Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av vår webbplats. Du kan välja att endast tillåta nödvändiga cookies eller tillåta alla cookies.
690 ENDURO (2010) FRAMGAFFEL I DELAR
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
3
48600812ST 2022-08-15
SETTING KNOB + SCREW, Åtgår 2st
60:-
4
48600058
Cross flat head screw M4x6, Åtgår 2st
30:-
5
48600009
O-ring 3,7x1,6 NBR70, Åtgår 2st
15:-
12
48600761 2022-08-15
Fork outer tube 49,13x577 dt54, Åtgår 2st
3285:-
13
48600698
Fork protection ring 62,1mm, Åtgår 2st
90:-
15
48601009
DU-BUSH D48XD52X12DDL02, Åtgår 2st
105:-
16
48600013
Supportwasher 50x57,6x1,5, Åtgår 2st
60:-
17
48601414
OIL SEAL RING 48X57,8X9,5 03, Åtgår 2st
190:-
17
13-172
P-BOX FRAMGAFFEL 48X57.7X9.5/10.3 mm... mer info



P-BOX FRAMGAFFEL 48X57.7X9.5/10.3 mm

Dölj ytterligare info
485:-
18
48600070
Snap ring SB58x1,5 acc drawing, Åtgår 2st
35:-
19
48601563
DUST CAP D=48 58,4X11,8, Åtgår 2st
190:-
22
48601008
DU-BUSH D47XD49X20DDL02, Åtgår 2st
105:-
24
48600557S 2022-08-15
Stop 12,4x31,9x200 cpl., Åtgår 2st
420:-
30
48600730 Obekräftad
ADJUSTING TUBE L=470, Åtgår 2st
275:-
31
48600729 Obekräftad
Piston rod 12x504, Åtgår 2st
1905:-
33
48600277 2022-08-15
Needle 4,5x43,6, Åtgår 2st
105:-
34
48600298
O-ring 2x1,5 NBR70, Åtgår 2st
15:-
35
48600444
Spring (5,4) 4-23 rebound, Åtgår 2st
45:-
36
48600113
Washer 32x42x2,5 plastic, Åtgår 2st
55:-
38
91410064S Obekräftad
SPRING D43.2L465 5.2N/MM D5.25
1310:-
38
91410065S
SPRING D43.2L465 5.4N/MM D5.25
1275:-
38
91410068S 2022-08-15
SPRING D43.2 L465 5.6N/MM
1310:-
39
48600021 2022-08-15
Spring retainer 33,5x43x3, Åtgår 2st
105:-
40
48600525
Spring retainer 12,3x19x1,25 r, Åtgår 2st
105:-
42
48600830S
SCREW SLEEVE M27X0,8, Åtgår 2st
590:-
43
48600299
O-ring 6x1,2 NBR70, Åtgår 2st
15:-
44
48600511S 2022-08-15
Spring (13,9) 17-32 rebound, Åtgår 2st
235:-
45
48600513 2022-08-15
TAP REBOUND 07, Åtgår 2st
125:-
47
48600382 2022-08-15
Spring (11,4) 0,4-8 valve, Åtgår 2st
45:-
51
48600455
Piston ring 21x23x5, Åtgår 2st
155:-
52
48600575 2022-08-15
Piston 6,07x22,7x13, Åtgår 2st
235:-
55
40540486
Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound, Åtgår 2st
45:-
57
48600764
Adapter 23x28x70, Åtgår 2st
285:-
58
48600763
Tube 23x350, Åtgår 2st
1165:-
59
48600048
O-ring 46x2 NBR70 siliconized, Åtgår 2st
20:-
60
48600862S1 Obekräftad
AXLE CLAMP L/S + TUBE CPL. 09
3975:-
61
48600861S1 2022-08-15
AXLE CLAMP R/S + TUBE CPL. 09
3915:-
62
0025080256
HH collar screw M8x25, Åtgår 4st
35:-
63
48600163
