SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
7000800200028 Lagerstatus: hos lev.
HEADLIGHT MASK TOP PART WHITE
340:-
2
7200810100030 Lagerstatus: hos lev.
HEAD LIGHT MASK LOWER PART
190:-
3
58412080300 Lagerstatus: hos lev.
REFLECTOR YELLOW CEV, Åtgår 2st
55:-
4
4710801000028 Lagerstatus: hos lev.
FRONT FENDER WHITE
275:-
5
0024060156 Lagerstatus: 29
HH collar screw M6x15 TX30, Åtgår 6st
15:-
6
7000805400028C Lagerstatus: hos lev.
SPOILER KIT FREERIDE E-SX
1060:-
8
0017060206 Lagerstatus: 22
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6, Åtgår 8st
15:-
9
83008000012 Lagerstatus: hos lev.
special screw M6x12x3, Åtgår 2st
15:-
11
0025080166 Lagerstatus: 9
HH COLLAR SCREW M8X16 TX40, Åtgår 4st
30:-
13
70004050000 Lagerstatus: hos lev.
SPLASHBACK
150:-
14
77304066050 Lagerstatus: 14
chain slider bushing, Åtgår 2st
30:-
15
0025060206 Lagerstatus: 76
HH collar screw M6x20 TX30, Åtgår 2st
15:-
16
70008016000 Lagerstatus: hos lev.
NUMBER PLATE CARRIER TOP
290:-
17
70008016050 Lagerstatus: hos lev.
NUMBER PLATE CARRIER BOTTOM
240:-
18
58412080400 Lagerstatus: 4-6
REFLECTOR RED
55:-
20
7000811310028 Lagerstatus: hos lev.
REAR PART WHITE
525:-
21
50303018000 Lagerstatus: hos lev.
RUBBER L=145MM, Åtgår 2st
60:-
22
70008013051 Lagerstatus: hos lev.
SPECIAL WASHER D22/4,5MM, Åtgår 4st
25:-
99
70006010010 Lagerstatus: hos lev.
SPLASH PROTECTOR KIT FREERIDE
200:-



Klicka här för skärmanpassad bild
7000800200028, Lagerstatus: hos lev.
Headlight shroud
Pris 340:- Lägg i varukorg
7200810100030, Lagerstatus: hos lev.
HEAD LIGHT MASK LOWER PART
Pris 190:- Lägg i varukorg
4710801000028, Lagerstatus: hos lev.
Fender
Pris 275:- Lägg i varukorg
0024060156, Lagerstatus: 29
HH COLLAR SCREW M 6X15 WS=8 , åtgår: 6
Pris 15:- Lägg 6st i varukorg
7000805400028C, Lagerstatus: hos lev.
SPOILER KIT FREERIDE E-SX
Pris 1060:- Lägg i varukorg
0017060206, Lagerstatus: 22
EJOT PT SCREW K60X20 ALU WS=6 , åtgår: 8
Pris 15:- Lägg 8st i varukorg
83008000012, Lagerstatus: hos lev.
special screw M6x12x3 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
0025080166, Lagerstatus: 9
HH COLLAR SCREW M 8X16 WS=10 , åtgår: 4
Pris 30:- Lägg 4st i varukorg
70004050000, Lagerstatus: hos lev.
SPLASHBACK
Pris 150:- Lägg i varukorg
77304066050, Lagerstatus: 14
chain slider bushing , åtgår: 2
Pris 30:- Lägg 2st i varukorg
0025060206, Lagerstatus: 76
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
70008016000, Lagerstatus: hos lev.
NUMBER PLATE CARRIER TOP
Pris 290:- Lägg i varukorg
70008016050, Lagerstatus: hos lev.
NUMBER PLATE CARRIER BOTTOM
Pris 240:- Lägg i varukorg
58412080400, Lagerstatus: 4-6
REFLECTOR RED
Pris 55:- Lägg i varukorg
7000811310028, Lagerstatus: hos lev.
Tail section
Pris 525:- Lägg i varukorg
50303018000, Lagerstatus: hos lev.
RUBBER L=145MM , åtgår: 2
Pris 60:- Lägg 2st i varukorg
70008013051, Lagerstatus: hos lev.
SPECIAL WASHER D22/4,5MM , åtgår: 4
Pris 25:- Lägg 4st i varukorg
70006010010, Lagerstatus: hos lev.
SPLASH PROTECTOR KIT FREERIDE
Pris 200:- Lägg i varukorg
58412080300, Lagerstatus: hos lev.
REFLECTOR YELLOW 99 , åtgår: 2
Pris 55:- Lägg 2st i varukorg