SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
6160200100030 Lagerstatus: hos lev.
Handlebar Dk=28,5mm
2450:-
2
60702012000 Lagerstatus: hos lev.
Grip tube (no heating)
550:-
3
60702039100 Lagerstatus: hos lev.
Fixed grip (no heating)
550:-
4
61411174000 Lagerstatus: hos lev.
Start-emergency off switch
2285:-
5
61312040200 Lagerstatus: hos lev.
MIRROR LEFT CPL.
880:-
6
61312041200 Lagerstatus: hos lev.
MIRROR RIGHT CPL.
880:-
7
61312040050 Lagerstatus: hos lev.
ADAPTOR FOR MIRROR, Åtgår 2st
100:-
8
0912060653 Lagerstatus: 8
SHCS DIN 912 M6x65, Åtgår 2st
10:-
9
61002004000 Lagerstatus: hos lev.
handlebar weight, Åtgår 2st
280:-
10
61411170100 Lagerstatus: hos lev.
Combination switch left
5285:-
11
6130203014430 Lagerstatus: hos lev.
MASTER CYLINDER CPL.
3780:-
12
6130203100030 Lagerstatus: 1-3
CLUTCH LEVER CPL.
790:-
13
50302038200 Lagerstatus: 1-3
LEVER SCREW SHORT CPL. 09
200:-
14
61002043000 Lagerstatus: hos lev.
ADJUSTING SCREW CPL.
235:-
15
61002055144 Lagerstatus: hos lev.
RESERVOIR CPL.
570:-
16
61302055050 Lagerstatus: hos lev.
RETAINING PLATE RESERVOIR
390:-
17
58007117000 Lagerstatus: 17
YDNAC-CLAMP 10107 10MM, Åtgår 2st
10:-
18
59413008000 Lagerstatus: hos lev.
REP. SET PISTON D=12MM 2007
755:-
19
61002051144 Lagerstatus: hos lev.
ANGLE PIECE CPL. (DOT)
75:-
20
61002056000 Lagerstatus: hos lev.
ROCKER CPL. 05
390:-
21
6130204400030 Lagerstatus: hos lev.
CLAMP MIRROR W. TENSION PIN
390:-
22
0025060126 Lagerstatus: 30
HH collar screw M6x12 TX30
15:-
23
83111049000 Lagerstatus: hos lev.
CLUTCH SWITCH ATV
480:-
24
61002054000 Lagerstatus: 1-3
BLEEDER SCREW WITH CAP
90:-
25
59032062000 Lagerstatus: 1-3
HOLLOW SCREW + COPPER GASKET
250:-
26
61032063100 Lagerstatus: hos lev.
CLUTCH PIPE
1320:-
27
38-1471 Lagerstatus: 9
BRAKE FLUID DOT5.1 0,25L
109:-
28
61312040030 Lagerstatus: hos lev.
RUBBER SLEEVE, Åtgår 2st
60:-
29
76011073110 Lagerstatus: hos lev.
SCREW SET START-STOP SWITCH
55:-
30
61411174010 Lagerstatus: hos lev.
Screw set start-stop switch
55:-
31
60711012000 Lagerstatus: hos lev.
Ride-by-wire without throttle
2285:-



Klicka här för skärmanpassad bild
6160200100030, Lagerstatus: hos lev.
Handlebar Dk=28,5mm
Pris 2450:- Lägg i varukorg
60702012000, Lagerstatus: hos lev.
Grip tube (no heating)
Pris 550:- Lägg i varukorg
60702039100, Lagerstatus: hos lev.
Fixed grip (no heating)
Pris 550:- Lägg i varukorg
61411174000, Lagerstatus: hos lev.
Start-emergency off switch
Pris 2285:- Lägg i varukorg
61312040200, Lagerstatus: hos lev.
MIRROR L/S
Pris 880:- Lägg i varukorg
61312041200, Lagerstatus: hos lev.
MIRROR R/S
Pris 880:- Lägg i varukorg
61312040050, Lagerstatus: hos lev.
ADAPTOR FOR MIRROR , åtgår: 2
Pris 100:- Lägg 2st i varukorg
0912060653, Lagerstatus: 8
SHCS DIN 912 M6x65 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
61002004000, Lagerstatus: hos lev.
handlebar weight , åtgår: 2
Pris 280:- Lägg 2st i varukorg
61411170100, Lagerstatus: hos lev.
Combination switch left
Pris 5285:- Lägg i varukorg
6130203014430, Lagerstatus: hos lev.
MASTER CYLINDER CPL.
Pris 3780:- Lägg i varukorg
6130203100030, Lagerstatus: 1-3
CLUTCH LEVER CPL.
Pris 790:- Lägg i varukorg
50302038200, Lagerstatus: 1-3
LEVER SCREW SHORT CPL. 09
Pris 200:- Lägg i varukorg
61002043000, Lagerstatus: hos lev.
ADJUSTING SCREW CPL.
Pris 235:- Lägg i varukorg
61002055144, Lagerstatus: hos lev.
RESERVOIR CPL.
Pris 570:- Lägg i varukorg
61302055050, Lagerstatus: hos lev.
RETAINING PLATE RESERVOIR
Pris 390:- Lägg i varukorg
58007117000, Lagerstatus: 17
YDNAC-CLAMP 10107 10MM , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
59413008000, Lagerstatus: hos lev.
REP. SET PISTON D=12MM 2007
Pris 755:- Lägg i varukorg
61002051144, Lagerstatus: hos lev.
ANGLE PIECE CPL. (DOT)
Pris 75:- Lägg i varukorg
61002056000, Lagerstatus: hos lev.
ROCKER CPL. 05
Pris 390:- Lägg i varukorg
6130204400030, Lagerstatus: hos lev.
CLAMP MIRROR W. TENSION PIN
Pris 390:- Lägg i varukorg
0025060126, Lagerstatus: 30
HH collar screw M6x12 TX30
Pris 15:- Lägg i varukorg
83111049000, Lagerstatus: hos lev.
CLUTCH SWITCH ATV
Pris 480:- Lägg i varukorg
61002054000, Lagerstatus: 1-3
BLEEDER SCREW WITH CAP
Pris 90:- Lägg i varukorg
59032062000, Lagerstatus: 1-3
HOLLOW SCREW + COPPER GASKET
Pris 250:- Lägg i varukorg
61032063100, Lagerstatus: hos lev.
CLUTCH PIPE 05
Pris 1320:- Lägg i varukorg
38-1471, Lagerstatus: 9
MOTOREX brake fluid
Pris 109:- Lägg i varukorg
61312040030, Lagerstatus: hos lev.
RUBBER SLEEVE , åtgår: 2
Pris 60:- Lägg 2st i varukorg
76011073110, Lagerstatus: hos lev.
SCREW SET START-STOP SWITCH
Pris 55:- Lägg i varukorg
61411174010, Lagerstatus: hos lev.
Screw set start-stop switch
Pris 55:- Lägg i varukorg
60711012000, Lagerstatus: hos lev.
Ride-by-wire without throttle
Pris 2285:- Lägg i varukorg