SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
90135052000 Lagerstatus: hos lev.
WATERPUMP COVER
300:-
2
90135053000 Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP COVER GASKET
43:-
3
90135055000 Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP ROTOR
61:-
4
J025060206 Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M6X20 SW10, Åtgår 5st
14:-
5
90134013000 Lagerstatus: hos lev.
Parallel pin, Åtgår 2st
10:-
6
J603061001 Lagerstatus: hos lev.
COPPER GASKET
10:-
7
90110057000 Lagerstatus: hos lev.
BOLT M6X10
14:-
8
90130055006 Lagerstatus: hos lev.
SPACER SHIM
25:-
11
J472025120 Lagerstatus: hos lev.
CIRCLIP 25X1,2
10:-
12
J760122455 Lagerstatus: hos lev.
SHAFT SEALING RING 12X24X5,5, Åtgår 2st
40:-
13
90135058000 Lagerstatus: hos lev.
DOME NUT WAPU-WHEEL
11:-
99
90135055110 Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP REP. KIT DUKE
225:-



Klicka här för skärmanpassad bild
90135052000, Lagerstatus: hos lev.
WATERPUMP COVER
Pris 300:- Lägg i varukorg
90135053000, Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP COVER GASKET
Pris 43:- Lägg i varukorg
90135055000, Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP ROTOR
Pris 61:- Lägg i varukorg
J025060206, Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M6X20 SW10 , åtgår: 5
Pris 14:- Lägg 5st i varukorg
90134013000, Lagerstatus: hos lev.
Parallel pin , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
J603061001, Lagerstatus: hos lev.
COPPER GASKET
Pris 10:- Lägg i varukorg
90110057000, Lagerstatus: hos lev.
BOLT M6X10
Pris 14:- Lägg i varukorg
90130055006, Lagerstatus: hos lev.
SPACER SHIM
Pris 25:- Lägg i varukorg
J472025120, Lagerstatus: hos lev.
CIRCLIP 25X1,2
Pris 10:- Lägg i varukorg
J760122455, Lagerstatus: hos lev.
SHAFT SEALING RING 12X24X5,5 , åtgår: 2
Pris 40:- Lägg 2st i varukorg
90135058000, Lagerstatus: hos lev.
DOME NUT WAPU-WHEEL
Pris 11:- Lägg i varukorg
90135055110, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP REP. KIT DUKE
Pris 225:- Lägg i varukorg