SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
60013060200 Lagerstatus: 1-3
MAIN BRAKE CYLINDER CPL. 07
2105:-
2
60013059100 Lagerstatus: hos lev.
COVER MAIN BRAKE CYLINDER CPL.
305:-
3
0965040161 Lagerstatus: 4-6
FLAT HEAD SCREW DIN0965-M 4X16, Åtgår 2st
11:-
4
60013056044 Lagerstatus: hos lev.
PUSH ROD CPL. 03
270:-
5
60013061000 Lagerstatus: 1-3
REPAIR KIT PISTON 03
620:-
7
59009062016 Lagerstatus: 44
SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9, Åtgår 2st
14:-
11
62111051000 Lagerstatus: hos lev.
BRAKE LIGHT SWITCH REAR
455:-
12
0603100141 Lagerstatus: 63
sealing ring DIN 7603 10x14x1, Åtgår 4st
12:-
13
62142001000 Lagerstatus: hos lev.
BREAK HOSE CPL.
1010:-
14
54813020100 Lagerstatus: 1-3
banjo bolt M10x1x19 black
75:-
21
6251305004401S Lagerstatus: hos lev.
FOOT BRAKE LEVER CPL. 07
1120:-
22
0625006087 Lagerstatus: 18
GROOVED BALL BEAR. 608 2RS C3, Åtgår 2st
72:-
23
62603062000 Lagerstatus: hos lev.
SPECIAL WASHER 8X24 ALU H=2,6
62:-
24
0019080356 Lagerstatus: 8
COUNTERSUNK SCREW ISA45 M8X35
32:-
25
54813051100 Lagerstatus: 4-6
STEP PLATE FOR BRAKE LEVER
115:-
26
78105081010 Lagerstatus: 7
SCREW TORX M5X10 05, Åtgår 2st
10:-
27
54603062200 Lagerstatus: 15
RETURN SPRING FOR BRAKELEVER
45:-
28
60013057000 Lagerstatus: 1-3
BOLT F. LINK FORK 8X20X16,5
23:-
29
0934060003 Lagerstatus: 17
hex nut DIN 934 M6, Åtgår 2st
10:-
30
0125080003 Lagerstatus: 15
washer DIN 125 A -8.4
10:-
31
60013058000 Lagerstatus: 4-6
SECURING CLIP D=8MM 03
13:-
32
0985080003 Lagerstatus: 10
SELF LOCKING NUT DIN0985-M 8
11:-
80
38-1471 Lagerstatus: 148
BRAKE FLUID DOT5.1 0,25L
109:-



Klicka här för skärmanpassad bild
38-1471, Lagerstatus: 148
MOTOREX brake fluid
Pris 109:- Lägg i varukorg
60013060200, Lagerstatus: 1-3
MAIN BRAKE CYLINDER CPL. 07
Pris 2105:- Lägg i varukorg
60013059100, Lagerstatus: hos lev.
COVER MAIN BRAKE CYLINDER CPL.
Pris 305:- Lägg i varukorg
0965040161, Lagerstatus: 4-6
FLAT HEAD SCREW DIN0965-M 4X16 , åtgår: 2
Pris 11:- Lägg 2st i varukorg
60013056044, Lagerstatus: hos lev.
PUSH ROD CPL. 03
Pris 270:- Lägg i varukorg
60013061000, Lagerstatus: 1-3
REPAIR KIT PISTON 03
Pris 620:- Lägg i varukorg
59009062016, Lagerstatus: 44
SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9 , åtgår: 2
Pris 14:- Lägg 2st i varukorg
62111051000, Lagerstatus: hos lev.
BRAKE LIGHT SWITCH REAR
Pris 455:- Lägg i varukorg
0603100141, Lagerstatus: 63
sealing ring DIN 7603 10x14x1 , åtgår: 4
Pris 12:- Lägg 4st i varukorg
62142001000, Lagerstatus: hos lev.
BREAK HOSE CPL.
Pris 1010:- Lägg i varukorg
54813020100, Lagerstatus: 1-3
BANJO SCREW 08
Pris 75:- Lägg i varukorg
6251305004401S, Lagerstatus: hos lev.
FOOT BRAKE LEVER CPL. 05
Pris 1120:- Lägg i varukorg
0625006087, Lagerstatus: 18
GROOVED BALL BEAR. 608 2RS C3 , åtgår: 2
Pris 72:- Lägg 2st i varukorg
62603062000, Lagerstatus: hos lev.
SPECIAL WASHER ALU 8X24MM 03
Pris 62:- Lägg i varukorg
0019080356, Lagerstatus: 8
COUNTERSUNK SCREW ISA45 M8X35
Pris 32:- Lägg i varukorg
54813051100, Lagerstatus: 4-6
STEP PLATE FOR BRAKE LEVER
Pris 115:- Lägg i varukorg
78105081010, Lagerstatus: 7
SCREW TORX M5X10 05 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
54603062100, Lagerstatus: hos lev.
@99 SE 54603062200
Pris 123456:- Lägg i varukorg
60013057000, Lagerstatus: 1-3
BOLT F. LINK FORK 8X20X16,5
Pris 23:- Lägg i varukorg
0934060003, Lagerstatus: 17
hex nut DIN 934 M6 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
0125080003, Lagerstatus: 15
washer DIN 125 A -8.4
Pris 10:- Lägg i varukorg
60013058000, Lagerstatus: 4-6
SECURING CLIP D=8MM 03
Pris 13:- Lägg i varukorg
0985080003, Lagerstatus: 10
SELF LOCKING NUT DIN0985-M 8
Pris 11:- Lägg i varukorg