50 SX (2015) HJUL FRAM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
45209001244 Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL 50 SX 2012
4145:-
2
45209010044 Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL HUB CPL.
1785:-
3
45209012000 Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING LEFT
150:-
4
0625060037 Lagerstatus: 8
GR.BALL BEAR. 6003-2RSH/C3HMTF, Åtgår 2st
120:-
4
12-6003-4 Lagerstatus: 8
HJULLAGER FRAM (VÄNSTER), Kullager av högsta kvalitet. RS2 = Gummitätning på båda sidor. Sälje... mer info



HJULLAGER FRAM (VÄNSTER), Kullager av högsta kvalitet. RS2 = Gummitätning på båda sidor. Säljes styckevis.

Dölj ytterligare info
68:-
5
45209013000 Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING RIGHT
150:-
7
45209071126 Lagerstatus: hos lev.
SPOKE 3X126C.110°C.5 Zinc 2012, Åtgår 28st
23:-
8
46210072000 Lagerstatus: 23
SPOKE NIPPLE ALU, Åtgår 28st
13:-
9
4520907020030 Lagerstatus: hos lev.
FRONT RIM 12X1,5 SCHW.´12
1090:-
15
45209060000 Lagerstatus: 1-3
BRAKE DISC FRONT JUN/SEN 09
535:-
16
59009062013 Lagerstatus: 98
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9, Åtgår 4st
10:-
17
45209081000 Lagerstatus: hos lev.
AXLE FRONT
490:-
22
45109073100 Lagerstatus: 1-3
RIM BAND 12
96:-
46
49032011000 Lagerstatus: 8
HH COLLAR SCREW M10X20 WS=17
25:-
98
45209015000 Lagerstatus: 1-3
FRONT WHEEL REP. KIT 50 SX
510:-
99
00050000964 Lagerstatus: hos lev.
SPOKE KIT FRONT 12 12-14
595:-



Klicka här för skärmanpassad bild
45209001244, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL 50 SX 2012
Pris 4145:- Lägg i varukorg
45209010044, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL HUB CPL.
Pris 1785:- Lägg i varukorg
0625060037, Lagerstatus: 8
GR.BALL BEAR. 6003-2RSH/C3HMTF , åtgår: 2
Pris 120:- Lägg 2st i varukorg
45209071126, Lagerstatus: hos lev.
SPOKE 3X126C.110°C.5 Zinc 2012 , åtgår: 28
Pris 23:- Lägg 28st i varukorg
46210072000, Lagerstatus: 23
SPOKE NIPPLE ALU , åtgår: 28
Pris 13:- Lägg 28st i varukorg
4520907020030, Lagerstatus: hos lev.
FRONT RIM 12X1,5 SCHW.´12
Pris 1090:- Lägg i varukorg
45209060000, Lagerstatus: 1-3
BRAKE DISC FRONT JUN/SEN 09
Pris 535:- Lägg i varukorg
59009062013, Lagerstatus: 98
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9 , åtgår: 4
Pris 10:- Lägg 4st i varukorg
45209081000, Lagerstatus: hos lev.
AXLE FRONT
Pris 490:- Lägg i varukorg
45109073100, Lagerstatus: 1-3
RIM BAND 12
Pris 96:- Lägg i varukorg
49032011000, Lagerstatus: 8
HH COLLAR SCREW M10X20 WS=17
Pris 25:- Lägg i varukorg
00050000964, Lagerstatus: hos lev.
SPOKE KIT FRONT 12 12-14
Pris 595:- Lägg i varukorg
45209013000, Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING RIGHT
Pris 150:- Lägg i varukorg
45209012000, Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING LEFT
Pris 150:- Lägg i varukorg
45209015000, Lagerstatus: 1-3
Front wheel repair kit
Pris 510:- Lägg i varukorg