SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
60708008000 Lagerstatus: hos lev.
Windshield EU
1320:-
2
60708001000 Lagerstatus: hos lev.
Headlight mask
720:-
3
69008021160 Lagerstatus: 16
special screw M5x12, Åtgår 24st
20:-
4
60708008052 Lagerstatus: hos lev.
Bearing sleeve, Åtgår 2st
25:-
5
6070800805033 Lagerstatus: hos lev.
Windshield support left
210:-
6
6070800805133 Lagerstatus: hos lev.
Windshield support right
210:-
7
60308030000ABA Lagerstatus: hos lev.
Tank fairing
2435:-
9
60708008154 Lagerstatus: hos lev.
Shaft
280:-
10
60408008053B2 Lagerstatus: hos lev.
Adjusting wheel, Åtgår 2st
60:-
11
60708008062 Lagerstatus: hos lev.
Washer D=24/T=2.5, Åtgår 2st
25:-
12
0985060003 Lagerstatus: 14
SELF LOCK. NUT DIN0985-M 6, Åtgår 3st
10:-
13
0021060003 Lagerstatus: 10
WASHER DIN9021-A 6,4, Åtgår 2st
10:-
14
60708105000 Lagerstatus: hos lev.
Dashboard cover
425:-
16
69008021080 Lagerstatus: 19
clip nut M5, Åtgår 14st
20:-
17
54603048100 Lagerstatus: 27
clip nut M6, Åtgår 5st
30:-
18
60708008055 Lagerstatus: hos lev.
Collared bush, Åtgår 21st
40:-
19
0738050202 Lagerstatus: hos lev.
Lens head screw ISO 7380-M5X20, Åtgår 2st
10:-
20
60708008057 Lagerstatus: hos lev.
Windshield support rubber, Åtgår 2st
70:-
21
60408008155 Lagerstatus: hos lev.
GEAR 16TH ADJUSTMENT, Åtgår 2st
85:-
22
60708008063 Lagerstatus: hos lev.
Washer D=36/T=2, Åtgår 2st
25:-
23
60708008067 Lagerstatus: hos lev.
Spring windshield
90:-
24
60708008065 Lagerstatus: hos lev.
Toothed disk
80:-
25
60708008064 Lagerstatus: hos lev.
Plain bearing, Åtgår 2st
20:-
26
6030801300033 Lagerstatus: hos lev.
REAR FENDER
420:-
27
60308019200 Lagerstatus: hos lev.
Tail end lower part
1120:-
28
54603048200 Lagerstatus: 14
RANGE CHANGE METAL NUT M5, Åtgår 2st
30:-
29
60308015000 Lagerstatus: hos lev.
NUMBER PLATE SUPPORT
395:-
30
60012081300 Lagerstatus: hos lev.
license plate mouning plate
130:-
31
60304050000 Lagerstatus: hos lev.
SPLASH PROTECTION
280:-
32
6030811000033 Lagerstatus: hos lev.
FRONTFENDER
995:-
33
60012080100 Lagerstatus: hos lev.
SIDE REFLECTOR YELLOW CEV, Åtgår 2st
50:-
34
0081050121 Lagerstatus: 16
EJOT PT screw K50x12, Åtgår 4st
15:-
35
60308095000 Lagerstatus: hos lev.
EJOFORM DELTASERT M6 AL
*SAKNAS
36
58412080400 Lagerstatus: hos lev.
reflector, red
55:-
37
58412080050 Lagerstatus: 1-3
BRACKET FOR REFLECTOR
35:-
38
40006006000 Lagerstatus: 25
WASHER 6MM, Åtgår 2st
10:-
39
0966050163 Lagerstatus: 34
OVAL HEAD SCREW DIN0966-M 5X16, Åtgår 2st
10:-
40
0024060156 Lagerstatus: 29
HH collar screw M6x15 TX30, Åtgår 2st
15:-
41
0024060206 Lagerstatus: 23
HH collar screw M6x20 TX30, Åtgår 2st
15:-
42
0125060003 Lagerstatus: 15
WASHER DIN0125-A 6,4, Åtgår 2st
10:-
43
83008000015 Lagerstatus: 9
SPECIAL SCREW M6X15X3, Åtgår 2st
15:-
49
58111076000 Lagerstatus: 4-6
CABLE SUPPORT KHS NR.150-47610, Åtgår 2st
25:-
50
60708008071 Lagerstatus: 4-6
Special screw M5x14, Åtgår 4st
20:-
51
60708008070 Lagerstatus: 8
rubber bush windshield fixatio, Åtgår 4st
30:-



Klicka här för skärmanpassad bild
60708008000, Lagerstatus: hos lev.
Windshield
Pris 1320:- Lägg i varukorg
60708001000, Lagerstatus: hos lev.
Headlight mask
Pris 720:- Lägg i varukorg
69008021160, Lagerstatus: 16
special screw M5x12 , åtgår: 24
Pris 20:- Lägg 24st i varukorg
6070800805033, Lagerstatus: hos lev.
