85 SX 19/16 (2010) FRAMGAFFEL I DELAR
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
43570395S Lagerstatus: hos lev.
SCREW CAP M51X1,5 CPL., Åtgår 2st
445:-
2
46811042 Lagerstatus: 4-6
O-ring 40x2 NBR70 black, Åtgår 2st
16:-
3
48600564S Lagerstatus: 1-3
SETTING KNOB + SCREW, Åtgår 2st
190:-
8
48600481 Lagerstatus: 9
Cross countersunk head screw M, Åtgår 2st
11:-
9
48600046 Lagerstatus: 7
O-ring 3x1,5 NBR70, Åtgår 2st
11:-
12
43570254E Lagerstatus: hos lev.
OUTER TUBE L=510 D=49/53 BLACK, Åtgår 2st
4175:-
13
43570099 Lagerstatus: 4-6
Round-wire snap ring 53x2, Åtgår 2st
50:-
15
43570618 Lagerstatus: 15
Guide bushing 43x47x12, Åtgår 2st
94:-
16
43570092 Lagerstatus: 4-6
Supportwasher 45x52,5x1,5, Åtgår 2st
185:-
17
43570201 Lagerstatus: 14
Seal ring 43x52,9x9,5, Åtgår 2st
150:-
17
13-171 Lagerstatus: 4-6
PACKBOXSATS FRAMGAFFEL, Kvalitetspackboxar från Athena. Dessa packboxar är minst lika bra eller b... mer info



PACKBOXSATS FRAMGAFFEL, Kvalitetspackboxar från Athena. Dessa packboxar är minst lika bra eller bättre än originalspecifikationer. Innehåller två packboxar. Innehåller ej skrapgummin. Tänk på att komplettera med gaffelolja från Motorex till exempel 38-1310-1.

Dölj ytterligare info
349:-
18
43570008 Lagerstatus: 4-6
Snap ring SB53x1,5 acc drawing, Åtgår 2st
32:-
19
43570202 Lagerstatus: 17
Dirtscarper NOK 43mm, Åtgår 2st
150:-
22
43570617 Lagerstatus: 16
Guide bushing 42x44x20, Åtgår 2st
94:-
24
43570396S Lagerstatus: hos lev.
Stop 12,4x28,6x135 cpl., Åtgår 2st
350:-
30
48600695 Lagerstatus: hos lev.
Adjustment tube 6x442, Åtgår 2st
83:-
31
48600694 Lagerstatus: hos lev.
Piston rod 12x476, Åtgår 2st
785:-
33
48600277 Lagerstatus: hos lev.
Needle 4,5x43,6, Åtgår 2st
55:-
34
48600298 Lagerstatus: 4-6
O-ring 2x1,5 NBR70, Åtgår 2st
11:-
35
48600444 Lagerstatus: 1-3
Spring (5,4) 4-23 rebound, Åtgår 2st
30:-
37
43570133 Lagerstatus: hos lev.
Preload bush 26,5x38x2,5, Åtgår 2st
80:-
37
43570134 Lagerstatus: 1-3
Preload bush 26x35x4, Åtgår 2st
80:-
37
43570135 Lagerstatus: hos lev.
Preload bush 26x38x10, Åtgår 2st
80:-
37
43570136 Lagerstatus: hos lev.
Preload bush 26,5x38x1,5, Åtgår 2st
80:-
38
95010032S Lagerstatus: hos lev.
SPRING 3,4 N/MM SET D=4,4MM
1160:-
38
95010033S Lagerstatus: 1-3
SPRING 3,6 N/MM SET
1160:-
38
95010031S Lagerstatus: hos lev.
SPRING 3,2 N/MM SET D=4,2MM
1160:-
39
43570131 Lagerstatus: 1-3
Spring retainer 33,5x38,2x3, Åtgår 2st
79:-
41
48600430 Lagerstatus: 10
Guide bushing 12x14x10, Åtgår 2st
29:-
42
48600600S1 Lagerstatus: hos lev.
SCREW SLEEVE M29,3X1 L65 CPL., Åtgår 2st
205:-
43
48600299 Lagerstatus: 12
O-ring 6x1,2 NBR70, Åtgår 2st
11:-
44
48600511S Lagerstatus: hos lev.
Spring (13,9) 17-32 rebound, Åtgår 2st
50:-
45
48600513 Lagerstatus: hos lev.
TAP REBOUND 07, Åtgår 2st
325:-
46
48600525 Lagerstatus: 1-3
Spring retainer 12,3x19x1,25 r, Åtgår 2st
42:-
47
48600382 Lagerstatus: hos lev.
Spring (11,4) 0,4-8 valve, Åtgår 2st
23:-
51
48600060 Lagerstatus: 8
Pistonring 26x28x5, Åtgår 2st
28:-
52
48600042 Lagerstatus: hos lev.
Piston 6,05x27,65x12 rebound, Åtgår 2st
300:-
55
40540486 Lagerstatus: 1-3
Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound, Åtgår 2st
25:-
58
48600353 Lagerstatus: hos lev.
TUBE 29,3X1X370 D=8,5MM ALU, Åtgår 2st
1195:-
59
43570023 Lagerstatus: hos lev.
O-ring 41x2 NBR70 siliconized, Åtgår 2st
16:-
60
43570528S1 Lagerstatus: hos lev.
