SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
2610900104430 Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL 3,5X16,5 SMR 08
6460:-
2
78009010144 Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL HUB CPL.
2165:-
3
54809011000 Lagerstatus: 1-3
BEA.SPACERTUBE 35X2 L=79,4 03
225:-
4
0625069068 Lagerstatus: 48
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM, Åtgår 2st
165:-
6
0760354771 Lagerstatus: 57
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC, Åtgår 2st
53:-
8
78009012000 Lagerstatus: 12
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL 08, Åtgår 2st
185:-
10
77309271164 Lagerstatus: hos lev.
SPOKE M4,5X164-16,5 08, Åtgår 36st
38:-
11
81210072100 Lagerstatus: 83
SPOKE NIPPLE M4,5X0,75 8X21, Åtgår 36st
16:-
13
58309073000 Lagerstatus: hos lev.
rim tape 17
87:-
15
78009015000 Lagerstatus: 18
FRONT WHEEL REP. KIT
725:-
15
78009015000W Lagerstatus: 7
FRONT WHEEL REPKIT Waterproof
FRONT WHEEL REPKIT Waterproof

Dölj ytterligare info
499:-
20
25009260000 Lagerstatus: hos lev.
WAVE BRAKE DISC FRONT 2005
2275:-
21
59009062016 Lagerstatus: 97
SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9, Åtgår 6st
14:-
30
77309081000 Lagerstatus: 1-3
WHEEL SPIN.FR. D=26 M24x1,5 07
595:-
32
54809082000 Lagerstatus: 18
SPINDLE SCREW M24X1,5 WS=27 03
95:-
33
54809081050 Lagerstatus: 4-6
PLUG BUSHING WS=27 03
50:-
40
54809081070 Lagerstatus: 1-3
AUXILIARY SCREW FRONT 06
52:-



Klicka här för skärmanpassad bild
2610900104430, Lagerstatus: hos lev.
Front wheel 3.5x16.5"
Pris 6460:- Lägg i varukorg
78009010144, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL HUB CPL.
Pris 2165:- Lägg i varukorg
54809011000, Lagerstatus: 1-3
BEA.SPACERTUBE 35X2 L=79,4 03
Pris 225:- Lägg i varukorg
0625069068, Lagerstatus: 48
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM , åtgår: 2
Pris 165:- Lägg 2st i varukorg
0760354771, Lagerstatus: 57
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC , åtgår: 2
Pris 53:- Lägg 2st i varukorg
78009012000, Lagerstatus: 12
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL 08 , åtgår: 2
Pris 185:- Lägg 2st i varukorg
77309271164, Lagerstatus: hos lev.
SPOKE M4,5X164-16,5 08 , åtgår: 36
Pris 38:- Lägg 36st i varukorg
81210072100, Lagerstatus: 83
SPOKE NIPPLE M4,5X0,75 8X21 , åtgår: 36
Pris 16:- Lägg 36st i varukorg
7730927000030, Lagerstatus: hos lev.
@99 UTGÅTT KTM
Pris 123456:- Lägg i varukorg
58309073000, Lagerstatus: hos lev.
rim tape 17
Pris 87:- Lägg i varukorg
78009015000, Lagerstatus: 18
Front wheel repair kit
Pris 725:- Lägg i varukorg
25009260000, Lagerstatus: hos lev.
Wave brake disc
Pris 2275:- Lägg i varukorg
59009062016, Lagerstatus: 97
SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9 , åtgår: 6
Pris 14:- Lägg 6st i varukorg
77309081000, Lagerstatus: 1-3
WHEEL SPIN.FR. D=26 M24x1,5 07
Pris 595:- Lägg i varukorg
54809082000, Lagerstatus: 18
SPINDLE SCREW M24X1,5 WS=27 03
Pris 95:- Lägg i varukorg
54809081050, Lagerstatus: 4-6
PLUG BUSHING WS=27 03
Pris 50:- Lägg i varukorg
54809081070, Lagerstatus: 1-3
AUXILIARY SCREW FRONT 06
Pris 52:- Lägg i varukorg