525 XC ATV (2008) VÄXELMEKANISM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
83034005133 Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING SHAFT CPL. 07
1125:-
2
56534013100 Lagerstatus: 1-3
TENSIONING SPRING 0,8MM
15:-
3
61234008044 Lagerstatus: 1-3
SLIDING PLATE CPL.
65:-
4
54634014100 Lagerstatus: 1-3
RETURN SPRING 2,2MM 95
35:-
5
54634020000 Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE
50:-
6
54634050000 Lagerstatus: 8
STOP DISK 14X30X1
20:-
7
54632095000 Lagerstatus: 17
needle sleeve HK 1412 14x20x12, Åtgår 2st
40:-
8
0760142460 Lagerstatus: 13
radial shaft seal 14x24x6 B
40:-
9
83034031100 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT LEVER CPL. ATV 07
600:-
13
50232050001 Lagerstatus: 20
STEEL WASHER 6,4X17X3
15:-
14
50233041000 Lagerstatus: 33
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK
15:-
15
59009062016 Lagerstatus: 1-3
SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9
10:-
18
0125050003 Lagerstatus: 23
WASHER DIN0125-A 5,3
10:-
19
0985050083 Lagerstatus: hos lev.
FLAT HEAD SCREW DIN7985-M 5X 8
10:-
20
83034012000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING DRUM ATV
1125:-
21
83034014000 Lagerstatus: hos lev.
CONTACT SPRING 3,6X14MM
20:-
22
83034037000 Lagerstatus: hos lev.
CONTACT BOLT
40:-
23
0625068060 Lagerstatus: hos lev.
deep groove ball bearing 6806
120:-
24
0625618050 Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 61805 C3
170:-
25
59034015144 Lagerstatus: 1-3
SHIP DRUM LOCATING CPL.
485:-
26
0912060303 Lagerstatus: 13
AH SCREW DIN6912 M6X30 8.8
10:-
27
77034024044 Lagerstatus: 4-6
LOCKING LEVER CPL. 08
200:-
28
54634052300 Lagerstatus: 1-3
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
25:-
29
59034023000 Lagerstatus: hos lev.
detent arm spring 2.3mm
25:-
30
0025050206 Lagerstatus: 23
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=8
15:-
31
0349000050 Lagerstatus: 4-6
WASHER DIN7349-5X15X2
10:-
32
83034120100 Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING ROD WITH LOCK
315:-
33
77034019000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING MAIN L=93MM 05
90:-
34
58038023200 Lagerstatus: 1-3
PRESSURE SPRING 0,9MM, Åtgår 2st
20:-
35
83034001000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT FORK
765:-
36
83034003000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT FORK
765:-
37
83034002000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT FORK
765:-
38
50334018100 Lagerstatus: 7
SHIFTING ROLLER 6X8X5,2, Åtgår 3st
25:-
40
83011023000 Lagerstatus: hos lev.
GEAR-POSITION SENSOR ATV
1035:-
41
0770251262 Lagerstatus: hos lev.
O-RING 25,07X2,62 FPM 75SH
25:-
43
0015050163 Lagerstatus: 65
HH COLLAR SCREW M 5X16 WS=8, Åtgår 3st
15:-
50
0760101844 Lagerstatus: 27
SHAFT SEAL RING 10X18X4 BSL V.
80:-
51
59036059000 Lagerstatus: 1-3
DECOMPRESSION LEVER SPRING
20:-
52
83134043000 Lagerstatus: hos lev.
LEVER LOCK-SHAFT
205:-
53
0021050003 Lagerstatus: 26
washer DIN 9021 A - 5.3
10:-
61
83033008102 Lagerstatus: hos lev.
REVERSE GEAR WHEEL 07
375:-
62
0472030160 Lagerstatus: hos lev.
GROOVED PIN DIN1472 3x16
10:-
63
83033008101 Lagerstatus: hos lev.
REVERSE GEAR AXLE 07
150:-
64
0471140100 Lagerstatus: 4-6
retaining ring DIN 471 14x1
10:-
65
0405141810 Lagerstatus: hos lev.
NEEDLE BEAR. 14X18X10
45:-
66
83033027000 Lagerstatus: hos lev.
STOP DISK 14,1X24X1, Åtgår 2st
10:-
67
83002097000 Lagerstatus: hos lev.
BUS CABLE F. REVERSE GEAR
555:-



Klicka här för skärmanpassad bild
83034005133, Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING SHAFT CPL. 07
Pris 1125:- Lägg i varukorg
56534013100, Lagerstatus: 1-3
TENSIONING SPRING 0,8MM
Pris 15:- Lägg i varukorg
61234008044, Lagerstatus: 1-3
SLIDING PLATE CPL.
