SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
79235052000 Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP COVER
320:-
2
79235053000 Lagerstatus: 1-3
GASKET F. WATER PUMP COVER
77:-
3
0025060456 Lagerstatus: 12
HH COLLAR SCREW M6X45 TX30, Åtgår 2st
16:-
4
0025060256 Lagerstatus: 78
HH collar screw M6x25 TX30, Åtgår 2st
16:-
5
0603061001 Lagerstatus: 94
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
12:-
6
0402040980 Lagerstatus: 10
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8, Åtgår 2st
15:-
7
61230045000 Lagerstatus: 1-3
CAP NUT M6 STAINLESS STEEL
10:-
8
79235055044 Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP WHEEL CPL.
98:-
10
07601530451 Lagerstatus: 14
SHAFT SEAL RING 15X30X4.5 BAUD
53:-
99
79235055015 Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP REP. KIT
185:-



Klicka här för skärmanpassad bild
79235052000, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP COVER
Pris 320:- Lägg i varukorg
79235053000, Lagerstatus: 1-3
GASKET F. WATER PUMP COVER
Pris 77:- Lägg i varukorg
0025060456, Lagerstatus: 12
HH COLLAR SCREW M6X45 TX30 , åtgår: 2
Pris 16:- Lägg 2st i varukorg
0025060256, Lagerstatus: 78
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8 , åtgår: 2
Pris 16:- Lägg 2st i varukorg
0603061001, Lagerstatus: 94
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
Pris 12:- Lägg i varukorg
0402040980, Lagerstatus: 10
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
61230045000, Lagerstatus: 1-3
CAP NUT M6 STAINLESS STEEL
Pris 10:- Lägg i varukorg
79235055044, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP WHEEL CPL.
Pris 98:- Lägg i varukorg
07601530451, Lagerstatus: 14
SHAFT SEAL RING 15/30/4,5BA
Pris 53:- Lägg i varukorg
79235055015, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP REP. KIT
Pris 185:- Lägg i varukorg