SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
6131305004433S Lagerstatus: hos lev.
FOOT BRAKE LEVER CPL.
1120:-
2
61313052000 Lagerstatus: hos lev.
SPRING
75:-
3
61013069000 Lagerstatus: hos lev.
reservoir, rear cpl.
230:-
4
6031306000030 Lagerstatus: hos lev.
REAR BRAKE CONTROL
2105:-
5
0625006087 Lagerstatus: 18
GROOVED BALL BEAR. 608 2RS C3, Åtgår 2st
72:-
6
62113020100 Lagerstatus: hos lev.
banjo bolt M10x1x19.5
68:-
7
57313072001 Lagerstatus: 1-3
HOSE FOR RESERVOIR 6X1,5
105:-
8
0603100141 Lagerstatus: 65
sealing ring DIN 7603 10x14x1, Åtgår 2st
12:-
9
58303060051 Lagerstatus: hos lev.
BRAKE LEVER PEDAL DUKE94
155:-
10
0025060206S Lagerstatus: 7
HH collar screw M6x20 TX30, Åtgår 2st
18:-
11
0025060166S Lagerstatus: 12
HH collar screw M6x16 TX30 SL, Åtgår 2st
18:-
12
0035080356S Lagerstatus: 12
SCREW M8X35 ISA45 SS
36:-
13
61334041000 Lagerstatus: hos lev.
SPECIAL WASHER D=23X7,2MM
69:-
14
0125080003 Lagerstatus: 15
washer DIN 125 A -8.4
10:-
15
69013099050 Lagerstatus: 7
SCREW F. EXPANSION TANK
16:-
16
54603069000 Lagerstatus: 1-3
SWIVEL HEAD M6 FOOT BRAKE LEV.
215:-
16
04-1281 Lagerstatus: 4-6
RENOVERINGSSATS BROMSPEDAL, Renoveringssats bromspedal innehåller allt du behöver för att renover... mer info



RENOVERINGSSATS BROMSPEDAL, Renoveringssats bromspedal innehåller allt du behöver för att renovera din bromspedal. Kapladekullager, låsning till lager, skruvar med låsmutter, fjäder och "kulledstång" ingår. Får din bromspedal att kännas som ny igen! OBS! EJ till 50sx och Freeride

Dölj ytterligare info
455:-
17
0934060003 Lagerstatus: 17
hex nut DIN 934 M6
10:-
19
58007017000 Lagerstatus: 4-6
YDNAC CLAMP 10101 (10,4MM), Åtgår 2st
10:-
20
54513155000 Lagerstatus: 1-3
ANGLE PIECE
100:-
21
54513151000 Lagerstatus: 1-3
RUBBER SLEEVE
130:-
22
60313056044 Lagerstatus: hos lev.
PUSH ROD CPL.
450:-
99
38-1471 Lagerstatus: 149
BRAKE FLUID DOT5.1 0,25L
109:-



Klicka här för skärmanpassad bild
61013069000, Lagerstatus: hos lev.
reservoir, rear cpl.
Pris 230:- Lägg i varukorg
6031306000030, Lagerstatus: hos lev.
REAR BRAKE CONTROL
Pris 2105:- Lägg i varukorg
58303060051, Lagerstatus: hos lev.
BRAKE LEVER PEDAL DUKE94
Pris 155:- Lägg i varukorg
0025060206S, Lagerstatus: 7
HH collar screw M6x20 TX30 , åtgår: 2
Pris 18:- Lägg 2st i varukorg
0025060166S, Lagerstatus: 12
HH collar screw M6x16 TX30 SL , åtgår: 2
Pris 18:- Lägg 2st i varukorg
6131305004433S, Lagerstatus: hos lev.
FOOT BRAKE LEVER CPL.
Pris 1120:- Lägg i varukorg
0035080356S, Lagerstatus: 12
SCREW M8X35 ISA45 SS
Pris 36:- Lägg i varukorg
61334041000, Lagerstatus: hos lev.
SPECIAL WASHER D=23X7,2MM
Pris 69:- Lägg i varukorg
0125080003, Lagerstatus: 15
washer DIN 125 A -8.4
Pris 10:- Lägg i varukorg
69013099050, Lagerstatus: 7
SCREW F. EXPANSION TANK
Pris 16:- Lägg i varukorg
54603069000, Lagerstatus: 1-3
SWIVEL HEAD M6 FOOT BRAKE LEV.
Pris 215:- Lägg i varukorg
0934060003, Lagerstatus: 17
hex nut DIN 934 M6
Pris 10:- Lägg i varukorg
58007017000, Lagerstatus: 4-6
YDNAC CLAMP 10101 (10,4MM) , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
54513155000, Lagerstatus: 1-3
ANGLE PIECE
Pris 100:- Lägg i varukorg
54513151000, Lagerstatus: 1-3
RUBBER SLEEVE
Pris 130:- Lägg i varukorg
60313056044, Lagerstatus: hos lev.
PUSH ROD CPL.
Pris 450:- Lägg i varukorg
62113020100, Lagerstatus: hos lev.
banjo bolt M10x1x19.5
Pris 68:- Lägg i varukorg
38-1471, Lagerstatus: 149
MOTOREX brake fluid
Pris 109:- Lägg i varukorg
0625006087, Lagerstatus: 18
GROOVED BALL BEAR. 608 2RS C3 , åtgår: 2
Pris 72:- Lägg 2st i varukorg
61313052000, Lagerstatus: hos lev.
SPRING
Pris 75:- Lägg i varukorg
57313072001, Lagerstatus: 1-3
HOSE FOR RESERVOIR 6X1,5
Pris 105:- Lägg i varukorg
0603100141, Lagerstatus: 65
sealing ring DIN 7603 10x14x1 , åtgår: 2
Pris 12:- Lägg 2st i varukorg