450 SX-F (2017) FRAMGAFFEL I DELAR
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
48601408S2 Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG R/S + TUBE CPL.
3310:-
2
48601407S2 Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG L/S + TUBE CPL.
3310:-
3
0025080256 Lagerstatus: 76
HH collar screw M8x25, Åtgår 4st
35:-
5
48600692 Lagerstatus: 11
Rubber cap 26,4x11, Åtgår 2st
27:-
6
48601484S Lagerstatus: hos lev.
Adjustment screw slot M20x1 cp
430:-
7
48601533S Lagerstatus: hos lev.
HH collar screw M20x1x18 cpl.
230:-
8
48601574S1 Lagerstatus: hos lev.
PISTON ROD R/S CPL. M9X1
2805:-
9
48601501S Lagerstatus: hos lev.
PISTON ROD L/S CPL. M12X1
2805:-
10
48601462S1 Lagerstatus: hos lev.
SCREW SLEEVE OIL CPL.
780:-
11
48601452S1 Lagerstatus: 1-3
Screw sleeve M35,5x0,8
620:-
12
48600578S Lagerstatus: hos lev.
Spring (13,9) 37-32 rebound cp
98:-
13
48601820S Lagerstatus: hos lev.
Spring (21) 60-30 cpl.
230:-
14
R14061 Lagerstatus: hos lev.
PISOTN SET AIR FORK D34
690:-
15
48601485S Lagerstatus: hos lev.
Compression cpl.
2345:-
16
R14062 Lagerstatus: 7
SMALL PARTS KIT SCREW CAP
55:-
17
48601454S1 Lagerstatus: hos lev.
SCREW CAP + TUBE CPL. R/S
2345:-
18
48601453S1 Lagerstatus: 1-3
SCREW CAP + TUBE CPL. L/S
2345:-
19
48601495 Lagerstatus: 7
ISA lock screw M8x1 l7 Alu
100:-
20
48601494S Lagerstatus: 4-6
VALVE M8X1 INCL. SCREW CAP
430:-
21
48601671 Lagerstatus: hos lev.
Fork outer tube 49,13x577 dt54, Åtgår 2st
3875:-
22
R14047 Lagerstatus: 16
Guide bushing set fork 48mm
300:-
23
R14046 Lagerstatus: 25
Repair kit fork 48mm
690:-
24
04100002 Lagerstatus: 7
X-ring 26,57x3,53 FKM80
67:-
25
48600044 Lagerstatus: 4-6
O-ring 6x1,5 NBR70
11:-
26
48601459 Lagerstatus: hos lev.
Washer check valve 6x31x0,4
150:-
96
T511 Lagerstatus: hos lev.
SILICONE GREASE F. DUST STRI
700:-
97
00062010051 Lagerstatus: 7
CENTOPLEX 2 EP - 45g MP-GREASE
140:-
98
48601166S1 Lagerstatus: hos lev.
FORK OIL SAE4 5L
1300:-
98
38-1304-1 Lagerstatus: 58
MOTOREX FORK OIL 4W 1L RACING, Racingolja för Din framgaffel. Optimal fjädringsfunktion vid alla t... mer info



MOTOREX FORK OIL 4W 1L RACING, Racingolja för Din framgaffel. Optimal fjädringsfunktion vid alla temperaturer. Motverkar luftbildning i oljan. Skyddar mot rost och fukt. Passar såväl upside down gafflar som standardframgafflar. Ett antal olika viskositeter finns för att passa just Din fjädringsinställning. Viskositeterna kan även blandas med varandra.

Dölj ytterligare info
195:-
99
R14060 Lagerstatus: 1-3
SEALING KIT
690:-



Klicka här för skärmanpassad bild
48601408S2, Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG R/S + TUBE CPL.
Pris 3310:- Lägg i varukorg
48601407S2, Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG L/S + TUBE CPL.
Pris 3310:- Lägg i varukorg
0025080256, Lagerstatus: 76
HH COLLAR SCREW M 8X25 WS=10 , åtgår: 4
Pris 35:- Lägg 4st i varukorg
48600692, Lagerstatus: 11
Rubber cap 26,4x11 , åtgår: 2
Pris 27:- Lägg 2st i varukorg
48601484S, Lagerstatus: hos lev.
Adjustment screw slot M20x1 cp
Pris 430:- Lägg i varukorg
48601533S, Lagerstatus: hos lev.
HH collar screw M20x1x18 cpl.
Pris 230:- Lägg i varukorg
T511, Lagerstatus: hos lev.
SILICONE GREASE F. DUST STRI
Pris 700:- Lägg i varukorg
48601574S1, Lagerstatus: hos lev.
PISTON ROD R/S CPL. M9X1
Pris 2805:- Lägg i varukorg
48601501S, Lagerstatus: hos lev.
PISTON ROD L/S CPL. M12X1
Pris 2805:- Lägg i varukorg
48601462S1, Lagerstatus: hos lev.
SCREW SLEEVE OIL CPL.
Pris 780:- Lägg i varukorg
48601452S1, Lagerstatus: 1-3
Screw sleeve M35,5x0,8
Pris 620:- Lägg i varukorg
48600578S, Lagerstatus: hos lev.
Spring (13,9) 37-32 rebound cp
Pris 98:- Lägg i varukorg
48601820S, Lagerstatus: hos lev.
Spring (21) 60-30 cpl.
Pris 230:- Lägg i varukorg
R14061, Lagerstatus: hos lev.
PISOTN SET AIR FORK D34
Pris 690:- Lägg i varukorg
48601485S, Lagerstatus: hos lev.
Compression cpl.
Pris 2345:- Lägg i varukorg
R14062, Lagerstatus: 7
SMALL PARTS KIT SCREW CAP
Pris 55:- Lägg i varukorg
48601454S1, Lagerstatus: hos lev.
SCREW CAP + TUBE CPL. R/S
Pris 2345:- Lägg i varukorg
48601453S1, Lagerstatus: 1-3
SCREW CAP + TUBE CPL. L/S
Pris 2345:- Lägg i varukorg
48601495, Lagerstatus: 7
ISA lock screw M8x1 l7 Alu
Pris 100:- Lägg i varukorg
48601494S, Lagerstatus: 4-6
VALVE M8X1 INCL. SCREW CAP
Pris 430:- Lägg i varukorg
48601671, Lagerstatus: hos lev.
Fork outer tube 49,13x577 dt54 , åtgår: 2
Pris 3875:- Lägg 2st i varukorg
R14047, Lagerstatus: 16
Guide bushing set fork 48mm
Pris 300:- Lägg i varukorg
R14046, Lagerstatus: 25
Repair kit fork 48mm
Pris 690:- Lägg i varukorg
04100002, Lagerstatus: 7
X-ring 26,57x3,53 FKM80
Pris 67:- Lägg i varukorg
48600044, Lagerstatus: 4-6
O-ring 6x1,5 NBR70
Pris 11:- Lägg i varukorg
00062010051, Lagerstatus: 7
CENTOPLEX 2 EP - 45g MP-GREASE
Pris 140:- Lägg i varukorg
48601166S1, Lagerstatus: hos lev.
FORK OIL SAE5
Pris 1300:- Lägg i varukorg
R14060, Lagerstatus: 1-3
SEALING KIT
Pris 690:- Lägg i varukorg
48601459, Lagerstatus: hos lev.
Washer check valve 6x31x0,4
Pris 150:- Lägg i varukorg