Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av vår webbplats. Du kan välja att endast tillåta nödvändiga cookies eller tillåta alla cookies.
640 ADVENTURE-R (2004) Special tools (engine)
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
56012001000 2022-08-15
ASSY SUPPORT (WITHOUT HOLDER)
4265:-
2
58329003000 2022-08-15
CLUTCH HOLDER D=160MM LC494
775:-
3
58012005025 2022-08-15
MOUNTING SLEEVE D=25MM, FOR CRANKSHAFT SEAL L/S
315:-
4
58429009000 2022-08-15
MAGNETO EXTRACTOR
315:-
4
AVDRAGARE SVÄNGHJUL 33x1,5mm
AVDRAGARE SVÄNGHJUL 33x1,5mm

Dölj ytterligare info
320:-
5
58429031000
PROTECTOR CAP F.CRANKSHAFT M16
165:-
6
58012015101 2022-08-15
PISTON RING COMPRESSOR D=101MM, 625/640 LC4
540:-
7
59029021044
EXTRACTOR PRIM. GEAR CPL., WITH M4, M5, M6 SCREWS
110:-
8
58012019000 Obekräftad
VALVE INSTALLATION KIT
560:-
9
6276470
PUSH INSERT
*SAKNAS
10
59029019000 2022-08-15
VALVE SPRING LEVER
1525:-
11
38-2920
LOCTITE 243 BLUE 5 ML
125:-
12
58429059000
LOCTITE 648 GREEN 10ML
240:-
15
15112017000 2022-08-15
BUSHING EXTRACTOR
1235:-
16
15112018000 2022-08-15
INTERN.BEAR.PULLER 12-16 MM
1140:-
16
15112018100 2022-08-15
INTERN.BEAR.PULLER 18-23 MM
935:-
17
58429012000 2022-08-15
HOLDING WRENCH FOR WHEEL
690:-
18
58429059200 2022-08-15
SILICON GASKET THREE-BOND
240:-
19
58429037043
MOUNTING TOOL F.BEARING NJ 207
720:-
19
58429037040 2022-08-15
MOUNTING TOOL F.BEARING NJ 306
720:-
20
58030080000
LOCATING SCREW M8 L=23
135:-
22
51012012000 2022-08-15
HOLDING SPANNER FOR SPROCKET
760:-
23
54629027000 2022-08-15
RIVETTING TOOL FOR CLUTCH
1100:-
26
58029026007
LIMIT PLUG GAUGE F.VALVE GUIDE, D=7,05 MM
240:-
30
59030022000 Obekräftad
BLEEDER FLANGE M8 WS=10 99
75:-
31
50335030001
PVC-HOSE 6X9 MM PER METER
75:-
32
0934080003
HEXAGON NUT DIN0934-M 8
15:-
39
58329039000 2022-09-19
WRENCH SCREW FILTER
1000:-
41
79129941000
FEELER GAUGE SET10,12,15,20,25
240:-
48
58429048000 2022-08-15
INJEKTION FOR FRONT PIPE 99, DEAERATE FOR FRONT PIPE
1115:-



1
56012001000, Lagerstatus: hos lev.
ASSY SUPPORT (WITHOUT HOLDER)
Pris: 4265kr/st
Lägg i varukorgen
2
58329003000, Lagerstatus: hos lev.
CLUTCH HOLDER D=160MM LC494
Pris: 775kr/st
Lägg i varukorgen
3
58012005025, Lagerstatus: hos lev.
MOUNTING SLEEVE D=25MM, FOR CRANKSHAFT SEAL L/S
Pris: 315kr/st
Lägg i varukorgen
4
58429009000, Lagerstatus: hos lev.
MAGNETO EXTRACTOR
Pris: 315kr/st
Lägg i varukorgen
35-59, Lagerstatus: hos lev.
AVDRAGARE SVÄNGHJUL 33x1,5mm
Pris: 320kr/st
Lägg i varukorgen
5
58429031000, Lagerstatus: 1-3
PROTECTOR CAP F.CRANKSHAFT M16
Pris: 165kr/st
Lägg i varukorgen
6
58012015101, Lagerstatus: hos lev.
