SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
7810900164430 Lagerstatus: hos lev.
FRONTWHEEL CPL.1,6X21GIANT 6
5080:-
2
77709010144 Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL HUB CPL.
2185:-
3
54809011000 Lagerstatus: hos lev.
BEA.SPACERTUBE 35X2 L=79,4 03
225:-
4
0625069068 Lagerstatus: hos lev.
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM, Åtgår 2st
170:-
5
77709015000 Lagerstatus: 1-3
FRONT WHEEL REP. KIT SX-F USA
730:-
6
0760354771 Lagerstatus: 31
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC, Åtgår 2st
50:-
8
77709012000 Lagerstatus: hos lev.
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL, Åtgår 2st
185:-
10
7710907122630 Lagerstatus: 12
SPOKE M4,5X226- 21 BLACK 12, Åtgår 36st
35:-
11
79109072000 Lagerstatus: 110
SPOKE NIPPLE M4,5 AL 11, Åtgår 36st
15:-
12
7810907010030 Lagerstatus: hos lev.
RIM FRONT 1,6X21 BLACK
1870:-
13
50309073000 Lagerstatus: hos lev.
RIM BAND 21
85:-
15
00050000954 Lagerstatus: 1-3
SPOKE KIT FRONT 21 BLACK
1170:-
16
78109090200 Lagerstatus: 4-6
RIM LOCK 1,60
165:-
17
77110090050 Lagerstatus: 10
NUT FOR WHEEL HOLDER
10:-
20
77709160000 Lagerstatus: hos lev.
BRAKE DISC FRONT D=260MM
1310:-
21
59009062013 Lagerstatus: 63
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9, Åtgår 6st
10:-
30
79109081033 Lagerstatus: 1-3
WHEEL SPIN.FR. CPL. D=22 15
755:-
32
70009082000 Lagerstatus: 1-3
AXLESCREW M20X1.5 SW17
85:-
33
70009081050 Lagerstatus: 1-3
PLUG BUSHING SW17 12
70:-
34
7900998106004 Lagerstatus: 1-3
FRONT AXLE PULLER KTM CPL
290:-
38
55003135000 Lagerstatus: 17
PLUG FOR RIM
25:-
40
7770908107055 Lagerstatus: 1-3
AUXILIARY SCREW FRONT
10:-



Klicka här för skärmanpassad bild
7810900164430, Lagerstatus: hos lev.
FRONTWHEEL CPL.1,6X21GIANT 6
Pris 5080:- Lägg i varukorg
77709010144, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL HUB CPL.
Pris 2185:- Lägg i varukorg
54809011000, Lagerstatus: hos lev.
BEA.SPACERTUBE 35X2 L=79,4 03
Pris 225:- Lägg i varukorg
0625069068, Lagerstatus: hos lev.
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM , åtgår: 2
Pris 170:- Lägg 2st i varukorg
77709015000, Lagerstatus: 1-3
Front wheel repair kit
Pris 730:- Lägg i varukorg
0760354771, Lagerstatus: 31
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC , åtgår: 2
Pris 50:- Lägg 2st i varukorg
77709012000, Lagerstatus: hos lev.
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL , åtgår: 2
Pris 185:- Lägg 2st i varukorg
7710907122630, Lagerstatus: 12
SPOKE M4,5X226- 21 BLACK 12 , åtgår: 36
Pris 35:- Lägg 36st i varukorg
79109072000, Lagerstatus: 110
SPOKE NIPPLE M4,5 AL 11 , åtgår: 36
Pris 15:- Lägg 36st i varukorg
7810907010030, Lagerstatus: hos lev.
RIM FRONT 1,6X21 BLACK
Pris 1870:- Lägg i varukorg
50309073000, Lagerstatus: hos lev.
RIM BAND 21
Pris 85:- Lägg i varukorg
00050000954, Lagerstatus: 1-3
SPOKE KIT FRONT 21 BLACK
Pris 1170:- Lägg i varukorg
78109090200, Lagerstatus: 4-6
RIM LOCK VM1 (1,60)
Pris 165:- Lägg i varukorg
77110090050, Lagerstatus: 10
NUT FOR WHEEL HOLDER 96
Pris 10:- Lägg i varukorg
77709160000, Lagerstatus: hos lev.
Wave brake disc
Pris 1310:- Lägg i varukorg
59009062013, Lagerstatus: 63
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9 , åtgår: 6
Pris 10:- Lägg 6st i varukorg
79109081033, Lagerstatus: 1-3
WHEEL SPIN.FR. CPL. D=22 15
Pris 755:- Lägg i varukorg
70009082000, Lagerstatus: 1-3
AXLESCREW M20X1.5 SW17
Pris 85:- Lägg i varukorg
70009081050, Lagerstatus: 1-3
PLUG BUSHING SW17 12
Pris 70:- Lägg i varukorg
7900998106004, Lagerstatus: 1-3
Front axle puller
Pris 290:- Lägg i varukorg
55003135000, Lagerstatus: 17
PLUG FOR RIM
Pris 25:- Lägg i varukorg
7770908107055, Lagerstatus: 1-3
AUXILIARY SCREW FRONT
Pris 10:- Lägg i varukorg