620 E-XC (1994) TÄNDSYSTEM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
58031002144 Lagerstatus: hos lev.
IGNITION SEM K11/60G-08 LEFT
5345:-
2
58031002050 Lagerstatus: hos lev.
STATOR LOOSE 13
2905:-
3
58031002051 Lagerstatus: hos lev.
ROTOR LOOSE
*SAKNAS
5
0084050303 Lagerstatus: hos lev.
*CYLINDER SCREW DIN0084-M 5X30, Åtgår 3st
*SAKNAS
6
0125050003 Lagerstatus: 13
WASHER DIN0125-A 5,3
10:-
7
0500050083 Lagerstatus: hos lev.
SPECIAL SCREW DIN7500-M 5X 8
15:-
8
50031003000 Lagerstatus: 1-3
RETAINING PLATE, Åtgår 2st
30:-
9
0137050003 Lagerstatus: hos lev.
* SPRING WASHER DIN0137-B 5
*SAKNAS
10
58030002200 Lagerstatus: hos lev.
IGNITION COVER BLACK
*SAKNAS
11
0770020490 Lagerstatus: 14
O-RING 126,72X1,78 B70
20:-
12
58031004000 Lagerstatus: hos lev.
RUBBER SLEEVE
50:-
13
58030002050 Lagerstatus: hos lev.
PLUG M18X1,5
*SAKNAS
14
0912060253 Lagerstatus: 20
AH SCREW DIN0912-M 6X25
15:-
15
0125060003 Lagerstatus: 8
WASHER DIN0125-A 6,4, Åtgår 4st
10:-
20
58031006000 Lagerstatus: hos lev.
* IGNITION COIL TM 14-05
*SAKNAS
21
0931060453 Lagerstatus: hos lev.
HH SCREW DIN931 M6x45, Åtgår 2st
*SAKNAS
22
0125060003 Lagerstatus: 8
WASHER DIN0125-A 6,4, Åtgår 4st
10:-
23
0985060003 Lagerstatus: 11
SELF LOCK. NUT DIN0985-M 6
15:-
30
58439093009 Lagerstatus: 1-3
SPARK PLUG NGK D8EA
60:-
31
58031010000 Lagerstatus: 1-3
SPARK PLUG CONNECT.SD 05FG NGK
145:-
32
58031410044 Lagerstatus: hos lev.
* SPARK PLUG CONNEC.103000 MER
*SAKNAS



* Kontakta kundtjänst för prisuppgift: 018-15 60 00