SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
6131305004433S Lagerstatus: hos lev.
FOOT BRAKE LEVER CPL.
1130:-
2
61313052000 Lagerstatus: hos lev.
SPRING
75:-
3
61013069000 Lagerstatus: hos lev.
reservoir, rear cpl.
250:-
4
6031306000030 Lagerstatus: hos lev.
REAR BRAKE CONTROL
2230:-
5
0625006087 Lagerstatus: 12
GROOVED BALL BEAR. 608 2RS C3, Åtgår 2st
70:-
6
62113020100 Lagerstatus: hos lev.
banjo bolt M10x1x19.5
65:-
7
57313072001 Lagerstatus: 1-3
HOSE FOR RESERVOIR 6X1,5
105:-
8
0603100141 Lagerstatus: 46
sealing ring DIN 7603 10x14x1, Åtgår 2st
10:-
9
58303060051 Lagerstatus: hos lev.
BRAKE LEVER PEDAL DUKE94
155:-
10
0025060206S Lagerstatus: 15
HH collar screw M6x20 TX30, Åtgår 2st
15:-
11
0025060166S Lagerstatus: hos lev.
HH collar screw M6x16 TX30 SL, Åtgår 2st
15:-
12
0035080306S Lagerstatus: 13
AH-COLLAR SCREW M8X30 ISA45
35:-
13
61334041000 Lagerstatus: hos lev.
SPECIAL WASHER D=23X7,2MM
65:-
14
0125080003 Lagerstatus: 21
washer DIN 125 A -8.4
10:-
15
69013099050 Lagerstatus: 4-6
SCREW F. EXPANSION TANK
15:-
16
54603069000 Lagerstatus: 1-3
SWIVEL HEAD M6 FOOT BRAKE LEV.
180:-
16
04-1281 Lagerstatus: 4-6
RENOVERINGSSATS BROMSPEDAL, Renoveringssats bromspedal innehåller allt du behöver för att renover... mer info



RENOVERINGSSATS BROMSPEDAL, Renoveringssats bromspedal innehåller allt du behöver för att renovera din bromspedal. Kapladekullager, låsning till lager, skruvar med låsmutter, fjäder och "kulledstång" ingår. Får din bromspedal att kännas som ny igen! OBS! EJ till 50sx och Freeride

Dölj ytterligare info
455:-
17
0934060003 Lagerstatus: 18
hex nut DIN 934 M6
10:-
19
58007017000 Lagerstatus: 8
YDNAC CLAMP 10101 (10,4MM), Åtgår 2st
10:-
20
54513155000 Lagerstatus: 1-3
ANGLE PIECE
100:-
21
54513151000 Lagerstatus: 1-3
RUBBER SLEEVE
130:-
22
60313056044 Lagerstatus: hos lev.
PUSH ROD CPL.
455:-
99
38-1471 Lagerstatus: 14
BRAKE FLUID DOT5.1 0,25L
109:-



Klicka här för skärmanpassad bild
6131305004433S, Lagerstatus: hos lev.
FOOT BRAKE LEVER CPL.
Pris 1130:- Lägg i varukorg
61313052000, Lagerstatus: hos lev.
SPRING
Pris 75:- Lägg i varukorg
61013069000, Lagerstatus: hos lev.
reservoir, rear cpl.
Pris 250:- Lägg i varukorg
6031306000030, Lagerstatus: hos lev.
REAR BRAKE CONTROL
Pris 2230:- Lägg i varukorg
0625006087, Lagerstatus: 12
GROOVED BALL BEAR. 608 2RS C3 , åtgår: 2
Pris 70:- Lägg 2st i varukorg
62113020100, Lagerstatus: hos lev.
banjo bolt M10x1x19.5
Pris 65:- Lägg i varukorg
57313072001, Lagerstatus: 1-3
HOSE FOR RESERVOIR 6X1,5
Pris 105:- Lägg i varukorg
0603100141, Lagerstatus: 46
sealing ring DIN 7603 10x14x1 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
58303060051, Lagerstatus: hos lev.
BRAKE LEVER PEDAL DUKE94
Pris 155:- Lägg i varukorg
0025060206S, Lagerstatus: 15
HH collar screw M6x20 TX30 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
0025060166S, Lagerstatus: hos lev.
HH collar screw M6x16 TX30 SL , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
0035080306S, Lagerstatus: 13
AH-COLLAR SCREW M8X30 ISA45
Pris 35:- Lägg i varukorg
61334041000, Lagerstatus: hos lev.
SPECIAL WASHER D=23X7,2MM
Pris 65:- Lägg i varukorg
0125080003, Lagerstatus: 21
washer DIN 125 A -8.4
Pris 10:- Lägg i varukorg
69013099050, Lagerstatus: 4-6
SCREW F. EXPANSION TANK
Pris 15:- Lägg i varukorg
54603069000, Lagerstatus: 1-3
SWIVEL HEAD M6 FOOT BRAKE LEV.
Pris 180:- Lägg i varukorg
0934060003, Lagerstatus: 18
hex nut DIN 934 M6
Pris 10:- Lägg i varukorg
58007017000, Lagerstatus: 8
YDNAC CLAMP 10101 (10,4MM) , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
54513155000, Lagerstatus: 1-3
ANGLE PIECE
Pris 100:- Lägg i varukorg
54513151000, Lagerstatus: 1-3
RUBBER SLEEVE
Pris 130:- Lägg i varukorg
60313056044, Lagerstatus: hos lev.
PUSH ROD CPL.
Pris 455:- Lägg i varukorg
38-1471, Lagerstatus: 14
MOTOREX brake fluid
Pris 109:- Lägg i varukorg