Pris 65:- Lägg i varukorg
54634014100, Lagerstatus: 1-3
RETURN SPRING 2,2MM 95
Pris 35:- Lägg i varukorg
54634020000, Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE
Pris 50:- Lägg i varukorg
54634050000, Lagerstatus: 8
STOP DISK 14X30X1
Pris 20:- Lägg i varukorg
54632095000, Lagerstatus: 17
needle sleeve HK 1412 14x20x12 , åtgår: 2
Pris 40:- Lägg 2st i varukorg
0760142460, Lagerstatus: 13
radial shaft seal 14x24x6 B
Pris 40:- Lägg i varukorg
83034031100, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT LEVER CPL. ATV 07
Pris 600:- Lägg i varukorg
50232050001, Lagerstatus: 20
STEEL WASHER 6,4X17X3
Pris 15:- Lägg i varukorg
50233041000, Lagerstatus: 33
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK
Pris 15:- Lägg i varukorg
59009062016, Lagerstatus: 1-3
SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9
Pris 10:- Lägg i varukorg
0125050003, Lagerstatus: 23
WASHER DIN0125-A 5,3
Pris 10:- Lägg i varukorg
0985050083, Lagerstatus: hos lev.
FLAT HEAD SCREW DIN7985-M 5X 8
Pris 10:- Lägg i varukorg
83034012000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING DRUM ATV
Pris 1125:- Lägg i varukorg
83034014000, Lagerstatus: hos lev.
CONTACT SPRING 3,6X14MM
Pris 20:- Lägg i varukorg
83034037000, Lagerstatus: hos lev.
CONTACT BOLT
Pris 40:- Lägg i varukorg
0625068060, Lagerstatus: hos lev.
deep groove ball bearing 6806
Pris 120:- Lägg i varukorg
0625618050, Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 61805 C3
Pris 170:- Lägg i varukorg
59034015144, Lagerstatus: 1-3
SHIFT LOCING DRUM ALU CPL.00
Pris 485:- Lägg i varukorg
0912060303, Lagerstatus: 13
AH SCREW DIN0912-M 6X30
Pris 10:- Lägg i varukorg
77034024044, Lagerstatus: 4-6
LOCKING LEVER CPL 96
Pris 200:- Lägg i varukorg
54634052300, Lagerstatus: 1-3
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
Pris 25:- Lägg i varukorg
59034023000, Lagerstatus: hos lev.
detent arm spring 2.3mm
Pris 25:- Lägg i varukorg
0025050206, Lagerstatus: 23
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=8
Pris 15:- Lägg i varukorg
0349000050, Lagerstatus: 4-6
WASHER DIN7349-5X15X2
Pris 10:- Lägg i varukorg
83034120100, Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING ROD WITH LOCK
Pris 315:- Lägg i varukorg
77034019000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING MAIN L=93MM 05
Pris 90:- Lägg i varukorg
58038023200, Lagerstatus: 1-3
PRESSURE SPRING 0,9MM , åtgår: 2
Pris 20:- Lägg 2st i varukorg
83034001000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT FORK
Pris 765:- Lägg i varukorg
83034003000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT FORK
Pris 765:- Lägg i varukorg
83034002000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT FORK
Pris 765:- Lägg i varukorg
50334018100, Lagerstatus: 7
SHIFTING ROLLER 6X8X5,2 , åtgår: 3
Pris 25:- Lägg 3st i varukorg
83011023000, Lagerstatus: hos lev.
GEAR-POSITION SENSOR ATV
Pris 1035:- Lägg i varukorg
0770251262, Lagerstatus: hos lev.
O-RING 25,07X2,62 FPM 75SH
Pris 25:- Lägg i varukorg
83034045000, Lagerstatus: hos lev.
@99 UTGÅTT KTM
Pris 123456:- Lägg i varukorg
0015050163, Lagerstatus: 65
HH COLLAR SCREW M 5X16 WS=8 , åtgår: 3
Pris 15:- Lägg 3st i varukorg
0760101844, Lagerstatus: 27
SHAFT SEAL R.10X18X4 B-VITON
Pris 80:- Lägg i varukorg
59036059000, Lagerstatus: 1-3
DECOMPRESSION LEVER SPRING
Pris 20:- Lägg i varukorg
83134043000, Lagerstatus: hos lev.
LEVER LOCK-SHAFT
Pris 205:- Lägg i varukorg
0021050003, Lagerstatus: 26
washer DIN 9021 A - 5.3
Pris 10:- Lägg i varukorg
83033008102, Lagerstatus: hos lev.
REVERSE GEAR WHEEL 07
Pris 375:- Lägg i varukorg
0472030160, Lagerstatus: hos lev.
GROOVED PIN DIN1472 3x16
Pris 10:- Lägg i varukorg
83033008101, Lagerstatus: hos lev.
REVERSE GEAR AXLE 07
Pris 150:- Lägg i varukorg
0471140100, Lagerstatus: 4-6
retaining ring DIN 471 14x1
Pris 10:- Lägg i varukorg
0405141810, Lagerstatus: hos lev.
NEEDLE BEAR. 14X18X10
Pris 45:- Lägg i varukorg
83033027000, Lagerstatus: hos lev.
STOP DISK 14,1X24X1 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
83002097000, Lagerstatus: hos lev.
BUS CABLE F. REVERSE GEAR
Pris 555:- Lägg i varukorg