SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
6000900114430 Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL CPL 2,15X21BL.03
9180:-
2
6000901004491 Lagerstatus: hos lev.
FRONT HUB CPL. 03
2945:-
3
60009014000 Lagerstatus: 1-3
BEAR. SPACERTUBE FRONT 03
265:-
4
0625069068 Lagerstatus: 14
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM, Åtgår 2st
165:-
5
0472047175 Lagerstatus: 9
CIRCLIP DIN0472-47X1,75
14:-
6
0760354771 Lagerstatus: 33
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC, Åtgår 2st
53:-
7
60009012000 Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSH. FR. WHEEL L/S 03
210:-
8
60009013000 Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSH. FR. WHEEL R/S 03
190:-
9
6000917010030 Lagerstatus: hos lev.
FRONT RIM 2,15X21 BLACK 03
4115:-
10
60009071000 Lagerstatus: 24
SPOKE M5X230,5 13,5 DEG, Åtgår 36st
57:-
11
60310072100 Lagerstatus: 9
SPOKE NIPPLE M5-TA (8X21MM), Åtgår 36st
23:-
15
60009073000 Lagerstatus: 1-3
RIM TAPE 21 28/ 2MM 0
140:-
20
60009081000 Lagerstatus: 1-3
WHEEL SPINDEL FRONT 03
840:-
21
60009082000 Lagerstatus: 1-3
COLLAR SCREW FRONT AXLE 03
145:-
24
59009062013 Lagerstatus: 16
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9, Åtgår 12st
10:-
30
38-2920 Lagerstatus: 4-6
LOCTITE 243 BLUE 5 ML
125:-
98
00050000913 Lagerstatus: 1-3
SPOKE KIT FRONT 21
1730:-
99
60009015010 Lagerstatus: 1-3
FRONT WHEEL REP. KIT ADV
785:-



Klicka här för skärmanpassad bild
6000900114430, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL CPL 2,15X21BL.03
Pris 9180:- Lägg i varukorg
6000901004491, Lagerstatus: hos lev.
FRONT HUB CPL. 03
Pris 2945:- Lägg i varukorg
60009014000, Lagerstatus: 1-3
BEAR. SPACERTUBE FRONT 03
Pris 265:- Lägg i varukorg
0625069068, Lagerstatus: 14
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM , åtgår: 2
Pris 165:- Lägg 2st i varukorg
0472047175, Lagerstatus: 9
CIRCLIP DIN0472-47X1,75
Pris 14:- Lägg i varukorg
0760354771, Lagerstatus: 33
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC , åtgår: 2
Pris 53:- Lägg 2st i varukorg
60009012000, Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSH. FR. WHEEL L/S 03
Pris 210:- Lägg i varukorg
60009013000, Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSH. FR. WHEEL R/S 03
Pris 190:- Lägg i varukorg
6000907010030, Lagerstatus: hos lev.
@99 SE 6000917010030
Pris 123456:- Lägg i varukorg
60009071000, Lagerstatus: 24
SPOKE M5X230,5 13,5 DEG , åtgår: 36
Pris 57:- Lägg 36st i varukorg
58309072100, Lagerstatus: hos lev.
@99 SE 60310072000
Pris 123456:- Lägg i varukorg
60009073000, Lagerstatus: 1-3
RIM TAPE 21 28/ 2MM 0
Pris 140:- Lägg i varukorg
60009081000, Lagerstatus: 1-3
WHEEL SPINDEL FRONT 03
Pris 840:- Lägg i varukorg
60009082000, Lagerstatus: 1-3
COLLAR SCREW FRONT AXLE 03
Pris 145:- Lägg i varukorg
60009060000, Lagerstatus: hos lev.
@99 UTGÅTT KTM
Pris 123456:- Lägg i varukorg
60009065000, Lagerstatus: hos lev.
@99 UTGÅTT KTM
Pris 123456:- Lägg i varukorg
59009062013, Lagerstatus: 16
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9 , åtgår: 12
Pris 10:- Lägg 12st i varukorg
38-2920, Lagerstatus: 4-6
Thread lock
Pris 125:- Lägg i varukorg
00050000913, Lagerstatus: 1-3
SPOKE KIT FRONT 21
Pris 1730:- Lägg i varukorg
60009015010, Lagerstatus: 1-3
Front wheel repair kit
Pris 785:- Lägg i varukorg