SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
61608042000CA Lagerstatus: hos lev.
Side cover right
1060:-
2
61608041000CA Lagerstatus: hos lev.
Side cover left
1060:-
3
61608018000 Lagerstatus: hos lev.
Tail end lower part
1120:-
4
6130804000033 Lagerstatus: hos lev.
REAR FAIRING LOWER PART BLACK
100:-
6
69008021080 Lagerstatus: 19
clip nut M5, Åtgår 8st
20:-
16
0081050121 Lagerstatus: 16
EJOT PT screw K50x12
15:-
19
69008021060 Lagerstatus: 16
special screw M5x17, Åtgår 12st
15:-
20
61308010000CA Lagerstatus: hos lev.
Fender, front part
2435:-
21
6130801100033 Lagerstatus: hos lev.
REAR FENDER BLACK
995:-
22
60008008050 Lagerstatus: 20
blind plug nut M5 WN16A, Åtgår 2st
25:-
23
60012080100 Lagerstatus: hos lev.
SIDE REFLECTOR YELLOW CEV, Åtgår 2st
50:-
31
61308123010 Lagerstatus: hos lev.
SPLASH PROTECTION AUSTRALIA
310:-
32
0125050003 Lagerstatus: 23
WASHER DIN0125-A 5,3, Åtgår 2st
10:-
33
0985050003 Lagerstatus: 27
SELF LOCKING NUT DIN0985-M 5, Åtgår 2st
10:-
34
40006006000 Lagerstatus: 25
WASHER 6MM, Åtgår 2st
10:-
35
0966050163 Lagerstatus: 34
OVAL HEAD SCREW DIN0966-M 5X16, Åtgår 2st
10:-
36
16512180100 Lagerstatus: hos lev.
SIDE REFLECTOR RED REAR, Åtgår 2st
55:-
37
61308023010 Lagerstatus: hos lev.
SPLASH PROTECTION
280:-
38
0081050181 Lagerstatus: 33
SCREW FOR PLASTIC K50X18 T20, Åtgår 2st
15:-
39
0024060156 Lagerstatus: 29
HH collar screw M6x15 TX30, Åtgår 4st
15:-
40
61308022000 Lagerstatus: hos lev.
NUMBER PLATE CARRIER UPP. PART
465:-
41
61308023000 Lagerstatus: hos lev.
NUMBER PLATE CARRIER LOW. PART
465:-
42
62512081000 Lagerstatus: hos lev.
BRACKET SIDE REFLECTOR 06
255:-
43
60012081300 Lagerstatus: hos lev.
Licence fitting
130:-
44
58412080050 Lagerstatus: 1-3
BRACKET FOR REFLECTOR
35:-
45
58412080400 Lagerstatus: hos lev.
Rear reflector red
55:-
46
58414030000 Lagerstatus: 12
HH COLLAR NUT M10X1,25 WS=13, Åtgår 2st
15:-
47
0797100003 Lagerstatus: 12
LOCK WASHER DIN6797-J10,5 ZI, Åtgår 2st
10:-
48
0433100003 Lagerstatus: hos lev.
WASHER 18x10,5x1,6, Åtgår 2st
10:-
49
0985060003 Lagerstatus: 14
SELF LOCK. NUT DIN0985-M 6, Åtgår 4st
10:-
50
0021060003 Lagerstatus: 10
WASHER DIN9021-A 6,4, Åtgår 4st
10:-
51
83008100015 Lagerstatus: 4-6
SPECIAL SCREW M6X15X5,5, Åtgår 4st
20:-
52
61612054100 Lagerstatus: hos lev.
storage compartment smartphone
155:-



Klicka här för skärmanpassad bild
61608042000CA, Lagerstatus: hos lev.
Side cover right
Pris 1060:- Lägg i varukorg
61608041000CA, Lagerstatus: hos lev.
Side cover left
Pris 1060:- Lägg i varukorg
61608018000, Lagerstatus: hos lev.
Tail end lower part
Pris 1120:- Lägg i varukorg
6130804000033, Lagerstatus: hos lev.
REAR FAIRING LOWER PART BLACK
Pris 100:- Lägg i varukorg
69008021080, Lagerstatus: 19
clip nut M5 , åtgår: 8
Pris 20:- Lägg 8st i varukorg
0081050121, Lagerstatus: 16
EJOT PT screw K50x12
Pris 15:- Lägg i varukorg
69008021060, Lagerstatus: 16
special screw M5x17 , åtgår: 12
Pris 15:- Lägg 12st i varukorg
61308010000CA, Lagerstatus: hos lev.
Fender, front part
Pris 2435:- Lägg i varukorg
6130801100033, Lagerstatus: hos lev.
REAR FENDER BLACK
Pris 995:- Lägg i varukorg
60008008050, Lagerstatus: 20
blind plug nut M5 WN16A , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
60012080100, Lagerstatus: hos lev.
SIDE REFLECTOR YELLOW 03 , åtgår: 2
Pris 50:- Lägg 2st i varukorg
61308123010, Lagerstatus: hos lev.
SPLASH PROTECTION AUSTRALIA
Pris 310:- Lägg i varukorg
0125050003, Lagerstatus: 23
WASHER DIN0125-A 5,3 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
0985050003, Lagerstatus: 27
SELF LOCKING NUT DIN0985-M 5 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
40006006000, Lagerstatus: 25
WASHER 6MM , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
0966050163, Lagerstatus: 34
OVAL HEAD SCREW DIN0966-M 5X16 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
16512180100, Lagerstatus: hos lev.
SIDE REFLECTOR RED REAR , åtgår: 2
Pris 55:- Lägg 2st i varukorg
61308023010, Lagerstatus: hos lev.
SPLASH PROTECTION
Pris 280:- Lägg i varukorg
0081050181, Lagerstatus: 33
SCREW FOR PLASTIC K50X18 T20 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
0024060156, Lagerstatus: 29
HH COLLAR SCREW M 6X15 WS=8 , åtgår: 4
Pris 15:- Lägg 4st i varukorg
61308022000, Lagerstatus: hos lev.
NUMBER PLATE CARRIER UPP. PART
Pris 465:- Lägg i varukorg
61308023000, Lagerstatus: hos lev.
NUMBER PLATE CARRIER LOW. PART
Pris 465:- Lägg i varukorg
62512081000, Lagerstatus: hos lev.
BRACKET SIDE REFLECTOR 06
Pris 255:- Lägg i varukorg
60012081300, Lagerstatus: hos lev.
license plate mouning plate
Pris 130:- Lägg i varukorg
58412080050, Lagerstatus: 1-3
BRACKET FOR REFLECTOR
Pris 35:- Lägg i varukorg
58412080400, Lagerstatus: hos lev.
REFLECTOR RED
Pris 55:- Lägg i varukorg
58414030000, Lagerstatus: 12
HH COLLAR NUT M10X1,25 WS=13 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
0797100003, Lagerstatus: 12
LOCK WASHER DIN6797-J10,5 ZI , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
0433100003, Lagerstatus: hos lev.
WASHER 18x10,5x1,6 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
0985060003, Lagerstatus: 14
SELF LOCK. NUT DIN0985-M 6 , åtgår: 4
Pris 10:- Lägg 4st i varukorg
0021060003, Lagerstatus: 10
WASHER DIN9021-A 6,4 , åtgår: 4
Pris 10:- Lägg 4st i varukorg
83008100015, Lagerstatus: 4-6
SPECIAL SCREW M6X15X5,5 , åtgår: 4
Pris 20:- Lägg 4st i varukorg
61612054100, Lagerstatus: hos lev.
storage compartment smartphone
Pris 155:- Lägg i varukorg