SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
6130900114430 Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL 3,5X17 BLACK
7995:-
2
0760354771 Lagerstatus: 33
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC, Åtgår 2st
53:-
3
0472047175 Lagerstatus: 9
CIRCLIP DIN0472-47X1,75
14:-
4
0625069068 Lagerstatus: 14
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM, Åtgår 2st
165:-
5
61009011000 Lagerstatus: 1-3
BEARING SPACER TUBE FRONT 05
265:-
6
61009076100 Lagerstatus: hos lev.
VALVE ANGLED
160:-
7
6130906000033 Lagerstatus: hos lev.
BRAKE DISK D=320/5, Åtgår 2st
2525:-
8
76042020000 Lagerstatus: hos lev.
SENSORGEAR FRONT
260:-
9
76009062000 Lagerstatus: 26
SPECIAL SCREW M8X25 SS TX40, Åtgår 10st
11:-
10
61009012000 Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSH. FR. WHEEL L/S 05
210:-
11
60009013000 Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSH. FR. WHEEL R/S 03
190:-
12
61009081000 Lagerstatus: hos lev.
WHEEL SPINDEL FRONT 05
840:-
13
61009082000 Lagerstatus: 9
AH SCREW M25X1,5 WS=12 05
150:-
14
76042025000 Lagerstatus: 1-3
ABS-SENSOR
535:-
15
59009062013 Lagerstatus: 16
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9
10:-
99
61009015000 Lagerstatus: 1-3
FRONT WHEEL REP. KIT
715:-



Klicka här för skärmanpassad bild
76042025000, Lagerstatus: 1-3
ABS-SENSOR
Pris 535:- Lägg i varukorg
59009062013, Lagerstatus: 16
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9
Pris 10:- Lägg i varukorg
6130900114430, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL 3,5X17 BLACK
Pris 7995:- Lägg i varukorg
0760354771, Lagerstatus: 33
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC , åtgår: 2
Pris 53:- Lägg 2st i varukorg
0472047175, Lagerstatus: 9
CIRCLIP DIN0472-47X1,75
Pris 14:- Lägg i varukorg
0625069068, Lagerstatus: 14
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM , åtgår: 2
Pris 165:- Lägg 2st i varukorg
61009011000, Lagerstatus: 1-3
BEARING SPACER TUBE FRONT 05
Pris 265:- Lägg i varukorg
6130906000033, Lagerstatus: hos lev.
BRAKE DISK D=320/5 , åtgår: 2
Pris 2525:- Lägg 2st i varukorg
61009076100, Lagerstatus: hos lev.
VALVE ANGLED
Pris 160:- Lägg i varukorg
76042020000, Lagerstatus: hos lev.
SENSORGEAR FRONT
Pris 260:- Lägg i varukorg
76009062000, Lagerstatus: 26
SPECIAL SCREW M8X25 SS TX40 , åtgår: 10
Pris 11:- Lägg 10st i varukorg
61009012000, Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSH. FR. WHEEL L/S 05
Pris 210:- Lägg i varukorg
60009013000, Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSH. FR. WHEEL R/S 03
Pris 190:- Lägg i varukorg
61009081000, Lagerstatus: hos lev.
WHEEL SPINDEL FRONT 05
Pris 840:- Lägg i varukorg
61009082000, Lagerstatus: 9
AH SCREW M25X1,5 WS=12 05
Pris 150:- Lägg i varukorg
61009015000, Lagerstatus: 1-3
Front wheel repair kit
Pris 715:- Lägg i varukorg