350 SX-F (2015) BRÄNSLE INSPRUTNING
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
77741001000 Lagerstatus: 1-3
THROTTLE BODY
6345:-
2
75041085044 Lagerstatus: hos lev.
MAP SENSOR CPL. 07
1550:-
3
77741013044 Lagerstatus: 1-3
FUEL RAIL CPL.
1090:-
4
77741023044 Lagerstatus: hos lev.
INJECTOR KIT CPL.
1670:-
5
77741077044 Lagerstatus: 1-3
TPS CPL.
2705:-
6
81241056044 Lagerstatus: 1-3
THROTTLE COVER CPL. 09
330:-
7
77741070000 Lagerstatus: 1-3
STARTER VALVE COMP.
790:-
8
77741060044 Lagerstatus: hos lev.
IDLING ADJUSTING SCREW CPL.
280:-
9
77741023030 Lagerstatus: hos lev.
SEAL RING
120:-
10
75041013010 Lagerstatus: 11
SCREW SHOULDER
50:-
11
81241056020 Lagerstatus: 4-6
SPECIAL SCREW AH, Åtgår 2st
45:-
12
61041077010 Lagerstatus: 1-3
O-RING THROTTLE POS. SENSOR
45:-
13
81241077030 Lagerstatus: 1-3
SPECIAL SCREW
30:-
14
75041085010 Lagerstatus: 1-3
O-RING
45:-
15
77741085020 Lagerstatus: 1-3
PLATE
70:-
16
81241085030 Lagerstatus: 1-3
SPECIAL SCREW
30:-
17
75041023020 Lagerstatus: 12
O-RING 7,2x2,2, Åtgår 2st
45:-
18
75041023010 Lagerstatus: 4-6
SEAL RING
60:-
19
75041013060 Lagerstatus: 1-3
SCREW SHOULDER, Åtgår 2st
50:-
20
81241031100 Lagerstatus: hos lev.
ELECTRONIC CONTROL UNIT
4580:-
21
77241035050 Lagerstatus: hos lev.
ECU SAFETY COVER
140:-
22
61041080000 Lagerstatus: 1-3
AMBIENT-AIR TEMPERATURE SENSOR
340:-
23
0025050166 Lagerstatus: 8
HH collar screw M5x16 TX30, Åtgår 2st
15:-
24
61041088000 Lagerstatus: 1-3
ROLLOVER SENSOR 05
655:-
25
0025060206 Lagerstatus: 75
HH collar screw M6x20 TX30, Åtgår 2st
15:-
27
77741077050 Lagerstatus: 1-3
PROTECTION CAP TPS
70:-
30
0025050256 Lagerstatus: 16
HH COLLAR SCREW M5X25 ISA30
15:-



Klicka här för skärmanpassad bild
77741001000, Lagerstatus: 1-3
THROTTLE BODY
Pris 6345:- Lägg i varukorg
75041085044, Lagerstatus: hos lev.
MAP SENSOR CPL. 07
Pris 1550:- Lägg i varukorg
77741013044, Lagerstatus: 1-3
FUEL RAIL CPL.
Pris 1090:- Lägg i varukorg
77741023044, Lagerstatus: hos lev.
INJECTOR KIT CPL.
Pris 1670:- Lägg i varukorg
77741077044, Lagerstatus: 1-3
TPS CPL.
Pris 2705:- Lägg i varukorg
81241056044, Lagerstatus: 1-3
THROTTLE COVER CPL. 09
Pris 330:- Lägg i varukorg
77741070000, Lagerstatus: 1-3
STARTER VALVE COMP.
Pris 790:- Lägg i varukorg
77741060044, Lagerstatus: hos lev.
IDLING ADJUSTING SCREW CPL.
Pris 280:- Lägg i varukorg
77741023030, Lagerstatus: hos lev.
SEAL RING
Pris 120:- Lägg i varukorg
75041013010, Lagerstatus: 11
SCREW SHOULDER
Pris 50:- Lägg i varukorg
81241056020, Lagerstatus: 4-6
SPECIAL SCREW AH , åtgår: 2
Pris 45:- Lägg 2st i varukorg
61041077010, Lagerstatus: 1-3
O-RING THROTTLE POS. SENSOR
Pris 45:- Lägg i varukorg
81241077030, Lagerstatus: 1-3
SPECIAL SCREW
Pris 30:- Lägg i varukorg
75041085010, Lagerstatus: 1-3
O-RING
Pris 45:- Lägg i varukorg
77741085020, Lagerstatus: 1-3
PLATE
Pris 70:- Lägg i varukorg
81241085030, Lagerstatus: 1-3
SPECIAL SCREW
Pris 30:- Lägg i varukorg
75041023020, Lagerstatus: 12
O-RING 7,2x2,2 , åtgår: 2
Pris 45:- Lägg 2st i varukorg
75041023010, Lagerstatus: 4-6
SEAL RING
Pris 60:- Lägg i varukorg
75041013060, Lagerstatus: 1-3
SCREW SHOULDER , åtgår: 2
Pris 50:- Lägg 2st i varukorg
81241031100, Lagerstatus: hos lev.
ELECTRONIC CONTROL UNIT
Pris 4580:- Lägg i varukorg
77241035050, Lagerstatus: hos lev.
ECU SAFETY COVER
Pris 140:- Lägg i varukorg
61041080000, Lagerstatus: 1-3
AMBIENT-AIR TEMPERATURE SENSOR
Pris 340:- Lägg i varukorg
0025050166, Lagerstatus: 8
HH collar screw M5x16 TX30 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
61041088000, Lagerstatus: 1-3
ROLLOVER SENSOR 05
Pris 655:- Lägg i varukorg
0025060206, Lagerstatus: 75
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
77741077050, Lagerstatus: 1-3
PROTECTION CAP TPS
Pris 70:- Lägg i varukorg
0025050256, Lagerstatus: 16
HH COLLAR SCREW M5X25 ISA30
Pris 15:- Lägg i varukorg