AXLE CLAMP L/S + TUBE CPL. 08
2725:-
61
43570527S1 Lagerstatus: hos lev.
AXLE CLAMP R/S + TUBE CPL.08
2725:-
62
0025060206 Lagerstatus: 53
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8, Åtgår 4st
16:-
63
48600163 Lagerstatus: hos lev.
Nut valve M6x0,5 h6,5 WAF17, Åtgår 2st
56:-
64
48600202 Lagerstatus: 1-3
Spring (8,5) l6,5 valve, Åtgår 2st
13:-
71
48600047 Lagerstatus: hos lev.
Piston 6x27,8x9 compression, Åtgår 2st
445:-
72
46811499 Lagerstatus: 4-6
O-ring 21x2 NBR70, Åtgår 2st
14:-
73
35480320 Lagerstatus: 7
O-ring 24x2 NBR70, Åtgår 2st
14:-
76
48600049 Lagerstatus: 4-6
O-ring 8x2 NBR70, Åtgår 2st
11:-
81
48600004 Lagerstatus: 12
Copper disc 29,5x33,5x1, Åtgår 2st
14:-
82
48600141 Lagerstatus: 4-6
Rubber cap 35x10 NBR80, Åtgår 2st
14:-
83
38-1305-1 Lagerstatus: 127
FORK OIL SAE5 5L 2008
195:-
98
T511 Lagerstatus: hos lev.
SILICONE GREASE F. DUST STRI
700:-
99
R511 Lagerstatus: 1-3
REPAIR-KIT GASKET 4357 MXMA 03
970:-



Klicka här för skärmanpassad bild
43570395S, Lagerstatus: hos lev.
SCREW CAP M51X1,5 CPL. , åtgår: 2
Pris 445:- Lägg 2st i varukorg
46811042, Lagerstatus: 4-6
O-ring 40x2 NBR70 black , åtgår: 2
Pris 16:- Lägg 2st i varukorg
48600564S, Lagerstatus: 1-3
SETTING KNOB + SCREW , åtgår: 2
Pris 190:- Lägg 2st i varukorg
48600481, Lagerstatus: 9
Cross countersunk head screw M , åtgår: 2
Pris 11:- Lägg 2st i varukorg
48600046, Lagerstatus: 7
O-ring 3x1,5 NBR70 , åtgår: 2
Pris 11:- Lägg 2st i varukorg
43570254E, Lagerstatus: hos lev.
OUTER TUBE L=510 D=49/53 BLACK , åtgår: 2
Pris 4175:- Lägg 2st i varukorg
43570099, Lagerstatus: 4-6
Round-wire snap ring 53x2 , åtgår: 2
Pris 50:- Lägg 2st i varukorg
43570618, Lagerstatus: 15
Guide bushing 42x44x20 , åtgår: 2
Pris 94:- Lägg 2st i varukorg
43570092, Lagerstatus: 4-6
Supportwasher 45x52,5x1,5 , åtgår: 2
Pris 185:- Lägg 2st i varukorg
43570201, Lagerstatus: 14
Seal ring 43x52,9x9,5 , åtgår: 2
Pris 150:- Lägg 2st i varukorg
43570008, Lagerstatus: 4-6
Snap ring SB53x1,5 acc drawing , åtgår: 2
Pris 32:- Lägg 2st i varukorg
43570202, Lagerstatus: 17
Dirtscarper NOK 43mm , åtgår: 2
Pris 150:- Lägg 2st i varukorg
43570617, Lagerstatus: 16
Guide bushing 42x44x20 , åtgår: 2
Pris 94:- Lägg 2st i varukorg
43570396S, Lagerstatus: hos lev.
Stop 12,4x28,6x135 cpl. , åtgår: 2
Pris 350:- Lägg 2st i varukorg
48600695, Lagerstatus: hos lev.
Adjustment tube 6x442 , åtgår: 2
Pris 83:- Lägg 2st i varukorg
48600694, Lagerstatus: hos lev.
Piston rod 12x476 , åtgår: 2
Pris 785:- Lägg 2st i varukorg
48600277, Lagerstatus: hos lev.
Needle 4,5x43,6 , åtgår: 2
Pris 55:- Lägg 2st i varukorg
48600298, Lagerstatus: 4-6
O-ring 2x1,5 NBR70 , åtgår: 2
Pris 11:- Lägg 2st i varukorg
48600444, Lagerstatus: 1-3
Spring (5,4) 4-23 rebound , åtgår: 2
Pris 30:- Lägg 2st i varukorg
43570133, Lagerstatus: hos lev.
