85 SX 19/16 (2010) AVGASPORT MEKANISM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
7
54637070200 Lagerstatus: hos lev.
CLOSING COVER 2003
140:-
8
0770020200 Lagerstatus: 14
O-RING 21,95X1,78 NBR
11:-
10
47037010000 Lagerstatus: 4-6
CLOSING COVER 85 SX 2003
58:-
11
0770120020 Lagerstatus: 19
O-RING 12,00X2,00 NBR 70
11:-
12
54632090000 Lagerstatus: 1-3
SEAL RING DH/GR 12X16X3
65:-
13
0770008015 Lagerstatus: 8
O-RING 8,00X1,5
27:-
20
47037020000 Lagerstatus: hos lev.
CONTROL FLAP 85 SX 03
940:-
23
47037023000 Lagerstatus: 4-6
BEARING SLEEVE 85 SX 2003, Åtgår 2st
94:-
25
0912050063 Lagerstatus: hos lev.
AH SCREW DIN 912 M 5X6
11:-
26
0912050163 Lagerstatus: 15
AH SCREW DIN0912-M 5X16
11:-
28
0025050126 Lagerstatus: 12
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=8
16:-
29
0025050206 Lagerstatus: 23
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=8, Åtgår 2st
16:-
30
0349000050 Lagerstatus: 11
WASHER DIN7349-5X15X2
10:-
36
47037036000 Lagerstatus: hos lev.
DRIVER SHEET 85 SX 2003
230:-
45
0471100010 Lagerstatus: 14
CIRCLIP DIN0471-10X1
11:-
46
0625006087 Lagerstatus: 18
GROOVED BALL BEAR. 608 2RS C3, Åtgår 2st
72:-
48
0760082472 Lagerstatus: 18
SHAFT SEAL RING 8X24X7 A DUO
44:-
49
54334015000 Lagerstatus: 10
WASHER 10X14X0,5 STEEL
19:-
50
47037050044 Lagerstatus: hos lev.
CENTRIFUGAL TIMER CPL. 03
3140:-
52
47035054026 Lagerstatus: 4-6
WATER PUMP GEAR 2003
62:-
53
47035058000 Lagerstatus: 1-3
PIN 2X22
21:-
54
47035054000 Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP SHAFT 85 SX 2003
275:-
55
47035055000 Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP WHEEL 85 SX 2003
98:-
57
0603040801 Lagerstatus: 15
COPPER GASKET DIN7603- A4X8X1
14:-
58
47037058000 Lagerstatus: 10
LOCK SCREW CONTROL SHAFT 03
22:-
59
47037057100 Lagerstatus: hos lev.
CONTROL SHAFT 85 SX 06
845:-
61
47035061000 Lagerstatus: 7
SCREW M6X8
50:-
64
56509064100 Lagerstatus: 12
SELF LOCKING NUT M6 10.9
10:-
65
47037065000 Lagerstatus: hos lev.
CONTROL LEVER 85 SX 2003
140:-
66
54637066000 Lagerstatus: 1-3
OVERLOAD SPRING
27:-
67
47037067000 Lagerstatus: 1-3
SPRING SLEEVE 85 SX 2003
42:-
68
47037068000 Lagerstatus: hos lev.
BEARING SLEEVE 85 SX 2003
58:-
75
0007050180 Lagerstatus: hos lev.
CYLINDER PIN DIN 7-5X18(M6)
11:-
85
47037085000 Lagerstatus: hos lev.
STOP SHEET 85 SX 2003
28:-
92
47037092000 Lagerstatus: 1-3
GASKET RUBBER TOP 85 SX
150:-
93
47037093000 Lagerstatus: 1-3
GASKET RUBBER BOTTOM 85 SX
35:-
95
47037095044 Lagerstatus: 4-6
CONNECT. ROD CPL. 85 SX 03
220:-
98
54637098100 Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 626LLBC3/5K, Åtgår 2st
84:-
99
47035055010 Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP REP. KIT 85 SX
480:-



Klicka här för skärmanpassad bild
54637070200, Lagerstatus: hos lev.
CLOSING COVER 2003
Pris 140:- Lägg i varukorg
0770020200, Lagerstatus: 14
O-RING 21,95X1,78 NBR
Pris 11:- Lägg i varukorg
47037010000, Lagerstatus: 4-6
CLOSING COVER 85 SX 2003
Pris 58:- Lägg i varukorg
0770120020, Lagerstatus: 19
O-RING 12,00X2,00 NBR 70
Pris 11:- Lägg i varukorg
54632090000, Lagerstatus: 1-3
SEAL RING DH/GR 12X16X3
Pris 65:- Lägg i varukorg
47037020000, Lagerstatus: hos lev.