Nut valve M6x0,5 h6,5 WAF17, Åtgår 2st
45:-
64
48600202
Spring (8,5) l6,5 valve, Åtgår 2st
45:-
69
48600586S3
Tap compression cpl., Åtgår 2st
420:-
71
48600047 2022-08-15
Piston 6x27,8x9 compression, Åtgår 2st
235:-
72
46811499
O-ring 21x2 NBR70, Åtgår 2st
20:-
73
35480320
O-ring 24x2 NBR70, Åtgår 2st
20:-
81
48600004
Copper disc 29,5x33,5x1, Åtgår 2st
20:-
82
48600141
Rubber cap 35x10 NBR80, Åtgår 2st
20:-
83
38-1305-1
FORK OIL SAE5 1 LITER
209:-
85
48600558S 2022-08-15
SCREW CAP M51X1,5 CPL. 07, Åtgår 2st
635:-
86
48600038
Preload bush 26,5x42x10, Åtgår 2st
60:-
87
48600037
Preload bush 26,5x42x5, Åtgår 2st
50:-
88
48600036
Preload bush 42x26,5x2,5, Åtgår 2st
40:-
89
48600053
Preload bush 26,5x42x1,5, Åtgår 2st
40:-
98
T14034 2022-08-15
SILICONE GREASE F. DUST STRI
390:-
99
R14007T
REPAIR-KIT EXC FRONT FORK 08
1015:-



3
48600812ST, Lagerstatus: hos lev.
SETTING KNOB + SCREW, åtgår 2st
Pris: 60kr/st
Lägg 2st i varukorgen
4
48600058, Lagerstatus: 4-6
Cross flat head screw M4x6, åtgår 2st
Pris: 30kr/st
Lägg 2st i varukorgen
5
48600009, Lagerstatus: 1-3
O-ring 3,7x1,6 NBR70, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
12
48600761, Lagerstatus: hos lev.
Fork outer tube 49,13x577 dt54, åtgår 2st
Pris: 3285kr/st
Lägg 2st i varukorgen
13
48600698, Lagerstatus: 9
Fork protection ring 62,1mm, åtgår 2st
Pris: 90kr/st
Lägg 2st i varukorgen
15
48601009, Lagerstatus: 4-6
DU-BUSH D48XD52X12DDL02, åtgår 2st
Pris: 105kr/st
Lägg 2st i varukorgen
16
48600013, Lagerstatus: 4-6
Supportwasher 50x57,6x1,5, åtgår 2st
Pris: 60kr/st
Lägg 2st i varukorgen
17
48601414, Lagerstatus: 9
OIL SEAL RING 48X57,8X9,5 03, åtgår 2st
Pris: 190kr/st
Lägg 2st i varukorgen
13-172, Lagerstatus: 61
P-BOX FRAMGAFFEL 48X57.7X9.5/10.3 mm
Pris: 485kr/st
Lägg i varukorgen
18
48600070, Lagerstatus: 11
Snap ring SB58x1,5 acc drawing, åtgår 2st
Pris: 35kr/st
Lägg 2st i varukorgen
19
48601563, Lagerstatus: 1-3
DUST CAP D=48 58,4X11,8, åtgår 2st
Pris: 190kr/st
Lägg 2st i varukorgen
22
48601008, Lagerstatus: 4-6
DU-BUSH D47XD49X20DDL02, åtgår 2st
Pris: 105kr/st
Lägg 2st i varukorgen
22
48601008, Lagerstatus: 4-6
DU-BUSH D47XD49X20DDL02, åtgår 2st
Pris: 105kr/st
Lägg 2st i varukorgen
24
48600557S, Lagerstatus: hos lev.
Stop 12,4x31,9x200 cpl., åtgår 2st
Pris: 420kr/st
Lägg 2st i varukorgen
30
48600730, Lagerstatus: hos lev.
ADJUSTING TUBE L=470, åtgår 2st
Pris: 275kr/st
Lägg 2st i varukorgen
31
48600729, Lagerstatus: hos lev.
Piston rod 12x504, åtgår 2st
Pris: 1905kr/st
Lägg 2st i varukorgen
33
48600277, Lagerstatus: hos lev.