Windshield support left
Pris 210:- Lägg i varukorg
6070800805133, Lagerstatus: hos lev.
Windshield support right
Pris 210:- Lägg i varukorg
60708008154, Lagerstatus: hos lev.
Shaft windshield adjustment
Pris 280:- Lägg i varukorg
60408008053B2, Lagerstatus: hos lev.
Adjusting wheel , åtgår: 2
Pris 60:- Lägg 2st i varukorg
0985060003, Lagerstatus: 14
SELF LOCK. NUT DIN0985-M 6 , åtgår: 3
Pris 10:- Lägg 3st i varukorg
0021060003, Lagerstatus: 10
WASHER DIN9021-A 6,4 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
60708105000, Lagerstatus: hos lev.
Dashboard cover
Pris 425:- Lägg i varukorg
69008021080, Lagerstatus: 19
clip nut M5 , åtgår: 14
Pris 20:- Lägg 14st i varukorg
54603048100, Lagerstatus: 27
clip nut M6 , åtgår: 5
Pris 30:- Lägg 5st i varukorg
60708008055, Lagerstatus: hos lev.
Collared bush , åtgår: 21
Pris 40:- Lägg 21st i varukorg
0738050202, Lagerstatus: hos lev.
Lens head screw ISO 7380-M5X20 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
60708008057, Lagerstatus: hos lev.
Windshield support rubber , åtgår: 2
Pris 70:- Lägg 2st i varukorg
60408008155, Lagerstatus: hos lev.
GEAR 16TH ADJUSTMENT , åtgår: 2
Pris 85:- Lägg 2st i varukorg
60708008052, Lagerstatus: hos lev.
Bearing sleeve , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
60708008062, Lagerstatus: hos lev.
Washer D=24/T=2.5 , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
60708008063, Lagerstatus: hos lev.
Washer D=36/T=2 , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
60708008067, Lagerstatus: hos lev.
Spring windshield
Pris 90:- Lägg i varukorg
60708008065, Lagerstatus: hos lev.
Toothed disk
Pris 80:- Lägg i varukorg
60708008064, Lagerstatus: hos lev.
Plain bearing , åtgår: 2
Pris 20:- Lägg 2st i varukorg
60308030000ABA, Lagerstatus: hos lev.
Tank fairing
Pris 2435:- Lägg i varukorg
6030801300033, Lagerstatus: hos lev.
REAR FENDER
Pris 420:- Lägg i varukorg
60308019200, Lagerstatus: hos lev.
TAIL END LOWER PART
Pris 1120:- Lägg i varukorg
54603048200, Lagerstatus: 14
RANGE CHANGE METAL NUT M5 , åtgår: 2
Pris 30:- Lägg 2st i varukorg
60308015000, Lagerstatus: hos lev.
NUMBER PLATE SUPPORT
Pris 395:- Lägg i varukorg
60012081300, Lagerstatus: hos lev.
license plate mouning plate
Pris 130:- Lägg i varukorg
6030811000033, Lagerstatus: hos lev.
FRONTFENDER
Pris 995:- Lägg i varukorg
60304050000, Lagerstatus: hos lev.
SPLASH PROTECTION
Pris 280:- Lägg i varukorg
60012080100, Lagerstatus: hos lev.
SIDE REFLECTOR YELLOW 03 , åtgår: 2
Pris 50:- Lägg 2st i varukorg
0081050121, Lagerstatus: 16
EJOT PT screw K50x12 , åtgår: 4
Pris 15:- Lägg 4st i varukorg
60308095000, Lagerstatus: hos lev.
EJOFORM DELTASERT M6 AL
Pris 123456:- Lägg i varukorg
58412080400, Lagerstatus: hos lev.
REFLECTOR RED
Pris 55:- Lägg i varukorg
58412080050, Lagerstatus: 1-3
BRACKET FOR REFLECTOR
Pris 35:- Lägg i varukorg
40006006000, Lagerstatus: 25
WASHER 6MM , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
0966050163, Lagerstatus: 34
OVAL HEAD SCREW DIN0966-M 5X16 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
0024060156, Lagerstatus: 29
HH COLLAR SCREW M 6X15 WS=8 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
0024060206, Lagerstatus: 23
HH collar screw M6x20 TX30 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
0125060003, Lagerstatus: 15
WASHER DIN0125-A 6,4 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
83008000015, Lagerstatus: 9
SPECIAL SCREW M6X15X3 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
58111076000, Lagerstatus: 4-6
CABLE SUPPORT KHS NR.150-47610 , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
60708008071, Lagerstatus: 4-6
Special screw M5x14 , åtgår: 4
Pris 20:- Lägg 4st i varukorg
60708008070, Lagerstatus: 8
rubber bush windshield fixatio , åtgår: 4
Pris 30:- Lägg 4st i varukorg