Preload bush 26,5x38x2,5 , åtgår: 2
Pris 80:- Lägg 2st i varukorg
43570134, Lagerstatus: 1-3
Preload bush 26x35x4 , åtgår: 2
Pris 80:- Lägg 2st i varukorg
43570135, Lagerstatus: hos lev.
Preload bush 26x38x10 , åtgår: 2
Pris 80:- Lägg 2st i varukorg
43570136, Lagerstatus: hos lev.
Preload bush 26,5x38x1,5 , åtgår: 2
Pris 80:- Lägg 2st i varukorg
95010032S, Lagerstatus: hos lev.
SPRING 3,4 N/MM SET D=4,4MM
Pris 1160:- Lägg i varukorg
95010033S, Lagerstatus: 1-3
SPRING 3,6 N/MM SET
Pris 1160:- Lägg i varukorg
95010031S, Lagerstatus: hos lev.
SPRING 3,2 N/MM SET D=4,2MM
Pris 1160:- Lägg i varukorg
43570131, Lagerstatus: 1-3
Spring retainer 33,5x38,2x3 , åtgår: 2
Pris 79:- Lägg 2st i varukorg
48600430, Lagerstatus: 10
Guide bushing 12x14x10 , åtgår: 2
Pris 29:- Lägg 2st i varukorg
48600600S1, Lagerstatus: hos lev.
SCREW SLEEVE M29,3X1 L65 CPL. , åtgår: 2
Pris 205:- Lägg 2st i varukorg
48600299, Lagerstatus: 12
O-ring 6x1,2 NBR70 , åtgår: 2
Pris 11:- Lägg 2st i varukorg
48600511S, Lagerstatus: hos lev.
Spring (13,9) 17-32 rebound , åtgår: 2
Pris 50:- Lägg 2st i varukorg
48600513, Lagerstatus: hos lev.
TAP REBOUND 07 , åtgår: 2
Pris 325:- Lägg 2st i varukorg
48600525, Lagerstatus: 1-3
Spring retainer 12,3x19x1,25 r , åtgår: 2
Pris 42:- Lägg 2st i varukorg
48600382, Lagerstatus: hos lev.
Spring (11,4) 0,4-8 valve , åtgår: 2
Pris 23:- Lägg 2st i varukorg
48600060, Lagerstatus: 8
Pistonring 26x28x5 , åtgår: 2
Pris 28:- Lägg 2st i varukorg
48600042, Lagerstatus: hos lev.
Piston 6,05x27,65x12 rebound , åtgår: 2
Pris 300:- Lägg 2st i varukorg
40540486, Lagerstatus: 1-3
Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
48600353, Lagerstatus: hos lev.
TUBE 29,3X1X370 D=8,5MM ALU , åtgår: 2
Pris 1195:- Lägg 2st i varukorg
43570023, Lagerstatus: hos lev.
O-ring 41x2 NBR70 siliconized , åtgår: 2
Pris 16:- Lägg 2st i varukorg
43570528S1, Lagerstatus: hos lev.
AXLE CLAMP L/S + TUBE CPL. 08
Pris 2725:- Lägg i varukorg
43570527S1, Lagerstatus: hos lev.
AXLE CLAMP R/S + TUBE CPL.08
Pris 2725:- Lägg i varukorg
0025060206, Lagerstatus: 53
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8 , åtgår: 4
Pris 16:- Lägg 4st i varukorg
48600163, Lagerstatus: hos lev.
Nut valve M6x0,5 h6,5 WAF17 , åtgår: 2
Pris 56:- Lägg 2st i varukorg
48600202, Lagerstatus: 1-3
Spring (8,5) l6,5 valve , åtgår: 2
Pris 13:- Lägg 2st i varukorg
486000586S3, Lagerstatus: hos lev.
Tap compression kpl.
Pris 405:- Lägg i varukorg
48600047, Lagerstatus: hos lev.
Piston 6x27,8x9 compression , åtgår: 2
Pris 445:- Lägg 2st i varukorg
46811499, Lagerstatus: 4-6
O-ring 21x2 NBR70 , åtgår: 2
Pris 14:- Lägg 2st i varukorg
35480320, Lagerstatus: 7
O-ring 24x2 NBR70 , åtgår: 2
Pris 14:- Lägg 2st i varukorg
48600049, Lagerstatus: 4-6
O-ring 8x2 NBR70 , åtgår: 2
Pris 11:- Lägg 2st i varukorg
48600004, Lagerstatus: 12
Copper disc 29,5x33,5x1 , åtgår: 2
Pris 14:- Lägg 2st i varukorg
48600141, Lagerstatus: 4-6
Rubber cap 35x10 NBR80 , åtgår: 2
Pris 14:- Lägg 2st i varukorg
38-1305-1, Lagerstatus: 127
GAFFELOLJA - RACING (1 LITER)
Pris 195:- Lägg i varukorg
T511, Lagerstatus: hos lev.
SILICONE GREASE F. DUST STRI
Pris 700:- Lägg i varukorg
R511, Lagerstatus: 1-3
REPAIR-KIT
Pris 970:- Lägg i varukorg