Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av vår webbplats. Du kan välja att endast tillåta nödvändiga cookies eller tillåta alla cookies.
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
kopiera artikelnummer
79336120144
2024-05-29
Cylinder head cmpl.
7605:-
2
kopiera artikelnummer
79330036086
Cylinder head gasket
490:-
3
kopiera artikelnummer
7933605200033
2024-05-29
Valve cover
745:-
4
kopiera artikelnummer
79336053000
2024-06-06
Valve Cover Gasket
150:-
5
kopiera artikelnummer
77336054150
VALVE COVER SCREW, Åtgår 3st
60:-
6
kopiera artikelnummer
77036054250
RUBBER GASKET FOR SCREW, Åtgår 3st
65:-
7
kopiera artikelnummer
77236025001
VALVE GUIDE INTAKT, Åtgår 4st
265:-
8
kopiera artikelnummer
79336075000
2024-05-29
Spark plug shaft insert
180:-
9
kopiera artikelnummer
77336053050
GASKET SPARK-PLUG SHAFT
60:-
11
kopiera artikelnummer
77330067242
Collar screw M7x1x42, Åtgår 8st
60:-
12
kopiera artikelnummer
07700900151
O-RING 9x1,5 V80 SH, Åtgår 2st
15:-
13
kopiera artikelnummer
77236080000
2024-05-29
threaded plug, Åtgår 2st
70:-
14
kopiera artikelnummer
77336088210
COLLAR NUT M10X1,25 SW13, Åtgår 4st
33:-
15
kopiera artikelnummer
77336089010
washer 19x10.5x2.5, Åtgår 4st
33:-
16
kopiera artikelnummer
79230044000
STUD BOLT M10X1,25, Åtgår 4st
75:-
17
kopiera artikelnummer
60030063050
oil jet 50 M5, Åtgår 4st
95:-
18
kopiera artikelnummer
07702600151
O-RING 26X1.5 VITON
31:-
19
kopiera artikelnummer
07702300151
O-ring 23x1.5 Viton
31:-
21
kopiera artikelnummer
79236044100
2024-05-29
RUBBER CUP
280:-
22
kopiera artikelnummer
61036047000
HOSE CLAMP GEMI 63MM 05
65:-
23
kopiera artikelnummer
77036090000
DOWEL(BUSH BRIDGE)7/9/8 05, Åtgår 4st
36:-
24
kopiera artikelnummer
0770100020
o-ring 10.00x2.00 silicone
15:-
25
kopiera artikelnummer
79435047000
water temperature sensor
345:-
26
kopiera artikelnummer
59030296000
2024-05-29
SCREW PLUG
55:-
27
kopiera artikelnummer
58030010200
2024-05-29
SCREW IN NOZZLE M20X1,5
80:-
28
kopiera artikelnummer
77236041000
2024-05-29
GASKET EXHAUST FLANGE
80:-
29
kopiera artikelnummer
77236139000
2024-05-29
ENGINEFLANGE
535:-
30
kopiera artikelnummer
0025060166S
HH collar screw M6x16 TX30 SL, Åtgår 2st
24:-
31
kopiera artikelnummer
77336088106
COLLAR NUT M6X1 SW8
29:-
32
kopiera artikelnummer
0125060003
WASHER DIN0125-A 6,4
15:-
33
kopiera artikelnummer
79230043000
STUD BOLT M6
65:-
34
kopiera artikelnummer
77538187000
2024-05-29
77538087000 ersätts av: 77538187000
ENGINE BREATHER TUBE
225:-
35
kopiera artikelnummer
58431082300
CLAMP YDNAC 10173 (18MM)
29:-
36
kopiera artikelnummer
0603061001
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
16:-
37
kopiera artikelnummer
0025060086
HH collar screw M6x8 TX30
21:-
40
kopiera artikelnummer
77236048000
HOSE CLAMP GEMI 58MM
47:-



1
79336120144, Lagerstatus: hos lev.
Cylinder head cmpl.
Pris: 7605kr/st
Lägg i varukorgen
1
79336120144, Lagerstatus: hos lev.
Cylinder head cmpl.
Pris: 7605kr/st
Lägg i varukorgen
2
79330036086, Lagerstatus: 4-6
Cylinder head gasket
Pris: 490kr/st
Lägg i varukorgen
3
7933605200033, Lagerstatus: hos lev.
Valve cover
Pris: 745kr/st
Lägg i varukorgen
4
79336053000, Lagerstatus: hos lev.
