640 ADVENTURE (2007) FRAMGAFFEL I DELAR
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
2
46810340 Lagerstatus: 14
O-ring 45x2 NBR70 siliconized, Åtgår 2st
16:-
3
48600018 Lagerstatus: 8
Adjuster rebound, Åtgår 2st
28:-
5
40540603 Lagerstatus: 4-6
Steel ball d3, Åtgår 8st
13:-
6
48600028 Lagerstatus: 7
Spring (1,7) l7,9, Åtgår 4st
16:-
7
48600044 Lagerstatus: 4-6
O-ring 6x1,5 NBR70, Åtgår 2st
11:-
8
48600058 Lagerstatus: 8
Cross flat head screw M4x6, Åtgår 2st
13:-
9
48600009 Lagerstatus: 4-6
O-ring 3,7x1,6 NBR70, Åtgår 2st
11:-
10
48600043 Lagerstatus: 7
O-ring 12x1,5 NBR70, Åtgår 2st
11:-
11
48600019 Lagerstatus: 4-6
Tube tap d4x25, Åtgår 2st
19:-
12
48600421E Lagerstatus: hos lev.
OUTER T. L=577 D=54/60 2L ANTR, Åtgår 2st
3875:-
13
48600016 Lagerstatus: 4-6
Round-wire snap ring 48x2, Åtgår 2st
32:-
15
48601009 Lagerstatus: 8
DU-BUSH D48XD52X12DDL02, Åtgår 2st
94:-
16
48600013 Lagerstatus: 8
Supportwasher 50x57,6x1,5, Åtgår 2st
52:-
17
48601414 Lagerstatus: 4-6
Shaft seal SKF 48x57,8x9,5 bla, Åtgår 2st
180:-
17
13-172 Lagerstatus: 4-6
PACKBOXSATS FRAMGAFFEL, Kvalitetspackboxar från Athena. Dessa packboxar är minst lika bra eller b... mer info



PACKBOXSATS FRAMGAFFEL, Kvalitetspackboxar från Athena. Dessa packboxar är minst lika bra eller bättre än originalspecifikationer. Innehåller två packboxar. Innehåller ej skrapgummin. Tänk på att komplettera med gaffelolja från Motorex till exempel 38-1310-1.

Dölj ytterligare info
330:-
18
48600070 Lagerstatus: 8
Snap ring SB58x1,5 acc drawing, Åtgår 2st
32:-
19
48600816 Lagerstatus: 4-6
DUST CAP D=48 58,4X11,8, Åtgår 2st
150:-
22
48601008 Lagerstatus: 9
DU-BUSH D47XD49X20DDL02, Åtgår 2st
94:-
24
48600380S1 Lagerstatus: 4-6
Stop 14,4x32,1x200 cpl., Åtgår 2st
390:-
30
48600094 Lagerstatus: hos lev.
ADJUSTMENT TUBE L=492MM, Åtgår 2st
79:-
31
48600412 Lagerstatus: hos lev.
PISTON ROD 14X11X1 L=526, Åtgår 2st
685:-
33
48600189 Lagerstatus: hos lev.
Needle 6x42,6 rebound, Åtgår 2st
150:-
34
48600046 Lagerstatus: 7
O-ring 3x1,5 NBR70, Åtgår 2st
11:-
35
48600033 Lagerstatus: 1-3
Spring (7,2) 4-23 needle, Åtgår 2st
71:-
36
48600113 Lagerstatus: hos lev.
Washer 32x42x2,5 plastic, Åtgår 2st
50:-
37
48600036 Lagerstatus: 9
Preload bush 42x26,5x2,5, Åtgår 2st
80:-
37
48600037 Lagerstatus: 4-6
Preload bush 26,5x42x5, Åtgår 2st
80:-
37
48600053 Lagerstatus: 4-6
Preload bush 26,5x42x1,5, Åtgår 2st
80:-
38
91410006S Lagerstatus: 1-3
SPRING 4,4N/MM SET D=5,1MM
1470:-
38
91410028S Lagerstatus: hos lev.