CONTROL FLAP 85 SX 03
Pris 940:- Lägg i varukorg
47037023000, Lagerstatus: 4-6
BEARING SLEEVE 85 SX 2003 , åtgår: 2
Pris 94:- Lägg 2st i varukorg
0912050063, Lagerstatus: hos lev.
AH SCREW DIN 912 M 5X6
Pris 11:- Lägg i varukorg
0912050163, Lagerstatus: 15
AH SCREW DIN0912-M 5X16
Pris 11:- Lägg i varukorg
0025050126, Lagerstatus: 12
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=8
Pris 16:- Lägg i varukorg
0025050206, Lagerstatus: 23
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=8 , åtgår: 2
Pris 16:- Lägg 2st i varukorg
0349000050, Lagerstatus: 11
WASHER DIN7349-5X15X2
Pris 10:- Lägg i varukorg
47037036000, Lagerstatus: hos lev.
DRIVER SHEET 85 SX 2003
Pris 230:- Lägg i varukorg
0471100010, Lagerstatus: 14
CIRCLIP DIN0471-10X1
Pris 11:- Lägg i varukorg
0625006087, Lagerstatus: 18
GROOVED BALL BEAR. 608 2RS C3 , åtgår: 2
Pris 72:- Lägg 2st i varukorg
0760082472, Lagerstatus: 18
SHAFT SEAL RING 8X24X7 A DUO
Pris 44:- Lägg i varukorg
54334015000, Lagerstatus: 10
WASHER 10X14X0,5 STEEL
Pris 19:- Lägg i varukorg
47037050044, Lagerstatus: hos lev.
CENTRIFUGAL TIMER CPL. 03
Pris 3140:- Lägg i varukorg
47035054026, Lagerstatus: 4-6
WATER PUMP GEAR 2003
Pris 62:- Lägg i varukorg
47035058000, Lagerstatus: 1-3
PIN 2X22
Pris 21:- Lägg i varukorg
47035054000, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP SHAFT 85 SX 2003
Pris 275:- Lägg i varukorg
47035055000, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP WHEEL 85 SX 2003
Pris 98:- Lägg i varukorg
0603040801, Lagerstatus: 15
COPPER GASKET DIN7603- A4X8X1
Pris 14:- Lägg i varukorg
47037058000, Lagerstatus: 10
LOCK SCREW CONTROL SHAFT 03
Pris 22:- Lägg i varukorg
47037057100, Lagerstatus: hos lev.
CONTROL SHAFT 85 SX 06
Pris 845:- Lägg i varukorg
47035061000, Lagerstatus: 7
SCREW M6X8
Pris 50:- Lägg i varukorg
56509064100, Lagerstatus: 12
SELF LOCKING NUT M6 10.9
Pris 10:- Lägg i varukorg
47037065000, Lagerstatus: hos lev.
CONTROL LEVER 85 SX 2003
Pris 140:- Lägg i varukorg
54637066000, Lagerstatus: 1-3
OVERLOAD SPRING
Pris 27:- Lägg i varukorg
47037067000, Lagerstatus: 1-3
SPRING SLEEVE 85 SX 2003
Pris 42:- Lägg i varukorg
47037068000, Lagerstatus: hos lev.
BEARING SLEEVE 85 SX 2003
Pris 58:- Lägg i varukorg
0007050180, Lagerstatus: hos lev.
CYLINDER PIN DIN 7-5X18(M6)
Pris 11:- Lägg i varukorg
47037085000, Lagerstatus: hos lev.
STOP SHEET 85 SX 2003
Pris 28:- Lägg i varukorg
47037092000, Lagerstatus: 1-3
GASKET RUBBER TOP 85 SX
Pris 150:- Lägg i varukorg
47037093000, Lagerstatus: 1-3
GASKET RUBBER BOTTOM 85 SX
Pris 35:- Lägg i varukorg
47037095044, Lagerstatus: 4-6
CONNECT. ROD CPL. 85 SX 03
Pris 220:- Lägg i varukorg
54637098100, Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 626LLBC3/5K , åtgår: 2
Pris 84:- Lägg 2st i varukorg
0770008015, Lagerstatus: 8
O-RING 8,00X1,5
Pris 27:- Lägg i varukorg
47035055010, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP REP. KIT 85 SX
Pris 480:- Lägg i varukorg