SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
47009101144 Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL CPL. 19
4900:-
10
70009010044 Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL HUB CPL. 12
2165:-
11
70009011000 Lagerstatus: 1-3
BEAR.SPACER TUBE FRONT D22MM
225:-
12
70009012000 Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING D=22MM, Åtgår 2st
185:-
13
0760324271 Lagerstatus: 16
SHAFT SEAL RING 32X42X7 BSL, Åtgår 2st
53:-
14
0625069050 Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 6905 J1LLUC3, Åtgår 2st
165:-
55
59009062013 Lagerstatus: 16
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9, Åtgår 4st
10:-
60
47009060300 Lagerstatus: 1-3
BRAKE DISC FRONT D=219MM 09
1070:-
60
47009060000-NF Lagerstatus: hos lev.
BRAKE DISC FRONT NEWFREN
BRAKE DISC FRONT NEWFREN

Dölj ytterligare info
585:-
70
47009070100 Lagerstatus: hos lev.
RIM FRONT AL4 19X1,60-32 03
1525:-
72
47009071100 Lagerstatus: hos lev.
SPOKE M4,5 FOR 19, Åtgår 32st
32:-
73
79109072000 Lagerstatus: 64
SPOKE NIPPLE M4,5 AL 11, Åtgår 32st
16:-
74
47009073100 Lagerstatus: 1-3
RIM BAND 85 SX 19 200
42:-
81
70009081033 Lagerstatus: 1-3
AXLE FRONT D=22 12
595:-
83
70009082000 Lagerstatus: 1-3
AXLESCREW M20X1.5 SW17
89:-
86
70009081050 Lagerstatus: 1-3
PLUG BUSHING SW17 12
72:-
89
55003135000 Lagerstatus: 9
PLUG FOR RIM
13:-
90
77110090050 Lagerstatus: 8
NUT FOR WHEEL HOLDER
15:-
91
78109090000 Lagerstatus: hos lev.
RIM LOCK VM1 (1,60)
165:-
91
37-3001 Lagerstatus: 4-6
DÄCKLÅS VM1 1.6", Däcklås är ett måste för cross och endurocyklar för att inte man ska vrida... mer info



DÄCKLÅS VM1 1.6", Däcklås är ett måste för cross och endurocyklar för att inte man ska vrida sönder slangen när däcket snurrar på fälgen.

Dölj ytterligare info
100:-
99
00050000959 Lagerstatus: hos lev.
SPOKE KIT FRONT 19 85 SX
910:-



Klicka här för skärmanpassad bild
47009101144, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL CPL. 19
Pris 4900:- Lägg i varukorg
00050000959, Lagerstatus: hos lev.
SPOKE KIT FRONT 19 85 SX
Pris 910:- Lägg i varukorg
70009010044, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL HUB CPL. 12
Pris 2165:- Lägg i varukorg
70009011000, Lagerstatus: 1-3
BEAR.SPACER TUBE FRONT D22MM
Pris 225:- Lägg i varukorg
70009012000, Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING D=22MM , åtgår: 2
Pris 185:- Lägg 2st i varukorg
0760324271, Lagerstatus: 16
SHAFT SEAL RING 32X42X7 BSL , åtgår: 2
Pris 53:- Lägg 2st i varukorg
0625069050, Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 6905 J1LLUC3 , åtgår: 2
Pris 165:- Lägg 2st i varukorg
59009062013, Lagerstatus: 16
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9 , åtgår: 4
Pris 10:- Lägg 4st i varukorg
47009060300, Lagerstatus: 1-3
BRAKE DISC FRONT D=219MM 09
Pris 1070:- Lägg i varukorg
47009070100, Lagerstatus: hos lev.
RIM FRONT AL4 19X1,60-32 03
Pris 1525:- Lägg i varukorg
47009071100, Lagerstatus: hos lev.
SPOKE M4,5 FOR 19 , åtgår: 32
Pris 32:- Lägg 32st i varukorg
79109072000, Lagerstatus: 64
SPOKE NIPPLE M4,5 AL 11 , åtgår: 32
Pris 16:- Lägg 32st i varukorg
47009073100, Lagerstatus: 1-3
RIM BAND 85 SX 19 200
Pris 42:- Lägg i varukorg
70009081033, Lagerstatus: 1-3
AXLE FRONT D=22 12
Pris 595:- Lägg i varukorg
70009082000, Lagerstatus: 1-3
AXLESCREW M20X1.5 SW17
Pris 89:- Lägg i varukorg
70009081050, Lagerstatus: 1-3
PLUG BUSHING SW17 12
Pris 72:- Lägg i varukorg
55003135000, Lagerstatus: 9
PLUG FOR RIM
Pris 13:- Lägg i varukorg
77110090050, Lagerstatus: 8
NUT FOR WHEEL HOLDER 96
Pris 15:- Lägg i varukorg
78109090000, Lagerstatus: hos lev.
RIM LOCK VM1 (1,60)
Pris 165:- Lägg i varukorg