SPRING 4,6N/MM SET D=5,1MM
1405:-
39
48600021 Lagerstatus: hos lev.
Spring retainer 33,5x43x3, Åtgår 2st
91:-
42
48600383S Lagerstatus: hos lev.
SCREW SLEEVE M29,3X1 L=90 CPL., Åtgår 2st
590:-
43
48600239 Lagerstatus: hos lev.
O-ring 8x1,25 NBR70 siliconize, Åtgår 2st
11:-
44
48600403 Lagerstatus: hos lev.
Spring (15) 12-34,5 rebound, Åtgår 2st
215:-
45
48600203 Lagerstatus: hos lev.
Tap 6x45 rebound, Åtgår 2st
175:-
47
35480377 Lagerstatus: hos lev.
Spring (11,7) 1,5-8 valve, Åtgår 2st
14:-
49
48600062 Lagerstatus: 8
CHECK VALVE 8X24X0,1, Åtgår 8st
20:-
49
43570120 Lagerstatus: 8
CHECK VALVE 8X18X0,1, Åtgår 2st
18:-
49
48600215 Lagerstatus: 9
Shim 8x20x0,10, Åtgår 2st
21:-
49
48600216 Lagerstatus: 8
Shim 8x22x0,10, Åtgår 2st
21:-
50
40540401 Lagerstatus: 7
Shim 6x14x0,10
19:-
50
40540402 Lagerstatus: 1-3
Shim 6x16x0,10
19:-
50
40540403 Lagerstatus: 1-3
Shim 6x18x0,10
19:-
50
40540405 Lagerstatus: 14
SHIM 6X14X0,15
19:-
50
40540406 Lagerstatus: hos lev.
SHIM 6X16X0,15
19:-
50
40540414 Lagerstatus: 7
SHIM 6X16X0,25
19:-
50
40540415 Lagerstatus: hos lev.
SHIM 6X18X0,25
19:-
50
40540447 Lagerstatus: 12
Shim 6x10x0,30
19:-
50
40541391 Lagerstatus: hos lev.
Shim 6x11x0,30
19:-
50
48600063 Lagerstatus: 4-6
Shim 6x24x0,10
19:-
50
48600065 Lagerstatus: 9
Shim 6x20x0,10
19:-
50
48600116 Lagerstatus: 8
Shim 6x24x0,10 delta
62:-
51
48600060 Lagerstatus: 8
Pistonring 26x28x5, Åtgår 2st
28:-
52
48600042 Lagerstatus: hos lev.
Piston 6,05x27,65x12 rebound, Åtgår 2st
300:-
55
40540486 Lagerstatus: 1-3
Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound, Åtgår 2st
25:-
58
48600140 Lagerstatus: hos lev.
TUBE 29,3X1X385 ALU, Åtgår 2st
590:-
59
48600048 Lagerstatus: 4-6
O-ring 46x2 NBR70 siliconized, Åtgår 2st
16:-
61
48600436S Lagerstatus: hos lev.
