640 ADVENTURE (2007) VENTILMEKANISM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
58036030000 Lagerstatus: 4-6
INTAKE VALVE D=36 MM, Åtgår 2st
495:-
2
58536031000 Lagerstatus: 1-3
EXHAUST VALVE D=32 MM 2001, Åtgår 2st
635:-
3
57336036000 Lagerstatus: 1-3
VALVE SPRING HOLDER GRADED, Åtgår 4st
100:-
4
58036028000 Lagerstatus: 4-6
VALVE-STEAM SEALING, Åtgår 4st
65:-
6
58536029044 Lagerstatus: hos lev.
VALVE SPRING KIT RALLYE 2001, Åtgår 4st
440:-
7
58036032700 Lagerstatus: hos lev.
VALVE-SPRING RETAINER ALU 95, Åtgår 4st
83:-
8
58036033000 Lagerstatus: 10
VALVE COLLET MK7, Åtgår 8st
26:-
10
58536060144 Lagerstatus: hos lev.
ROCKER ARM INTAKE CPL. 2005
1435:-
11
58536061144 Lagerstatus: hos lev.
ROCKER ARM EXHAUST CPL. 2005
1435:-
12
58036062600 Lagerstatus: 4-6
ADJUSTMENT SCREW CPL. M 7X0,75, Åtgår 4st
225:-
13
0934070756 Lagerstatus: 4-6
HEXAGON NUT DIN0934-M 7X0,75, Åtgår 4st
10:-
14
58036061090 Lagerstatus: 1-3
ROCKER ARM ROLLER CPL. INTAKE
440:-
15
58336061090 Lagerstatus: 1-3
ROCKER ARM ROLLER CPL. EXHAUST
440:-
20
58536056100 Lagerstatus: hos lev.
ROCKER ARM SHAFT L=96MM 7,2MM, Åtgår 2st
440:-
21
58036095000 Lagerstatus: 4-6
O-RING 15,08 X 2,62 NBR 70, Åtgår 2st
10:-
23
0988162202 Lagerstatus: 1-3
THRUST WASH.DIN0988-16X22X0,20
10:-
23
0988162205 Lagerstatus: 1-3
THRUST WASH. DIN0988-16X22X0,5
10:-
23
0988162210 Lagerstatus: 8
THRUST WASHER DIN0988-16X22X1
10:-
30
58036050100 Lagerstatus: hos lev.
DECOMPRESSION SHAFT
200:-
31
54334015000 Lagerstatus: 10
WASHER 10X14X0,5 STEEL
19:-
31
54334015100 Lagerstatus: 11
WASHER 10X14X0,3 STEEL
19:-
31
54334015200 Lagerstatus: 10
WASHER 10X14X0,15 STEEL
19:-
32
58036059200 Lagerstatus: hos lev.
DECOMP.LEVER SPRING
54:-
33
0770100221 Lagerstatus: 11
O-RING 10,00X2,20 SILICONE
11:-
34
58036048000 Lagerstatus: hos lev.
COVER DISK
29:-
35
58036049500 Lagerstatus: hos lev.
DECOMPRESSION LEVER
77:-
36
0021060003 Lagerstatus: 16
WASHER DIN9021-A 6,4
10:-
37
0912060103 Lagerstatus: 9
AH SCREW DIN0912-M 6X10
11:-



Klicka här för skärmanpassad bild
58036030000, Lagerstatus: 4-6
INTAKE VALVE D=36 MM , åtgår: 2
Pris 495:- Lägg 2st i varukorg
58536031000, Lagerstatus: 1-3
EXHAUST VALVE D=32 MM 2001 , åtgår: 2
Pris 635:- Lägg 2st i varukorg
57336036000, Lagerstatus: 1-3
VALVE SPRING HOLDER GRADED , åtgår: 4
Pris 100:- Lägg 4st i varukorg
58036028000, Lagerstatus: 4-6
VALVE-STEAM SEALING , åtgår: 4
Pris 65:- Lägg 4st i varukorg
58536029044, Lagerstatus: hos lev.
PROGR.VALVE SPRING KIT95 , åtgår: 4
Pris 440:- Lägg 4st i varukorg
58036032700, Lagerstatus: hos lev.
VALVE-SPRING RETAINER ALU 95 , åtgår: 4
Pris 83:- Lägg 4st i varukorg
58036033000, Lagerstatus: 10
VALVE COLLET MK7 , åtgår: 8
Pris 26:- Lägg 8st i varukorg
58536060144, Lagerstatus: hos lev.
ROCKER ARM INTAKE CPL. 2005
Pris 1435:- Lägg i varukorg
58536061144, Lagerstatus: hos lev.
ROCKER ARM EXHAUST CPL. 2005
Pris 1435:- Lägg i varukorg
58036062600, Lagerstatus: 4-6
ADJUSTMENT SCREW CPL. M 7X0,75 , åtgår: 4
Pris 225:- Lägg 4st i varukorg
0934070756, Lagerstatus: 4-6
HEXAGON NUT DIN0934-M 7X0,75 , åtgår: 4
Pris 10:- Lägg 4st i varukorg
58036061090, Lagerstatus: 1-3
ROCKER ARM ROLLER CPL. INTAKE
Pris 440:- Lägg i varukorg
58336061090, Lagerstatus: 1-3
ROCKER ARM ROLLER CPL. EXHAUST
Pris 440:- Lägg i varukorg
58536056100, Lagerstatus: hos lev.
ROCKER ARM SHAFT L=96MM 7,2MM , åtgår: 2
Pris 440:- Lägg 2st i varukorg
58036095000, Lagerstatus: 4-6
O-RING 15,08 X 2,62 NBR 70 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
0988162202, Lagerstatus: 1-3
THRUST WASH.DIN0988-16X22X0,20
Pris 10:- Lägg i varukorg
0988162205, Lagerstatus: 1-3
THRUST WASH. DIN0988-16X22X0,5
Pris 10:- Lägg i varukorg
0988162210, Lagerstatus: 8
THRUST WASHER DIN0988-16X22X1
Pris 10:- Lägg i varukorg
58036050100, Lagerstatus: hos lev.
DECOMPRESSION SHAFT
Pris 200:- Lägg i varukorg
54334015000, Lagerstatus: 10
WASHER 10X14X0,5 STEEL
Pris 19:- Lägg i varukorg
54334015100, Lagerstatus: 11
WASHER 10X14X0,3 STEEL
Pris 19:- Lägg i varukorg
54334015200, Lagerstatus: 10
WASHER 10X14X0,15 STEEL
Pris 19:- Lägg i varukorg
58036059200, Lagerstatus: hos lev.
DECOMP.LEVER SPRING
Pris 54:- Lägg i varukorg
0770100221, Lagerstatus: 11
O-RING 10,00X2,20 SILICONE
Pris 11:- Lägg i varukorg
58036048000, Lagerstatus: hos lev.
COVER DISK
Pris 29:- Lägg i varukorg
58036049500, Lagerstatus: hos lev.
DECOMPRESSION LEVER
Pris 77:- Lägg i varukorg
0021060003, Lagerstatus: 16
WASHER DIN9021-A 6,4
Pris 10:- Lägg i varukorg
0912060103, Lagerstatus: 9
AH SCREW DIN0912-M 6X10
Pris 11:- Lägg i varukorg