Needle 4,5x43,6, åtgår 2st
Pris: 105kr/st
Lägg 2st i varukorgen
34
48600298, Lagerstatus: 1-3
O-ring 2x1,5 NBR70, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
35
48600444, Lagerstatus: 1-3
Spring (5,4) 4-23 rebound, åtgår 2st
Pris: 45kr/st
Lägg 2st i varukorgen
36
48600113, Lagerstatus: 1-3
Washer 32x42x2,5 plastic, åtgår 2st
Pris: 55kr/st
Lägg 2st i varukorgen
38
91410064S, Lagerstatus: hos lev.
SPRING D43.2L465 5.2N/MM D5.25
Pris: 1310kr/st
Lägg i varukorgen
38
91410065S, Lagerstatus: 1-3
SPRING D43.2L465 5.4N/MM D5.25
Pris: 1275kr/st
Lägg i varukorgen
38
91410068S, Lagerstatus: hos lev.
SPRING D43.2 L465 5.6N/MM
Pris: 1310kr/st
Lägg i varukorgen
38
91410065S, Lagerstatus: 1-3
SPRING D43.2L465 5.4N/MM D5.25
Pris: 1275kr/st
Lägg i varukorgen
38
91410064S, Lagerstatus: hos lev.
SPRING D43.2L465 5.2N/MM D5.25
Pris: 1310kr/st
Lägg i varukorgen
38
91410068S, Lagerstatus: hos lev.
SPRING D43.2 L465 5.6N/MM
Pris: 1310kr/st
Lägg i varukorgen
38
91410068S, Lagerstatus: hos lev.
SPRING D43.2 L465 5.6N/MM
Pris: 1310kr/st
Lägg i varukorgen
38
91410064S, Lagerstatus: hos lev.
SPRING D43.2L465 5.2N/MM D5.25
Pris: 1310kr/st
Lägg i varukorgen
38
91410065S, Lagerstatus: 1-3
SPRING D43.2L465 5.4N/MM D5.25
Pris: 1275kr/st
Lägg i varukorgen
39
48600021, Lagerstatus: hos lev.
Spring retainer 33,5x43x3, åtgår 2st
Pris: 105kr/st
Lägg 2st i varukorgen
40
48600525, Lagerstatus: 1-3
Spring retainer 12,3x19x1,25 r, åtgår 2st
Pris: 105kr/st
Lägg 2st i varukorgen
42
48600830S, Lagerstatus: 1-3
SCREW SLEEVE M27X0,8, åtgår 2st
Pris: 590kr/st
Lägg 2st i varukorgen
43
48600299, Lagerstatus: 1-3
O-ring 6x1,2 NBR70, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
44
48600511S, Lagerstatus: hos lev.
Spring (13,9) 17-32 rebound, åtgår 2st
Pris: 235kr/st
Lägg 2st i varukorgen
45
48600513, Lagerstatus: hos lev.
TAP REBOUND 07, åtgår 2st
Pris: 125kr/st
Lägg 2st i varukorgen
47
48600382, Lagerstatus: hos lev.
Spring (11,4) 0,4-8 valve, åtgår 2st
Pris: 45kr/st
Lägg 2st i varukorgen
51
48600455, Lagerstatus: 4-6
Piston ring 21x23x5, åtgår 2st
Pris: 155kr/st
Lägg 2st i varukorgen
52
48600575, Lagerstatus: hos lev.
Piston 6,07x22,7x13, åtgår 2st
Pris: 235kr/st
Lägg 2st i varukorgen
55
40540486, Lagerstatus: 1-3
Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound, åtgår 2st
Pris: 45kr/st
Lägg 2st i varukorgen
57
48600764, Lagerstatus: 1-3
Adapter 23x28x70, åtgår 2st
Pris: 285kr/st
Lägg 2st i varukorgen
58
48600763, Lagerstatus: 1-3
Tube 23x350, åtgår 2st
Pris: 1165kr/st
Lägg 2st i varukorgen
59
48600048, Lagerstatus: 7
O-ring 46x2 NBR70 siliconized, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
59
48600048, Lagerstatus: 7
O-ring 46x2 NBR70 siliconized, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
60
48600862S1, Lagerstatus: hos lev.
