350 EXC-F (2020) TÄNDSYSTEM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
79239105044 Lagerstatus: hos lev.
ROTOR EFI CPL.
4945:-
2
77339010100 Lagerstatus: 1-3
FLYWHEEL SCREW
60:-
3
79230040000 Lagerstatus: 1-3
IGNITION COVER GASKET
120:-
4
0912050303 Lagerstatus: 7
AH SCREW DIN0912-M 5X30, Åtgår 3st
15:-
5
79239104000 Lagerstatus: hos lev.
STATOR
2515:-
6
0025050166 Lagerstatus: 31
HH collar screw M5x16 TX30, Åtgår 2st
20:-
7
79230102050 Lagerstatus: hos lev.
CABLE BRACKET
85:-
8
0026060186 Lagerstatus: 8
COLLAR SCREW M6X18 ISA30, Åtgår 2st
20:-
9
80030058060 Lagerstatus: 1-3
OIL JET 60 M4
110:-
10
7923010200015 Lagerstatus: hos lev.
IGNITION COVER EXC
1415:-
11
0913050063S Lagerstatus: hos lev.
THREAD PIN DIN 913 M5X6
15:-
12
0402040980 Lagerstatus: 1-3
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8, Åtgår 2st
15:-
16
07700240251 Lagerstatus: 11
o-ring 24.00x2.50 Viton
30:-
17
7723000216030 Lagerstatus: 1-3
SCREW PLUG M24X1,5
155:-
18
79139090000 Lagerstatus: hos lev.
Resistor Plug Cover
430:-
19
77839093000 Lagerstatus: 4-6
spark plug NGK LMAR9AI-10
295:-
19
43-LMAR9AI-10 Lagerstatus: hos lev.
NGK TÄNDSTIFT LMAR9AI-10... mer info



NGK TÄNDSTIFT LMAR9AI-10

Dölj ytterligare info
349:-
21
0025060306 Lagerstatus: 29
HH collar screw M6x30 TX30, Åtgår 3st
20:-
22
58439006000 Lagerstatus: 4-6
IGNITIONCOIL IG3826 KOKUSAN96
670:-
23
0025060406 Lagerstatus: 8
HH collar screw M6x40 TX30, Åtgår 5st
20:-