PISTON RING COMPRESSOR D=101MM, 625/640 LC4
Pris: 540kr/st
Lägg i varukorgen
7
59029021044, Lagerstatus: 4-6
EXTRACTOR PRIM. GEAR CPL., WITH M4, M5, M6 SCREWS
Pris: 110kr/st
Lägg i varukorgen
8
58012019000, Lagerstatus: hos lev.
VALVE INSTALLATION KIT
Pris: 560kr/st
Lägg i varukorgen
9
6276470, Lagerstatus: hos lev.
PUSH INSERT
10
59029019000, Lagerstatus: hos lev.
VALVE SPRING LEVER
Pris: 1525kr/st
Lägg i varukorgen
11
38-2920, Lagerstatus: 16
LOCTITE 243 BLUE 5 ML
Pris: 125kr/st
Lägg i varukorgen
12
58429059000, Lagerstatus: 7
LOCTITE 648 GREEN 10ML
Pris: 240kr/st
Lägg i varukorgen
15
15112017000, Lagerstatus: hos lev.
BUSHING EXTRACTOR
Pris: 1235kr/st
Lägg i varukorgen
16
15112018000, Lagerstatus: hos lev.
INTERN.BEAR.PULLER 12-16 MM
Pris: 1140kr/st
Lägg i varukorgen
16
15112018100, Lagerstatus: hos lev.
INTERN.BEAR.PULLER 18-23 MM
Pris: 935kr/st
Lägg i varukorgen
16
15112018100, Lagerstatus: hos lev.
INTERN.BEAR.PULLER 18-23 MM
Pris: 935kr/st
Lägg i varukorgen
16
15112018000, Lagerstatus: hos lev.
INTERN.BEAR.PULLER 12-16 MM
Pris: 1140kr/st
Lägg i varukorgen
17
58429012000, Lagerstatus: hos lev.
HOLDING WRENCH FOR WHEEL
Pris: 690kr/st
Lägg i varukorgen
18
58429059200, Lagerstatus: hos lev.
SILICON GASKET THREE-BOND
Pris: 240kr/st
Lägg i varukorgen
19
58429037043, Lagerstatus: 1-3
MOUNTING TOOL F.BEARING NJ 207
Pris: 720kr/st
Lägg i varukorgen
19
58429037040, Lagerstatus: hos lev.
MOUNTING TOOL F.BEARING NJ 306
Pris: 720kr/st
Lägg i varukorgen
19
58429037040, Lagerstatus: hos lev.
MOUNTING TOOL F.BEARING NJ 306
Pris: 720kr/st
Lägg i varukorgen
19
58429037043, Lagerstatus: 1-3
MOUNTING TOOL F.BEARING NJ 207
Pris: 720kr/st
Lägg i varukorgen
20
58030080000, Lagerstatus: 1-3
LOCATING SCREW M8 L=23
Pris: 135kr/st
Lägg i varukorgen
22
51012012000, Lagerstatus: hos lev.
HOLDING SPANNER FOR SPROCKET
Pris: 760kr/st
Lägg i varukorgen
23
54629027000, Lagerstatus: hos lev.
RIVETTING TOOL FOR CLUTCH
Pris: 1100kr/st
Lägg i varukorgen
26
58029026007, Lagerstatus: 1-3
LIMIT PLUG GAUGE F.VALVE GUIDE, D=7,05 MM
Pris: 240kr/st
Lägg i varukorgen
30
59030022000, Lagerstatus: hos lev.
BLEEDER FLANGE M8 WS=10 99
Pris: 75kr/st
Lägg i varukorgen
31
50335030001, Lagerstatus: 4-6
PVC-HOSE 6X9 MM PER METER
Pris: 75kr/st
Lägg i varukorgen
32
0934080003, Lagerstatus: 4-6
HEXAGON NUT DIN0934-M 8
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
39
58329039000, Lagerstatus: hos lev.
WRENCH SCREW FILTER
Pris: 1000kr/st
Lägg i varukorgen
41
79129941000, Lagerstatus: 1-3
FEELER GAUGE SET10,12,15,20,25
Pris: 240kr/st
Lägg i varukorgen
48
58429048000, Lagerstatus: hos lev.
INJEKTION FOR FRONT PIPE 99, DEAERATE FOR FRONT PIPE
Pris: 1115kr/st
Lägg i varukorgen