AXLE CLAMP L/S + TUBE CPL. 09
Pris: 3975kr/st
Lägg i varukorgen
61
48600861S1, Lagerstatus: hos lev.
AXLE CLAMP R/S + TUBE CPL. 09
Pris: 3915kr/st
Lägg i varukorgen
62
0025080256, Lagerstatus: 19
HH collar screw M8x25, åtgår 4st
Pris: 35kr/st
Lägg 4st i varukorgen
62
0025080256, Lagerstatus: 19
HH collar screw M8x25, åtgår 4st
Pris: 35kr/st
Lägg 4st i varukorgen
63
48600163, Lagerstatus: 1-3
Nut valve M6x0,5 h6,5 WAF17, åtgår 2st
Pris: 45kr/st
Lägg 2st i varukorgen
64
48600202, Lagerstatus: 1-3
Spring (8,5) l6,5 valve, åtgår 2st
Pris: 45kr/st
Lägg 2st i varukorgen
69
48600586S3, Lagerstatus: 1-3
Tap compression cpl., åtgår 2st
Pris: 420kr/st
Lägg 2st i varukorgen
71
48600047, Lagerstatus: hos lev.
Piston 6x27,8x9 compression, åtgår 2st
Pris: 235kr/st
Lägg 2st i varukorgen
72
46811499, Lagerstatus: 4-6
O-ring 21x2 NBR70, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
73
35480320, Lagerstatus: 4-6
O-ring 24x2 NBR70, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
81
48600004, Lagerstatus: 1-3
Copper disc 29,5x33,5x1, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
82
48600141, Lagerstatus: 1-3
Rubber cap 35x10 NBR80, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
83
38-1305-1, Lagerstatus: 126
FORK OIL SAE5 1 LITER
Pris: 209kr/st
Lägg i varukorgen
85
48600558S, Lagerstatus: hos lev.
SCREW CAP M51X1,5 CPL. 07, åtgår 2st
Pris: 635kr/st
Lägg 2st i varukorgen
86
48600038, Lagerstatus: 4-6
Preload bush 26,5x42x10, åtgår 2st
Pris: 60kr/st
Lägg 2st i varukorgen
87
48600037, Lagerstatus: 4-6
Preload bush 26,5x42x5, åtgår 2st
Pris: 50kr/st
Lägg 2st i varukorgen
88
48600036, Lagerstatus: 1-3
Preload bush 42x26,5x2,5, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
89
48600053, Lagerstatus: 4-6
Preload bush 26,5x42x1,5, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
98
T14034, Lagerstatus: hos lev.
SILICONE GREASE F. DUST STRI
Pris: 390kr/st
Lägg i varukorgen
99
R14007T, Lagerstatus: 1-3
REPAIR-KIT EXC FRONT FORK 08
Pris: 1015kr/st
Lägg i varukorgen
99
R14007T, Lagerstatus: 1-3
REPAIR-KIT EXC FRONT FORK 08
Pris: 1015kr/st
Lägg i varukorgen
99
R14007T, Lagerstatus: 1-3
REPAIR-KIT EXC FRONT FORK 08
Pris: 1015kr/st
Lägg i varukorgen
99
R14007T, Lagerstatus: 1-3
REPAIR-KIT EXC FRONT FORK 08
Pris: 1015kr/st
Lägg i varukorgen
99
R14007T, Lagerstatus: 1-3
REPAIR-KIT EXC FRONT FORK 08
Pris: 1015kr/st
Lägg i varukorgen
99
R14007T, Lagerstatus: 1-3
REPAIR-KIT EXC FRONT FORK 08
Pris: 1015kr/st
Lägg i varukorgen
99
R14007T, Lagerstatus: 1-3
REPAIR-KIT EXC FRONT FORK 08
Pris: 1015kr/st
Lägg i varukorgen