AXLE CLAMP R/S CPL. D=30 06
4250:-
62
0025080306 Lagerstatus: 75
HH COLLAR SCREW M 8X30 WS=10, Åtgår 4st
32:-
63
48600163 Lagerstatus: hos lev.
Nut valve M6x0,5 h6,5 WAF17, Åtgår 2st
56:-
64
48600202 Lagerstatus: 1-3
Spring (8,5) l6,5 valve, Åtgår 2st
13:-
70
48600061 Lagerstatus: 1-3
Shim 8x24x0,40, Åtgår 2st
20:-
71
48600047 Lagerstatus: hos lev.
Piston 6x27,8x9 compression, Åtgår 2st
445:-
72
46811499 Lagerstatus: 4-6
O-ring 21x2 NBR70, Åtgår 2st
14:-
73
35480320 Lagerstatus: 7
O-ring 24x2 NBR70, Åtgår 2st
14:-
75
48600190 Lagerstatus: hos lev.
Needle 10x11,6 compression, Åtgår 2st
50:-
76
48600049 Lagerstatus: 4-6
O-ring 8x2 NBR70, Åtgår 2st
11:-
79
48600051 Lagerstatus: 4-6
Round-wire snap ring 12x1 DIN7, Åtgår 2st
22:-
80
48600034 Lagerstatus: hos lev.
Adjustment screw slot compress, Åtgår 2st
48:-
81
48600004 Lagerstatus: 12
Copper disc 29,5x33,5x1, Åtgår 2st
14:-
82
48600141 Lagerstatus: 4-6
Rubber cap 35x10 NBR80, Åtgår 2st
14:-
83
38-1305-1 Lagerstatus: 123
FORK OIL SAE5 5L 2005
195:-
98
T511 Lagerstatus: hos lev.
SILICONE GREASE F. DUST STRI
700:-
99
R14013 Lagerstatus: 1-3
REPAIR-KIT EXC FRONT FORK06/07
970:-



Klicka här för skärmanpassad bild
48600020S1, Lagerstatus: hos lev.
@99 UTGÅTT KTM
Pris 123456:- Lägg i varukorg
46810340, Lagerstatus: 14
O-ring 45x2 NBR70 siliconized , åtgår: 2
Pris 16:- Lägg 2st i varukorg
48600018, Lagerstatus: 8
Adjuster rebound , åtgår: 2
Pris 28:- Lägg 2st i varukorg
40540603, Lagerstatus: 4-6
Steel ball d3 , åtgår: 8
Pris 13:- Lägg 8st i varukorg
48600028, Lagerstatus: 7
Spring (1,7) l7,9 , åtgår: 4
Pris 16:- Lägg 4st i varukorg
48600044, Lagerstatus: 4-6
O-ring 6x1,5 NBR70 , åtgår: 2
Pris 11:- Lägg 2st i varukorg
48600058, Lagerstatus: 8
Cross flat head screw M4x6 , åtgår: 2
Pris 13:- Lägg 2st i varukorg
48600009, Lagerstatus: 4-6
O-ring 3,7x1,6 NBR70 , åtgår: 2
Pris 11:- Lägg 2st i varukorg
48600043, Lagerstatus: 7
O-ring 12x1,5 NBR70 , åtgår: 2
Pris 11:- Lägg 2st i varukorg
48600019, Lagerstatus: 4-6
Tube tap d4x25 , åtgår: 2
Pris 19:- Lägg 2st i varukorg
48600421E, Lagerstatus: hos lev.
OUTER T. L=577 D=54/60 2L ANTR , åtgår: 2
Pris 3875:- Lägg 2st i varukorg
48600016, Lagerstatus: 4-6
Round-wire snap ring 48x2 , åtgår: 2
Pris 32:- Lägg 2st i varukorg
48601009, Lagerstatus: 8
DU-BUSH D48XD52X12DDL02 , åtgår: 2
Pris 94:- Lägg 2st i varukorg
48600013, Lagerstatus: 8
Supportwasher 50x57,6x1,5 , åtgår: 2
Pris 52:- Lägg 2st i varukorg
48601414, Lagerstatus: 4-6
OIL SEAL RING 48X57,8X9,5 03 , åtgår: 2
Pris 180:- Lägg 2st i varukorg
48600070, Lagerstatus: 8
Snap ring SB58x1,5 acc drawing , åtgår: 2
Pris 32:- Lägg 2st i varukorg
48600816, Lagerstatus: 4-6
Dirt scarper NOK 48mm , åtgår: 2
Pris 150:- Lägg 2st i varukorg
48601008, Lagerstatus: 9
DU-BUSH D47XD49X20DDL02 , åtgår: 2
Pris 94:- Lägg 2st i varukorg
48600417, Lagerstatus: hos lev.
@99 UTGÅTT KTM
Pris 123456:- Lägg i varukorg
48600380S1, Lagerstatus: 4-6
HYDR.STOP L=200MM D=31,9 CPL , åtgår: 2
Pris 390:- Lägg 2st i varukorg
48600094, Lagerstatus: hos lev.
