SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
05187M0501 Lagerstatus: hos lev.
FORK WP 85/105 SX
12895:-
29
59030029000 Lagerstatus: 1-3
HH NUT M20X1,5 WS=27 RIGHT
145:-
32
47001032014 Lagerstatus: hos lev.
BOT.TRIPLE CLAMP CPL. 85 SX 03
2050:-
34
47001034014 Lagerstatus: 1-3
TOP TRIPLE CLAMP 85 SX 2003
1605:-
38
50301038000 Lagerstatus: 4-6
HANDLEBAR CLAMP D=22MM 2001, Åtgår 2st
185:-
39
59001039000 Lagerstatus: 1-3
HANDLEBAR SUPPORT 22MM 2T 2000
485:-
45
0032100256S Lagerstatus: 11
AH-COLLAR SCREW M10X25 ISA45, Åtgår 2st
55:-
50
0017060206 Lagerstatus: 24
EJOT PT SCREW K60X20 ALU WS=6, Åtgår 2st
16:-
52
0025080206 Lagerstatus: 10
HH collar screw M8x20, Åtgår 4st
32:-
55
0025080306 Lagerstatus: 75
HH collar screw M8x30, Åtgår 11st
32:-
79
49001086000 Lagerstatus: 1-3
COVERING CAP
34:-
80
0770021300 Lagerstatus: 11
O-RING 40,94X2,62 NBR70
14:-
81
49001081000 Lagerstatus: 1-3
TAPERED ROLLER BEARING 32004X, Åtgår 2st
170:-
85
7800108500028 Lagerstatus: 1-3
CLAMP F. SPEED. CABLE D=6MM 08
28:-
86
46001086000 Lagerstatus: 1-3
PROTECTION RING 20,1X39X5
70:-
87
0770360030 Lagerstatus: 1-3
O-RING 36,00X3,00 NBR
14:-
92
59001092050 Lagerstatus: 47
SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=8, Åtgår 6st
13:-
94
4710109400028 Lagerstatus: 1-3
FORK PROTECTOR SET 85SX WHITE
295:-
98
00050000931 Lagerstatus: 4-6
STEARING HEAD REP. KIT MINI
415:-
99
00050000923 Lagerstatus: hos lev.
HANDLEBAR SUPPORT KIT
860:-



Klicka här för skärmanpassad bild
05187M0501, Lagerstatus: hos lev.
FORK WP 85SX 2013
Pris 12895:- Lägg i varukorg
59030029000, Lagerstatus: 1-3
HH NUT M20X1,5 WS=27 RIGHT
Pris 145:- Lägg i varukorg
47001032014, Lagerstatus: hos lev.
BOT.TRIPLE CLAMP CPL. 85 SX 03
Pris 2050:- Lägg i varukorg
47001034014, Lagerstatus: 1-3
TOP TRIPLE CLAMP 85 SX 2003
Pris 1605:- Lägg i varukorg
50301038000, Lagerstatus: 4-6
HANDLEBAR CLAMP D=22MM 2001 , åtgår: 2
Pris 185:- Lägg 2st i varukorg
59001039000, Lagerstatus: 1-3
HANDLEBAR SUPPORT 22MM 2T 2000
Pris 485:- Lägg i varukorg
0032100256S, Lagerstatus: 11
AH SCREW DIN6912-M10X25,10.9 , åtgår: 2
Pris 55:- Lägg 2st i varukorg
0017060206, Lagerstatus: 24
EJOT PT SCREW K60X20 ALU WS=6 , åtgår: 2
Pris 16:- Lägg 2st i varukorg
0025080206, Lagerstatus: 10
HH collar screw M8x20 , åtgår: 4
Pris 32:- Lägg 4st i varukorg
0025080306, Lagerstatus: 75
HH COLLAR SCREW M 8X30 WS=10 , åtgår: 11
Pris 32:- Lägg 11st i varukorg
49001086000, Lagerstatus: 1-3
COVERING CAP
Pris 34:- Lägg i varukorg
0770021300, Lagerstatus: 11
O-RING 40,94X2,62 NBR70
Pris 14:- Lägg i varukorg
49001081000, Lagerstatus: 1-3
TAPERED ROLLER BEARING 32004X , åtgår: 2
Pris 170:- Lägg 2st i varukorg
7800108500028, Lagerstatus: 1-3
CLAMP F. SPEED. CABLE D=6MM 08
Pris 28:- Lägg i varukorg
46001086000, Lagerstatus: 1-3
PROTECTION RING 20,1X39X5
Pris 70:- Lägg i varukorg
0770360030, Lagerstatus: 1-3
O-RING 36,00X3,00 NBR
Pris 14:- Lägg i varukorg
59001092050, Lagerstatus: 47
SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=8 , åtgår: 6
Pris 13:- Lägg 6st i varukorg
4710109400028, Lagerstatus: 1-3
Fork protector kit
Pris 295:- Lägg i varukorg
00050000931, Lagerstatus: 4-6
STEARING HEAD REP. KIT MINI
Pris 415:- Lägg i varukorg
00050000923, Lagerstatus: hos lev.
HANDLEBAR SUPPORT KIT
Pris 860:- Lägg i varukorg