620 E-XC (1994) AVGASSYSTEM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
57505051000 Lagerstatus: hos lev.
EXHAUST PIPE L/S 575 LC493
*SAKNAS
1
57505051100 Lagerstatus: hos lev.
EXHAUST PIPE L/S KTM *575L
*SAKNAS
1
58305051000 Lagerstatus: hos lev.
EXHAUST PIPE L/S 583 LC493
*SAKNAS
1
58305051100 Lagerstatus: hos lev.
EXHAUST PIPE L/S WHITE LC494
*SAKNAS
2
57505151000 Lagerstatus: hos lev.
EXHAUST PIPE R/S 575 LC493
*SAKNAS
2
57505151100 Lagerstatus: hos lev.
EXHAUST PIPE R/S KTM 575 R
*SAKNAS
2
58305151000 Lagerstatus: hos lev.
EXHAUST PIPE R/S 583 LC493
*SAKNAS
2
58305151100 Lagerstatus: hos lev.
EXHAUST PIPE R/S KTM 583 R
*SAKNAS
4
54309036000 Lagerstatus: 1-3
RETURN SPRING L=38 MM, Åtgår 3st
50:-
5
58305050000 Lagerstatus: hos lev.
HEAT PROTECTOR BLACK LC493
*SAKNAS
5
58305050100 Lagerstatus: hos lev.
HEAT PROTECTOR CHROME WHITE94
215:-
6
0024060106 Lagerstatus: 13
HH COLLAR SCREW M 6X10 WS=8, Åtgår 5st
20:-
7
54603048100 Lagerstatus: 32
clip nut M6, Åtgår 3st
40:-
10
58005151054 Lagerstatus: hos lev.
PIPES CLAMP BLACK
*SAKNAS
10
58005151154 Lagerstatus: hos lev.
* CLAMP WH CHROMIUM-PLATED94
*SAKNAS
11
0933060353 Lagerstatus: 13
HH SCREW DIN0933-M 6X35, Åtgår 2st
15:-
12
0125060003 Lagerstatus: 8
WASHER DIN0125-A 6,4, Åtgår 4st
10:-
13
51010086000 Lagerstatus: 1-3
SELF LOCKING NUT M 6 COPPER, Åtgår 2st
25:-
15
58305075000 Lagerstatus: hos lev.
PRESILENCER 4STR. LC493
*SAKNAS
16
58305175000 Lagerstatus: hos lev.
* PRESILENCER TUBE WHITE 94
*SAKNAS
16
58305175100 Lagerstatus: hos lev.
PRESILENCER TUBE BLACK
*SAKNAS
20
56505065144 Lagerstatus: hos lev.
EXHAUST BRACKET CPL SILICON
*SAKNAS
21
54305068000 Lagerstatus: hos lev.
RUBBER BLACK F.DAMPING BRACKET
60:-
21
54305068100 Lagerstatus: 4-6
damp. component silicone grey
65:-
22
56505069000 Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING 8,4X12X16, Åtgår 2st
60:-
25
0931080303 Lagerstatus: hos lev.
HH SCREW DIN931 M8x30
25:-
26
0931080353 Lagerstatus: 9
HH SCREW DIN931 M8x35
25:-
27
0125080003 Lagerstatus: 12
washer DIN 125 A -8.4, Åtgår 2st
10:-
28
0797080003 Lagerstatus: 10
TOOTHLOCK WASHER DIN6797-J 8,4
10:-
29
0021080003 Lagerstatus: 30
WASHER DIN9021-A 8,4
10:-
30
51005067000 Lagerstatus: 1-3
INSOLATE WASHER 8,5X28X3
25:-
31
54603048000 Lagerstatus: 9
RANGE CHANGE METAL NUT M8
40:-
32
54310086200 Lagerstatus: 37
SELF LOCKING NUT M8 10.9
15:-



* Kontakta kundtjänst för prisuppgift: 018-15 60 00