620 E-XC (1994) FRONT FORK, TRIPLE CLAMP
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
57601002100 Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG L/S K4T94EK IBS 94
*SAKNAS
1
58301002200 Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG L/S K4T94S IBS 94
*SAKNAS
1
58301002300 Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG L/S K4T94E/K4T94US
*SAKNAS
2
57601102100 Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG R/S K4T94EK IBS 4-STR
*SAKNAS
2
58301102200 Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG R/S K4T94S IBS 94
*SAKNAS
2
58301102300 Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG R/S K4T94E/K4T94US94
*SAKNAS
32
54601032044 Lagerstatus: hos lev.
BOT.TRIPLE CLAMP X=18MM/D=57MM
*SAKNAS
32
58001032744 Lagerstatus: hos lev.
TRIPLE CLAMP BOTTOM CPL. X=22
*SAKNAS
33
54801133000 Lagerstatus: hos lev.
FORK TUBE L=244 91
740:-
34
54601034100 Lagerstatus: hos lev.
TOP TRIPLE CLP X=18MM/D=54MM
*SAKNAS
34
58001034700 Lagerstatus: hos lev.
*TRIPLE CLAMP TOP X=22MM/D=54M
*SAKNAS
38
50301038000 Lagerstatus: 1-3
HANDLEBAR CLAMP D=22MM 2001, Åtgår 2st
195:-
39
58301039100 Lagerstatus: hos lev.
HANDLEBAR SUPPORT
495:-
40
56401040000 Lagerstatus: 13
rubber bushing, Åtgår 4st
50:-
41
56401041100 Lagerstatus: 1-3
SPACER TUBE 10,2X12X44, Åtgår 2st
50:-
42
56401042000 Lagerstatus: 7
washer 10.5x32x2, Åtgår 2st
50:-
42
56401142000 Lagerstatus: 1-3
WASHER 10,5X31, Åtgår 2st
50:-
43
50301036000 Lagerstatus: 1-3
STEER.HEAD SCREW M20X1,5 WS=27
190:-
44
56401044000 Lagerstatus: 1-3
WASHER 21X38X3
34:-
53
0912080303 Lagerstatus: 8
AH SCREW DIN0912-M 8X30, Åtgår 6st
25:-
54
0984080302 Lagerstatus: hos lev.
* AH SCREW DIN7984 M8x30
*SAKNAS
56
0984100703 Lagerstatus: 16
AH SCREW DIN7984-M10X70, Åtgår 2st
45:-
57
0933070203 Lagerstatus: hos lev.
HH SCREW DIN0933-M 7X20, Åtgår 2st
25:-
58
0934070003 Lagerstatus: 11
HEXAGON NUT DIN0934-M 7, Åtgår 2st
10:-
59
0985100003 Lagerstatus: 1-3
SELF LOCKING NUT DIN0985-M10, Åtgår 2st
25:-
60
0931050403 Lagerstatus: hos lev.
HH SCREW DIN931 M5x40
15:-
61
0931050453 Lagerstatus: hos lev.
HH SCREW DIN931 M5X45
15:-
62
0125050003 Lagerstatus: 13
WASHER DIN0125-A 5,3
10:-
64
0985050003 Lagerstatus: 26
SELF LOCKING NUT DIN0985-M 5
15:-
66
0933050163 Lagerstatus: 7
HH SCREW DIN0933-M 5X16
15:-
67
54601094100 Lagerstatus: hos lev.
COLLAR BUSHING F.SLIDING PROT., Åtgår 2st
*SAKNAS
80
77701084000 Lagerstatus: 1-3
O-RING SUPPORT W. SEALING LIP
155:-
81
54201081100 Lagerstatus: 12
TAPERED ROLLER BEARING CPL. 06, Åtgår 2st
260:-
83
54601184000 Lagerstatus: 1-3
STEARING HEAD GASKET TOP
45:-
86
78101086000 Lagerstatus: 1-3
STEERING HEAD COVER
70:-
89
54601090000 Lagerstatus: hos lev.
PROTECTOR GUIDE L/S WHITE
110:-
90
54601190000 Lagerstatus: hos lev.
PROTECTOR GUIDE R/S WHITE
110:-
91
5460109100030 Lagerstatus: hos lev.
SLIDING PROTECTOR L/S WHITE
135:-
92
54601191000 Lagerstatus: hos lev.
* SLIDING PROTECTOR R/S WHITE
*SAKNAS
93
50201090000 Lagerstatus: hos lev.
CLAMP FOR BRAKE HOSE 94
45:-
95
31005042000 Lagerstatus: hos lev.
SNAP NUT
20:-
96
57101008000 Lagerstatus: hos lev.
GROUND CABLE
*SAKNAS
97
0981480193 Lagerstatus: hos lev.
SHEET MET.SCR.DIN7981 4,8x19
15:-
98
0015070253 Lagerstatus: 4-6
% AH SCREW DIN912 M7x20, Åtgår 2st
28:-



* Kontakta kundtjänst för prisuppgift: 018-15 60 00