ADJUSTMENT TUBE L=492MM , åtgår: 2
Pris 79:- Lägg 2st i varukorg
48600412, Lagerstatus: hos lev.
PISTONROD 14X11X1 L=526 , åtgår: 2
Pris 685:- Lägg 2st i varukorg
48600189, Lagerstatus: hos lev.
Needle 6x42,6 rebound , åtgår: 2
Pris 150:- Lägg 2st i varukorg
48600046, Lagerstatus: 7
O-ring 3x1,5 NBR70 , åtgår: 2
Pris 11:- Lägg 2st i varukorg
48600033, Lagerstatus: 1-3
Spring (7,2) 4-23 needle , åtgår: 2
Pris 71:- Lägg 2st i varukorg
48600113, Lagerstatus: hos lev.
Washer 32x42x2,5 plastic , åtgår: 2
Pris 50:- Lägg 2st i varukorg
48600036, Lagerstatus: 9
Preload bush 42x26,5x2,5 , åtgår: 2
Pris 80:- Lägg 2st i varukorg
48600037, Lagerstatus: 4-6
Preload bush 26,5x42x5 , åtgår: 2
Pris 80:- Lägg 2st i varukorg
48600053, Lagerstatus: 4-6
Preload bush 26,5x42x1,5 , åtgår: 2
Pris 80:- Lägg 2st i varukorg
91410006S, Lagerstatus: 1-3
SPRING 4,4N/MM SET D=5,1MM
Pris 1470:- Lägg i varukorg
91410028S, Lagerstatus: hos lev.
SPRING 4,6 N/MM SET D=5,1MM
Pris 1405:- Lägg i varukorg
48600021, Lagerstatus: hos lev.
Spring retainer 33,5x43x3 , åtgår: 2
Pris 91:- Lägg 2st i varukorg
48600383S, Lagerstatus: hos lev.
SCREW SLEEVE M29,3X1 L=90 CPL. , åtgår: 2
Pris 590:- Lägg 2st i varukorg
48600239, Lagerstatus: hos lev.
O-ring 8x1,25 NBR70 siliconize , åtgår: 2
Pris 11:- Lägg 2st i varukorg
48600403, Lagerstatus: hos lev.
Spring (15) 12-34,5 rebound , åtgår: 2
Pris 215:- Lägg 2st i varukorg
48600203, Lagerstatus: hos lev.
Tap 6x45 rebound , åtgår: 2
Pris 175:- Lägg 2st i varukorg
35480377, Lagerstatus: hos lev.
Spring (11,7) 1,5-8 valve , åtgår: 2
Pris 14:- Lägg 2st i varukorg
48600062, Lagerstatus: 8
CHECK VALVE 8X24X0,1 , åtgår: 8
Pris 20:- Lägg 8st i varukorg
43570120, Lagerstatus: 8
SHIM 8X18X0,10 , åtgår: 2
Pris 18:- Lägg 2st i varukorg
48600215, Lagerstatus: 9
Shim 8x20x0,10 , åtgår: 2
Pris 21:- Lägg 2st i varukorg
48600216, Lagerstatus: 8
Shim 8x22x0,10 , åtgår: 2
Pris 21:- Lägg 2st i varukorg
40540401, Lagerstatus: 7
Shim 6x14x0,10
Pris 19:- Lägg i varukorg
40540402, Lagerstatus: 1-3
Shim 6x16x0,10
Pris 19:- Lägg i varukorg
40540403, Lagerstatus: 1-3
Shim 6x18x0,10
Pris 19:- Lägg i varukorg
40540405, Lagerstatus: 14
SHIM 6X14X0,15
Pris 19:- Lägg i varukorg
40540406, Lagerstatus: hos lev.
SHIM 6X16X0,15
Pris 19:- Lägg i varukorg
40540414, Lagerstatus: 7
SHIM 6X16X0,25
Pris 19:- Lägg i varukorg
40540415, Lagerstatus: hos lev.
SHIM 6X18X0,25
Pris 19:- Lägg i varukorg
40540447, Lagerstatus: 12
Shim 6x10x0,30
Pris 19:- Lägg i varukorg
40541391, Lagerstatus: hos lev.
