Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av vår webbplats. Du kan välja att endast tillåta nödvändiga cookies eller tillåta alla cookies.
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
0991080353
FLAT HEAD SCREW DIN7991-M 8X35
25:-
2
58303061000
SPECIAL WASHER ALU 8 X 24 MM
60:-
3
58403070244
FOOT BRAKE LEV. FOLDING CPL.04
*SAKNAS
4
0625006087
GROOVED BALL BEAR. 608 2RS C3, Åtgår 2st
80:-
5
0991060202 2022-08-15
FLAT H.SCREW DIN7991-M6X20
15:-
6
58413048000 2022-08-15
BRAKE LEVER STOP LC4 03
70:-
7
0797060003
TOOTH LOCK WASH. DIN6797-A 6,4
10:-
8
13003062000
RETURN SPRING
40:-
9
0125080003
washer DIN 125 A -8.4
10:-
10
0985080003
SELF LOCKING NUT DIN0985-M 8
15:-
11
0933080223
HH SCREW DIN0933-M 8X22 8.8
*SAKNAS
12
58303062000 2022-08-15
HEIM JOINT M8 W=12MM 93
255:-
13
0934080003
HEXAGON NUT DIN0934-M 8
15:-
14
58303068100
PUSH ROD ALU L=178MM 93
75:-
15
54634131000
STEP PLATE FOR SHIFT LEVER 250
235:-
16
54634032100
SHIFTING LEVER SPRING 250
30:-
17
54634031050
BOLT 6X25 FOR SHIFT LEVER
40:-
20
54513101044 2022-09-08
MAIN BRAKE CYLINDER 89
1995:-
21
54513150000
REPAIR KIT PISTON 13MM
600:-
22
54513038000
BRAKE CYL. PROTECTOR BREMBO
120:-
23
50213161000
COLLAR BUSHING, Åtgår 2st
30:-
24
0025060256
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8, Åtgår 2st
20:-
25
44011076200
CABLE TIE 200/3,6MM BLACK
10:-
26
54603048100
SNAP-NUT HOLDER M6 KP142, Åtgår 2st
40:-
30
42013226000
CU-SEAL RING DIN7603-10X16X1, Åtgår 2st
20:-
31
50311051100
BRAKE LIGHT SWITCH REAR 98
420:-
32
54513030044
BRAKE FLUID RESERVOIR 89
250:-
33
0024060106
HH COLLAR SCREW M 6X10 WS=8
20:-
34
58007017000
YDNAC CLAMP 10101 (10,4MM), Åtgår 2st
20:-
35
57313072001 2022-09-07
HOSE FOR RESERVOIR 6X1,5
170:-
80
38-1471
BRAKE FLUID DOT 4.0, 1/4 LITRE
129:-



1
0991080353, Lagerstatus: 4-6
FLAT HEAD SCREW DIN7991-M 8X35
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
2
58303061000, Lagerstatus: 8
SPECIAL WASHER ALU 8 X 24 MM
Pris: 60kr/st
Lägg i varukorgen
3
58403070244, Lagerstatus: hos lev.
FOOT BRAKE LEV. FOLDING CPL.04
4
0625006087, Lagerstatus: 1-3
GROOVED BALL BEAR. 608 2RS C3, åtgår 2st
Pris: 80kr/st
Lägg 2st i varukorgen
4
0625006087, Lagerstatus: 1-3
GROOVED BALL BEAR. 608 2RS C3, åtgår 2st
Pris: 80kr/st
Lägg 2st i varukorgen
5
0991060202, Lagerstatus: hos lev.
FLAT H.SCREW DIN7991-M6X20
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
6
58413048000, Lagerstatus: hos lev.
BRAKE LEVER STOP LC4 03
Pris: 70kr/st
Lägg i varukorgen
7
0797060003, Lagerstatus: 9
TOOTH LOCK WASH. DIN6797-A 6,4
Pris: 10kr/st
Lägg i varukorgen
8
13003062000, Lagerstatus: 1-3
RETURN SPRING
Pris: 40kr/st
Lägg i varukorgen
9
0125080003, Lagerstatus: 1-3
washer DIN 125 A -8.4
Pris: 10kr/st
Lägg i varukorgen
10
0985080003, Lagerstatus: 15
SELF LOCKING NUT DIN0985-M 8
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
11
0933080223, Lagerstatus: hos lev.
HH SCREW DIN0933-M 8X22 8.8
12
58303062000, Lagerstatus: hos lev.
HEIM JOINT M8 W=12MM 93
Pris: 255kr/st
Lägg i varukorgen
13
0934080003, Lagerstatus: 4-6
HEXAGON NUT DIN0934-M 8
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
14
58303068100, Lagerstatus: 1-3
PUSH ROD ALU L=178MM 93
Pris: 75kr/st
Lägg i varukorgen
15
54634131000, Lagerstatus: 1-3
STEP PLATE FOR SHIFT LEVER 250
Pris: 235kr/st
Lägg i varukorgen
15
54634131000, Lagerstatus: 1-3
STEP PLATE FOR SHIFT LEVER 250
Pris: 235kr/st
Lägg i varukorgen
16
54634032100, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING LEVER SPRING 250
Pris: 30kr/st
Lägg i varukorgen
16
54634032100, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING LEVER SPRING 250
Pris: 30kr/st
Lägg i varukorgen
17
54634031050, Lagerstatus: 1-3
BOLT 6X25 FOR SHIFT LEVER
Pris: 40kr/st
Lägg i varukorgen
17
54634031050, Lagerstatus: 1-3
BOLT 6X25 FOR SHIFT LEVER
Pris: 40kr/st
Lägg i varukorgen
20
54513101044, Lagerstatus: hos lev.
MAIN BRAKE CYLINDER 89
Pris: 1995kr/st
Lägg i varukorgen
21
54513150000, Lagerstatus: 1-3
REPAIR KIT PISTON 13MM
Pris: 600kr/st
Lägg i varukorgen
22
54513038000, Lagerstatus: 1-3
BRAKE CYL. PROTECTOR BREMBO
Pris: 120kr/st
Lägg i varukorgen
23
50213161000, Lagerstatus: 1-3
COLLAR BUSHING, åtgår 2st
Pris: 30kr/st
Lägg 2st i varukorgen
24
0025060256, Lagerstatus: 28
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
25
44011076200, Lagerstatus: 4-6
CABLE TIE 200/3,6MM BLACK
Pris: 10kr/st
Lägg i varukorgen
26
54603048100, Lagerstatus: 9
SNAP-NUT HOLDER M6 KP142, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
30
42013226000, Lagerstatus: 4-6
CU-SEAL RING DIN7603-10X16X1, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
31
50311051100, Lagerstatus: 7
BRAKE LIGHT SWITCH REAR 98
Pris: 420kr/st
Lägg i varukorgen
32
54513030044, Lagerstatus: 1-3
BRAKE FLUID RESERVOIR 89
Pris: 250kr/st
Lägg i varukorgen
33
0024060106, Lagerstatus: 9
HH COLLAR SCREW M 6X10 WS=8
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
34
58007017000, Lagerstatus: 18
YDNAC CLAMP 10101 (10,4MM), åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
34
58007017000, Lagerstatus: 18
YDNAC CLAMP 10101 (10,4MM), åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
35
57313072001, Lagerstatus: hos lev.
HOSE FOR RESERVOIR 6X1,5
Pris: 170kr/st
Lägg i varukorgen
80
38-1471, Lagerstatus: 107
BRAKE FLUID DOT 4.0, 1/4 LITRE
Pris: 129kr/st
Lägg i varukorgen