Valve Cover Gasket
Pris: 150kr/st
Lägg i varukorgen
5
77336054150, Lagerstatus: 1-3
VALVE COVER SCREW, åtgår 3st
Pris: 60kr/st
Lägg 3st i varukorgen
6
77036054250, Lagerstatus: 4-6
RUBBER GASKET FOR SCREW, åtgår 3st
Pris: 65kr/st
Lägg 3st i varukorgen
7
77236025001, Lagerstatus: 4-6
VALVE GUIDE INTAKT, åtgår 4st
Pris: 265kr/st
Lägg 4st i varukorgen
8
79336075000, Lagerstatus: hos lev.
Spark plug shaft insert
Pris: 180kr/st
Lägg i varukorgen
9
77336053050, Lagerstatus: 4-6
GASKET SPARK-PLUG SHAFT
Pris: 60kr/st
Lägg i varukorgen
11
77330067242, Lagerstatus: 4-6
Collar screw M7x1x42, åtgår 8st
Pris: 60kr/st
Lägg 8st i varukorgen
12
07700900151, Lagerstatus: 4-6
O-RING 9x1,5 V80 SH, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
13
77236080000, Lagerstatus: hos lev.
threaded plug, åtgår 2st
Pris: 70kr/st
Lägg 2st i varukorgen
14
77336088210, Lagerstatus: 4-6
COLLAR NUT M10X1,25 SW13, åtgår 4st
Pris: 33kr/st
Lägg 4st i varukorgen
15
77336089010, Lagerstatus: 1-3
washer 19x10.5x2.5, åtgår 4st
Pris: 33kr/st
Lägg 4st i varukorgen
16
79230044000, Lagerstatus: 4-6
STUD BOLT M10X1,25, åtgår 4st
Pris: 75kr/st
Lägg 4st i varukorgen
17
60030063050, Lagerstatus: 7
oil jet 50 M5, åtgår 4st
Pris: 95kr/st
Lägg 4st i varukorgen
21
79236044100, Lagerstatus: hos lev.
RUBBER CUP
Pris: 280kr/st
Lägg i varukorgen
22
61036047000, Lagerstatus: 1-3
HOSE CLAMP GEMI 63MM 05
Pris: 65kr/st
Lägg i varukorgen
23
77036090000, Lagerstatus: 1-3
DOWEL(BUSH BRIDGE)7/9/8 05, åtgår 4st
Pris: 36kr/st
Lägg 4st i varukorgen
24
0770100020, Lagerstatus: 7
o-ring 10.00x2.00 silicone
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
25
79435047000, Lagerstatus: 1-3
water temperature sensor
Pris: 345kr/st
Lägg i varukorgen
26
59030296000, Lagerstatus: hos lev.
SCREW PLUG
Pris: 55kr/st
Lägg i varukorgen
27
58030010200, Lagerstatus: hos lev.
SCREW IN NOZZLE M20X1,5
Pris: 80kr/st
Lägg i varukorgen
28
77236041000, Lagerstatus: hos lev.
GASKET EXHAUST FLANGE
Pris: 80kr/st
Lägg i varukorgen
29
77236139000, Lagerstatus: hos lev.
ENGINEFLANGE
Pris: 535kr/st
Lägg i varukorgen
30
0025060166S, Lagerstatus: 15
HH collar screw M6x16 TX30 SL, åtgår 2st
Pris: 24kr/st
Lägg 2st i varukorgen
31
77336088106, Lagerstatus: 1-3
COLLAR NUT M6X1 SW8
Pris: 29kr/st
Lägg i varukorgen
32
0125060003, Lagerstatus: 16
WASHER DIN0125-A 6,4
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
33
79230043000, Lagerstatus: 1-3
STUD BOLT M6
Pris: 65kr/st
Lägg i varukorgen
34
77538087000, Lagerstatus: hos lev.
ENGINE BREATHER TUBE
Pris: 225kr/st
Lägg i varukorgen
35
58431082300, Lagerstatus: 16
CLAMP YDNAC 10173 (18MM)
Pris: 29kr/st
Lägg i varukorgen
40
77236048000, Lagerstatus: 12
HOSE CLAMP GEMI 58MM
Pris: 47kr/st
Lägg i varukorgen
18
07702600151, Lagerstatus: 1-3
O-RING 26X1.5 VITON
Pris: 31kr/st
Lägg i varukorgen
19
07702300151, Lagerstatus: 4-6
O-ring 23x1.5 Viton
Pris: 31kr/st
Lägg i varukorgen
36
0603061001, Lagerstatus: 7
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
Pris: 16kr/st
Lägg i varukorgen
37
0025060086, Lagerstatus: 17
HH collar screw M6x8 TX30
Pris: 21kr/st
Lägg i varukorgen