Shim 6x11x0,30
Pris 19:- Lägg i varukorg
48600063, Lagerstatus: 4-6
Shim 6x24x0,10
Pris 19:- Lägg i varukorg
48600065, Lagerstatus: 9
Shim 6x20x0,10
Pris 19:- Lägg i varukorg
48600116, Lagerstatus: 8
Shim 6x24x0,10 delta
Pris 62:- Lägg i varukorg
48600060, Lagerstatus: 8
Pistonring 26x28x5 , åtgår: 2
Pris 28:- Lägg 2st i varukorg
48600042, Lagerstatus: hos lev.
Piston 6,05x27,65x12 rebound , åtgår: 2
Pris 300:- Lägg 2st i varukorg
40540486, Lagerstatus: 1-3
Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
48600140, Lagerstatus: hos lev.
TUBE 29,3X1X385 ALU , åtgår: 2
Pris 590:- Lägg 2st i varukorg
48600048, Lagerstatus: 4-6
O-ring 46x2 NBR70 siliconized , åtgår: 2
Pris 16:- Lägg 2st i varukorg
48600433, Lagerstatus: hos lev.
@99 UTGÅTT KTM
Pris 123456:- Lägg i varukorg
48600436S, Lagerstatus: hos lev.
AXLE CLAMP R/S CPL. D=34 05
Pris 4250:- Lägg i varukorg
0025080306, Lagerstatus: 75
HH COLLAR SCREW M 8X30 WS=10 , åtgår: 4
Pris 32:- Lägg 4st i varukorg
48600163, Lagerstatus: hos lev.
Nut valve M6x0,5 h6,5 WAF17 , åtgår: 2
Pris 56:- Lägg 2st i varukorg
48600202, Lagerstatus: 1-3
Spring (8,5) l6,5 valve , åtgår: 2
Pris 13:- Lägg 2st i varukorg
48600586S, Lagerstatus: hos lev.
@99 SE 48600586E
Pris 123456:- Lägg i varukorg
48600061, Lagerstatus: 1-3
Shim 8x24x0,40 , åtgår: 2
Pris 20:- Lägg 2st i varukorg
48600047, Lagerstatus: hos lev.
Piston 6x27,8x9 compression , åtgår: 2
Pris 445:- Lägg 2st i varukorg
46811499, Lagerstatus: 4-6
O-ring 21x2 NBR70 , åtgår: 2
Pris 14:- Lägg 2st i varukorg
35480320, Lagerstatus: 7
O-ring 24x2 NBR70 , åtgår: 2
Pris 14:- Lägg 2st i varukorg
48600586S3, Lagerstatus: 1-3
Compression, cmpl
Pris 405:- Lägg i varukorg
48600190, Lagerstatus: hos lev.
Needle 10x11,6 compression , åtgår: 2
Pris 50:- Lägg 2st i varukorg
48600049, Lagerstatus: 4-6
O-ring 8x2 NBR70 , åtgår: 2
Pris 11:- Lägg 2st i varukorg
48600051, Lagerstatus: 4-6
Round-wire snap ring 12x1 DIN7 , åtgår: 2
Pris 22:- Lägg 2st i varukorg
48600034, Lagerstatus: hos lev.
Adjustment screw slot compress , åtgår: 2
Pris 48:- Lägg 2st i varukorg
48600004, Lagerstatus: 12
Copper disc 29,5x33,5x1 , åtgår: 2
Pris 14:- Lägg 2st i varukorg
48600141, Lagerstatus: 4-6
Rubber cap 35x10 NBR80 , åtgår: 2
Pris 14:- Lägg 2st i varukorg
38-1305-1, Lagerstatus: 123
GAFFELOLJA - RACING (1 LITER)
Pris 195:- Lägg i varukorg
T511, Lagerstatus: hos lev.
SILICONE GREASE F. DUST STRI
Pris 700:- Lägg i varukorg
R14013, Lagerstatus: 1-3
REPAIR-KIT EXC FRONT FORK06/07
Pris 970:- Lägg i varukorg