SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
2
59030036000 Lagerstatus: 1-3
CYLINDER HEAD GASKET 95,3 MM
340:-
3
58036052200 Lagerstatus: hos lev.
VALVE COVER REAR, Åtgår 2st
320:-
4
58036053000 Lagerstatus: 14
VALVE COVER GASKET, Åtgår 2st
45:-
5
0015060556 Lagerstatus: 13
HH COLLAR SCR. M6X55 WS=8 10.9, Åtgår 2st
15:-
6
0025060456 Lagerstatus: 12
HH COLLAR SCREW M 6X45 WS=8, Åtgår 2st
15:-
7
0025060756 Lagerstatus: 8
HH COLLAR SCREW M 6X75 WS=8
15:-
8
0025060306 Lagerstatus: 25
HH COLLAR SCREW M 6X30 SW=8, Åtgår 2st
15:-
9
0025060506 Lagerstatus: 12
HH COLLAR SCREW M 6X50 WS=8
15:-
10
59036025101 Lagerstatus: 1-3
VALVE GUIDE INTAKE, Åtgår 2st
200:-
11
59036026101 Lagerstatus: 1-3
VALVE GUIDE EXHAUST, Åtgår 2st
200:-
12
59436044200 Lagerstatus: 1-3
INTAKE BOOT
240:-
13
59030061000 Lagerstatus: 11
CLAMP D=56MM B=9MM M4X25, Åtgår 2st
35:-
15
59436039000 Lagerstatus: hos lev.
EXHAUST FLANGE CPL. 450/525 03
365:-
16
59036041000 Lagerstatus: 1-3
GASKET EXHAUST FLANGE
45:-
17
0025060206 Lagerstatus: 84
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8, Åtgår 10st
15:-
18
0603061001 Lagerstatus: 49
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1, Åtgår 9st
10:-
19
0015060163 Lagerstatus: 35
HH COLLAR SCREW M 6X16 WS=8, Åtgår 3st
15:-
21
59030023000 Lagerstatus: 8
dowel sleeve 6x8x11.5, Åtgår 2st
35:-
30
59036006090 Lagerstatus: 1-3
VENT SCREW M6X10 CPL.
35:-
31
58036065100 Lagerstatus: 11
CU-SEAL RING 6 X 10 X 2
10:-
35
59036090000 Lagerstatus: 8
WASHER 10,8X18,8X1,5, Åtgår 4st
10:-
40
59035052000 Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP COVER RACING 2000
590:-
41
59035053000 Lagerstatus: 8
WATER PUMP COVER GASKET 0,8MM
45:-
43
59036079100 Lagerstatus: 4-6
CYL. HEAD SCREW M10X158 WS=13, Åtgår 4st
80:-



Klicka här för skärmanpassad bild
83036020144, Lagerstatus: hos lev.
@99 UTGÅTT KTM
Pris 123456:- Lägg i varukorg
59030036000, Lagerstatus: 1-3
CYLINDER HEAD GASKET 95,3 MM
Pris 340:- Lägg i varukorg
58036052200, Lagerstatus: hos lev.
VALVE COVER REAR , åtgår: 2
Pris 320:- Lägg 2st i varukorg
58036053000, Lagerstatus: 14
VALVE COVER GASKET , åtgår: 2
Pris 45:- Lägg 2st i varukorg
0015060556, Lagerstatus: 13
HH COLLAR SCREW M 6X55 WS=8 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
0025060456, Lagerstatus: 12
HH COLLAR SCREW M6X45 TX30 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
0025060756, Lagerstatus: 8
HH COLLAR SCREW M 6X75 WS=8
Pris 15:- Lägg i varukorg
0025060306, Lagerstatus: 25
HH COLLAR SCREW M 6X30 SW=8 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
0025060506, Lagerstatus: 12
HH collar screw M6x50 TX30
Pris 15:- Lägg i varukorg
59036025101, Lagerstatus: 1-3
VALVE GUIDE INTAKE , åtgår: 2
Pris 200:- Lägg 2st i varukorg
59036026101, Lagerstatus: 1-3
VALVE GUIDE EXHAUST , åtgår: 2
Pris 200:- Lägg 2st i varukorg
59436044200, Lagerstatus: 1-3
INTAKE BOOT
Pris 240:- Lägg i varukorg
59030061000, Lagerstatus: 11
CLAMP D=56MM B=9MM M4X25 , åtgår: 2
Pris 35:- Lägg 2st i varukorg
59436039000, Lagerstatus: hos lev.
EXHAUST FLANGE CPL. 450/525 03
Pris 365:- Lägg i varukorg
59036041000, Lagerstatus: 1-3
GASKET EXHAUST FLANGE
Pris 45:- Lägg i varukorg
0025060206, Lagerstatus: 84
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8 , åtgår: 10
Pris 15:- Lägg 10st i varukorg
0603061001, Lagerstatus: 49
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1 , åtgår: 9
Pris 10:- Lägg 9st i varukorg
0015060163, Lagerstatus: 35
HH COLLAR SCREW M 6X16 WS=8 , åtgår: 3
Pris 15:- Lägg 3st i varukorg
59030023000, Lagerstatus: 8
dowel sleeve 6x8x11.5 , åtgår: 2
Pris 35:- Lägg 2st i varukorg
59036006090, Lagerstatus: 1-3
VENT SCREW M6X10 CPL.
Pris 35:- Lägg i varukorg
58036065100, Lagerstatus: 11
CU-SEAL RING 6 X 10 X 2
Pris 10:- Lägg i varukorg
59036090000, Lagerstatus: 8
WASHER 10,8X18,8X1,5 , åtgår: 4
Pris 10:- Lägg 4st i varukorg
59035052000, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP COVER RACING 2000
Pris 590:- Lägg i varukorg
59035053000, Lagerstatus: 8
WATER PUMP COVER GASKET 0,8MM
Pris 45:- Lägg i varukorg
59036079100, Lagerstatus: 4-6
CYL.HEAD SCREW M10X158 WS=13 , åtgår: 4
Pris 80:- Lägg 4st i varukorg