEAR 2003
535:-
2
47034002000 Lagerstatus: 1-3
SHIFT FORK 2ND/3RD GEAR 2003
535:-
3
47034003000 Lagerstatus: 1-3
SHIFT FORK 1ST/4TH GEAR 2003
535:-
5
47034005044 Lagerstatus: 1-3
SHIFTING SHAFT CPL. 85 SX 2003
785:-
9
46034009000 Lagerstatus: 4-6
PRESSURE SPRING SLIDER PLATE
15:-
10
47034091000 Lagerstatus: 11
WASHER 15X20X0,5
25:-
11
0625069020 Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 6902 15X28X7
120:-
12
47034012000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT ROLLER 85 SX 2003
785:-
13
47034092000 Lagerstatus: 4-6
WASHER 25X32X0,5
20:-
14
46034014000 Lagerstatus: hos lev.
RETURN SPRING
30:-
15
47034015000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT LOCATION DRUM 85 SX 2003
400:-
16
0025060256 Lagerstatus: 52
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8
15:-
17
0402061200 Lagerstatus: 10
NEEDLE ROLLER DIN5402 NRB 6X12, Åtgår 3st
15:-
18
46034019052 Lagerstatus: 4-6
SPRING SHIFT RAIL 2001, Åtgår 4st
25:-
19
47034019000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING RAIL 85 SX 2003
80:-
20
46034020100 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT RAIL 2001
80:-
21
0625618050 Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 61805 C3
170:-
23
46034023100 Lagerstatus: hos lev.
LOCKING LEVER SPRING 2001
25:-
24
46034024100 Lagerstatus: hos lev.
LOCKING LEVER CPL. 65 SX 2002
165:-
25
0471100010 Lagerstatus: 14
CIRCLIP DIN0471-10X1
10:-
29
47034029000 Lagerstatus: 1-3
ARRESTER FOR SPRING 2003
35:-
30
0933060205 Lagerstatus: 12
HH SCREW DIN933 M6x20 10.9
10:-
31
47034031000 Lagerstatus: 1-3
SHIFT LEVER 85 SX 2003
540:-
31
06-1503-2 Lagerstatus: 10
VÄXELSPAK, Ekonomi växelspak som ersätter original.
VÄXELSPAK, Ekonomi växelspak som ersätter original.

Dölj ytterligare info
295:-
32
0760142460 Lagerstatus: 13
radial shaft seal 14x24x6 B
40:-
33
54632095000 Lagerstatus: 17
needle sleeve HK 1412 14x20x12, Åtgår 2st
40:-
34
47033043000 Lagerstatus: 13
STOP DISC 15X25X0,5
40:-
41
50233041000 Lagerstatus: 33
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK
15:-
50
50232050001 Lagerstatus: 20
STEEL WASHER 6,4X17X3
15:-



Klicka här för skärmanpassad bild
47034001000, Lagerstatus: 1-3
SHIFT FORK 5TH/6TH GEAR 2003
Pris 535:- Lägg i varukorg
47034002000, Lagerstatus: 1-3
SHIFT FORK 2ND/3RD GEAR 2003
Pris 535:- Lägg i varukorg
47034003000, Lagerstatus: 1-3
SHIFT FORK 1ST/4TH GEAR 2003
Pris 535:- Lägg i varukorg
47034005044, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING SHAFT CPL. 85 SX 2003
Pris 785:- Lägg i varukorg
46034009000, Lagerstatus: 4-6
PRESSURE SPRING SLIDER PLATE
Pris 15:- Lägg i varukorg
47034091000, Lagerstatus: 11
WASHER 15X20X0,5
Pris 25:- Lägg i varukorg
0625069020, Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 6902 15X28X7
Pris 120:- Lägg i varukorg
47034012000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT ROLLER 85 SX 2003
Pris 785:- Lägg i varukorg
47034092000, Lagerstatus: 4-6
WASHER 25X32X0,5
Pris 20:- Lägg i varukorg
46034014000, Lagerstatus: hos lev.
RETURN SPRING
Pris 30:- Lägg i varukorg
47034015000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT LOCATION DRUM 85 SX 2003
Pris 400:- Lägg i varukorg
0025060256, Lagerstatus: 52
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8
Pris 15:- Lägg i varukorg
0402061200, Lagerstatus: 10
NEEDLE ROLLER DIN5402 NRB 6X12 , åtgår: 3
Pris 15:- Lägg 3st i varukorg
46034019052, Lagerstatus: 4-6
SPRING SHIFT RAIL 2001 , åtgår: 4
Pris 25:- Lägg 4st i varukorg
47034019000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING RAIL 85 SX 2003
Pris 80:- Lägg i varukorg
46034020100, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT RAIL 2001
Pris 80:- Lägg i varukorg
0625618050, Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 61805 C3
Pris 170:- Lägg i varukorg
46034023100, Lagerstatus: hos lev.
LOCKING LEVER SPRING 2001
Pris 25:- Lägg i varukorg
46034024100, Lagerstatus: hos lev.
LOCKING LEVER CPL. 65 SX 2002
Pris 165:- Lägg i varukorg
0471100010, Lagerstatus: 14
CIRCLIP DIN0471-10X1
Pris 10:- Lägg i varukorg
47034029000, Lagerstatus: 1-3
ARRESTER FOR SPRING 2003
Pris 35:- Lägg i varukorg
0933060205, Lagerstatus: 12
HH SCREW DIN933 M6x20 10.9
Pris 10:- Lägg i varukorg
47034031000, Lagerstatus: 1-3
SHIFT LEVER 85 SX 2003
Pris 540:- Lägg i varukorg
0760142460, Lagerstatus: 13
radial shaft seal 14x24x6 B
Pris 40:- Lägg i varukorg
54632095000, Lagerstatus: 17
needle sleeve HK 1412 14x20x12 , åtgår: 2
Pris 40:- Lägg 2st i varukorg
47033043000, Lagerstatus: 13
STOP DISC 15X25X0,5
Pris 40:- Lägg i varukorg
50233041000, Lagerstatus: 33
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK
Pris 15:- Lägg i varukorg
50232050001, Lagerstatus: 20
STEEL WASHER 6,4X17X3
Pris 15:- Lägg i varukorg