SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
0
49003350000 Lagerstatus: hos lev.
FOOTREST REAR R/S CPL.
320:-
0
58303103000 Lagerstatus: hos lev.
*FOOT REST BRACKET REAR R/S 93
*SAKNAS
1
58303001000 Lagerstatus: hos lev.
*FRAME W. OIL RESERVOIR LC493
*SAKNAS
1
58303001100 Lagerstatus: hos lev.
FRAME WITHOUT OIL RESERVOIR 94
*SAKNAS
2
58303002444 Lagerstatus: hos lev.
* SUB FRAME CPL.STEEL 96
*SAKNAS
3
58303102444 Lagerstatus: hos lev.
% SUB FRAME ALU EXC/EGS 4-STR.
*SAKNAS
4
58303002090 Lagerstatus: 1-3
PLUG 12 X 17 MM, Åtgår 2st
15:-
5
5830300300030 Lagerstatus: hos lev.
FOOTREST BRACKET REAR L/S
905:-
6
58303002045 Lagerstatus: hos lev.
BUSHING EXC-NUMBERPLATECARRIER
*SAKNAS
6
58303002145 Lagerstatus: hos lev.
BUSHING EGS-NUMBERPLATECARRIER
130:-
7
71003007000 Lagerstatus: 1-3
STEERING HEAD LOCK CPL. ZADI
245:-
8
58038022800 Lagerstatus: hos lev.
SEAL RING 22x27x2 (COPPER)
25:-
9
58038019050 Lagerstatus: 1-3
DRAIN PLUG W. MAGNET
110:-
10
0024060136 Lagerstatus: 15
HH collar screw M6x13 TX30
20:-
11
58003012000 Lagerstatus: hos lev.
SPACER ROLLER 10,3X20X22, Åtgår 2st
65:-
12
71001012100 Lagerstatus: 1-3
PVC CAP D=22MM, Åtgår 2st
45:-
14
58003055500 Lagerstatus: hos lev.
ENGINE SUPPORT L/S STEEL 90
*SAKNAS
15
58003155500 Lagerstatus: hos lev.
ENGINE SUPPORT R/S STEEL 90
*SAKNAS
16
0931101103 Lagerstatus: hos lev.
HH SCREW DIN0931-M10X110
50:-
17
49009082000 Lagerstatus: 1-3
flanged hex nut DIN 6927 M10 W
10:-
18
0931080753 Lagerstatus: 10
* HH SCREW DIN931 M8x75
18:-
21
10003021000 Lagerstatus: 1-3
STAND SPRING SHORT, Åtgår 2st
90:-
22
5750302200019 Lagerstatus: hos lev.
% CENTER STAND SHORT 378MM
*SAKNAS
22
5830302200019 Lagerstatus: hos lev.
CENTER STAND LONG 408MM 93
*SAKNAS
27
58303027000 Lagerstatus: hos lev.
SPRINGBOW 93
110:-
30
0931100603 Lagerstatus: hos lev.
HH SCREW DIN0931-M10X60, Åtgår 2st
45:-
31
0985100003 Lagerstatus: 1-3
SELF LOCKING NUT DIN0985-M10, Åtgår 2st
25:-
32
0912101603 Lagerstatus: hos lev.
AH SCREW DIN0912-M10X160
50:-
33
0934100003 Lagerstatus: 1-3
HEXAGON NUT DIN0934-M10, Åtgår 2st
10:-
34
54630044000 Lagerstatus: 9
COLLAR NUT M10 WS=13
15:-
38
58303038000 Lagerstatus: 1-3
FOOTREST BRACKET L/S 93
495:-
40
5460304001030 Lagerstatus: hos lev.
FOOTREST L/S
*SAKNAS
41
5460314000019 Lagerstatus: hos lev.
FOOTREST R/S 93
*SAKNAS
42
58303041000 Lagerstatus: 1-3
FOOTREST SPRING L/S 93
55:-
43
54603041000 Lagerstatus: 1-3
FOOTREST SPRING L/S & R/S, Åtgår 2st
45:-
44
58303044000 Lagerstatus: 4-6
BOLT FOR FOOTREST
105:-
45
54603044000 Lagerstatus: 1-3
BOLT FOR FOOTREST 9,8 X 50, Åtgår 2st
90:-
46
0125100003 Lagerstatus: 23
washer DIN 125 A 10.5, Åtgår 2st
10:-
47
0094032253 Lagerstatus: 29
PIN DIN0094-3,2X25 STEEL, Åtgår 2st
10:-
49
42007049000 Lagerstatus: hos lev.
PLASTIC CAP
*SAKNAS
50
49003250000 Lagerstatus: hos lev.
FOOTREST REAR L/S CPL.
320:-
51
58303045044 Lagerstatus: hos lev.
FOOTREST RUBBER CPL. 94, Åtgår 2st
240:-
53
50203053000 Lagerstatus: 4-6
CHAIN ROLL D=30MM
55:-
54
52303053100 Lagerstatus: hos lev.
CHAIN ROLL D=35MM
55:-
55
74003021000 Lagerstatus: 10
BUSHING 8.2 X 12 X 6
50:-
56
0625006087 Lagerstatus: 21
GROOVED BALL BEAR. 608 2RS C3, Åtgår 2st
75:-
57
71004038000 Lagerstatus: hos lev.
WASHER 8,4 X 17 X 3, Åtgår 2st
*SAKNAS
58
0985060003 Lagerstatus: 11
SELF LOCK. NUT DIN0985-M 6
15:-
63
58303063000 Lagerstatus: 1-3
BRAKE LEVER STOP 93
95:-
64
0991060202 Lagerstatus: 16
FLAT H.SCREW DIN7991-M6X20
15:-
70
0931080403 Lagerstatus: hos lev.
HH SCREW DIN931 M8x40, Åtgår 2st
25:-
72
58303070000 Lagerstatus: hos lev.
STOP RUBBER M8
60:-
73
0934080003 Lagerstatus: 16
HEXAGON NUT DIN0934-M 8
10:-
74
54310086200 Lagerstatus: 37
SELF LOCKING NUT M8 10.9
15:-
75
0912080253 Lagerstatus: 8
AH SCREW DIN0912-M 8X25, Åtgår 2st
25:-
76
0019080266S Lagerstatus: 31
SPROCKET SCREW-AH M8X26 WS=6, Åtgår 2st
35:-
76
09-168-2 Lagerstatus: 10
BAKDREVSBULT25mm INK MUTTER 6PACK
BAKDREVSBULT25mm INK MUTTER 6PACK

Dölj ytterligare info
100:-
77
0107080203 Lagerstatus: hos lev.
AH OVAL H.SCREW DIN0170-M 8X20, Åtgår 2st
25:-
78
0797080003 Lagerstatus: 10
TOOTHLOCK WASHER DIN6797-J 8,4
10:-
79
0125080003 Lagerstatus: 15
washer DIN 125 A -8.4, Åtgår 2st
10:-



* Kontakta kundtjänst för prisuppgift: 018-15 60 00