SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
05187N4101 Lagerstatus: hos lev.
FORK FREERIDE E
16595:-
2
0025080206 Lagerstatus: 16
HH collar screw M8x20, Åtgår 4st
30:-
3
4710109400028 Lagerstatus: 1-3
FORK PROTECTOR SET 85SX WHITE
315:-
4
4710108500028 Lagerstatus: hos lev.
CLAMP FOR BRAKE HOSE
70:-
5
0017060206 Lagerstatus: 24
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6, Åtgår 2st
15:-
6
59001092050 Lagerstatus: 15
SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=8, Åtgår 6st
10:-
7
0025080256 Lagerstatus: 11
HH collar screw M8x25, Åtgår 4st
35:-
8
77201038000 Lagerstatus: 1-3
HANDLEBAR CLAMP 28MM, Åtgår 2st
190:-
9
0032100356S Lagerstatus: 37
AH-COLLAR SCREW M10X35 ISA45, Åtgår 2st
55:-
10
59401039047 Lagerstatus: 1-3
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=47MM 05, Åtgår 2st
245:-
11
70009082000 Lagerstatus: 1-3
AXLESCREW M20X1.5 SW17
85:-
12
0025080256S Lagerstatus: 24
HH COLLAR SCREW M8X25 TX40
35:-
13
0025080406 Lagerstatus: 16
HH COLLAR SCREW M8X40 TX40, Åtgår 6st
35:-
14
7000103402030 Lagerstatus: hos lev.
TOP FORK PLATE BLACK
1970:-
15
0770025035 Lagerstatus: 7
O-RING 25X3,55 NBR70 05
10:-
16
78101086000 Lagerstatus: 1-3
STEERING HEAD COVER
40:-
17
54601184000 Lagerstatus: 1-3
STEARING HEAD GASKET TOP
40:-
18
54201081100 Lagerstatus: 8
TAPERED ROLLER BEARING CPL. 06, Åtgår 2st
335:-
19
77701084000 Lagerstatus: 1-3
O-RING SUPPORT W. SEALING LIP
150:-
20
7000103202030 Lagerstatus: hos lev.
BOT.TRIPLE CLAMP CPL. BL. 20MM
2515:-
21
58412080300 Lagerstatus: hos lev.
REFLECTOR YELLOW CEV, Åtgår 2st
55:-
98
00050000930 Lagerstatus: 4-6
STEARING HEAD REP. KIT 06-15
845:-
99
00050000926 Lagerstatus: hos lev.
HANDLEBAR SUPPORT KIT FREERIDE
865:-



Klicka här för skärmanpassad bild
05187N4101, Lagerstatus: hos lev.
FORK FREERIDE E
Pris 16595:- Lägg i varukorg
0025080206, Lagerstatus: 16
HH collar screw M8x20 , åtgår: 4
Pris 30:- Lägg 4st i varukorg
4710109400028, Lagerstatus: 1-3
Fork protector kit
Pris 315:- Lägg i varukorg
4710108500028, Lagerstatus: hos lev.
CLAMP FOR BRAKE HOSE
Pris 70:- Lägg i varukorg
0017060206, Lagerstatus: 24
EJOT PT SCREW K60X20 ALU WS=6 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
59001092050, Lagerstatus: 15
SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=8 , åtgår: 6
Pris 10:- Lägg 6st i varukorg
0025080256, Lagerstatus: 11
HH COLLAR SCREW M 8X25 WS=10 , åtgår: 4
Pris 35:- Lägg 4st i varukorg
77201038000, Lagerstatus: 1-3
HANDLEBAR CLAMP 28MM , åtgår: 2
Pris 190:- Lägg 2st i varukorg
0032100356S, Lagerstatus: 37
AH-COLLAR SCREW M10X35 ISA45 , åtgår: 2
Pris 55:- Lägg 2st i varukorg
59401039047, Lagerstatus: 1-3
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=47MM 05 , åtgår: 2
Pris 245:- Lägg 2st i varukorg
70009082000, Lagerstatus: 1-3
AXLESCREW M20X1.5 SW17
Pris 85:- Lägg i varukorg
0025080256S, Lagerstatus: 24
HH COLLAR SCREW M8X25 WS=10
Pris 35:- Lägg i varukorg
0025080406, Lagerstatus: 16
HH COLLAR SCREW M 8X40 WS=10 , åtgår: 6
Pris 35:- Lägg 6st i varukorg
7000103402030, Lagerstatus: hos lev.
TOP FORK PLATE BLACK
Pris 1970:- Lägg i varukorg
0770025035, Lagerstatus: 7
O-RING 25X3,55 NBR70 05
Pris 10:- Lägg i varukorg
78101086000, Lagerstatus: 1-3
STEERING HEAD COVER
Pris 40:- Lägg i varukorg
54601184000, Lagerstatus: 1-3
STEARING HEAD GASKET TOP
Pris 40:- Lägg i varukorg
54201081100, Lagerstatus: 8
TAPERED ROLLER BEARING CPL. 06 , åtgår: 2
Pris 335:- Lägg 2st i varukorg
77701084000, Lagerstatus: 1-3
O-RING SUPPORT W. SEALING LIP
Pris 150:- Lägg i varukorg
7000103202030, Lagerstatus: hos lev.
BOT.TRIPLE CLAMP CPL. BL. 20MM
Pris 2515:- Lägg i varukorg
00050000930, Lagerstatus: 4-6
STEARING HEAD REP. KIT 06-15
Pris 845:- Lägg i varukorg
00050000926, Lagerstatus: hos lev.
HANDLEBAR SUPPORT KIT FREERIDE
Pris 865:- Lägg i varukorg
58412080300, Lagerstatus: hos lev.
REFLECTOR YELLOW 99 , åtgår: 2
Pris 55:- Lägg 2st i varukorg