SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
79604030044 2022-02-02
SWING ARM CPL. PDS 2017
9590:-
2
79004037100
SWING ARM M16X1,5 2016
675:-
4
77304066050
chain slider bushing, Åtgår 2st
40:-
5
0009050106 2022-01-20
EJOT SPIRAL SCREW SF M5X10-K, Åtgår 2st
20:-
6
77313047000 2022-01-20
BRAKE HOSE GUIDE LOWER 07
70:-
7
59009062013
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9, Åtgår 2st
20:-
8
77704034000
SUPPORT F. SHAFT SEAL RING 16, Åtgår 4st
105:-
9
0760253270
radial shaft seal 25x32x7, Åtgår 4st
55:-
10
59404032000
BEARING SLEEVE 17X22X38,7 03, Åtgår 2st
120:-
11
0618222812 2022-01-20
NEEDLEBEAR HK2212V 22/28/12 MB, Åtgår 4st
85:-
12
54603036000 2022-01-20
STOP DISK 22,2X31,7X1, Åtgår 2st
30:-
14
7810407010004
CHAIN GUIDE EXC ORANGE
390:-
15
59009062019
SPECIAL SCREW M6X19 WS=8 10.9
20:-
16
0025060506
HH collar screw M6x50 TX30
20:-
21
56509064100
SELF LOCKING NUT M6 10.9
20:-
22
0017060205
SCREW FOR PLASTIC K60X20 SW6
20:-
23
0021060003
WASHER DIN9021-A 6,4
15:-
26
54804038000
SELF LOCK.NUT M16X1,5 WS=19 03
120:-
27
77204041000
CLOSING COVER, Åtgår 4st
45:-
29
54603055051
PRESS IN NUT M6 STEEL ZINC
30:-
95
79604090044
PIVOT BEARING+BUSH. PDS 17
475:-
96
51504066044
CHAIN SLIDING GUARD KIT 11-15
270:-
97
79004030110 Obekräftad
SWINGARM REPAIR KIT SX-F/XC-F
715:-
98
78104060010 2022-01-20
CHAIN PROTECTION KIT EXC 12-14
215:-



1
79604030044, Lagerstatus: hos lev.
SWING ARM CPL. PDS 2017
Pris: 9590kr/st
Lägg i varukorgen
2
79004037100, Lagerstatus: 1-3
SWING ARM M16X1,5 2016
Pris: 675kr/st
Lägg i varukorgen
4
77304066050, Lagerstatus: 9
chain slider bushing, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
5
0009050106, Lagerstatus: hos lev.
EJOT SPIRAL SCREW SF M5X10-K, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
6
77313047000, Lagerstatus: hos lev.
BRAKE HOSE GUIDE LOWER 07
Pris: 70kr/st
Lägg i varukorgen
7
59009062013, Lagerstatus: 24
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
8
77704034000, Lagerstatus: 1-3
SUPPORT F. SHAFT SEAL RING 16, åtgår 4st
Pris: 105kr/st
Lägg 4st i varukorgen
8
77704034000, Lagerstatus: 1-3
SUPPORT F. SHAFT SEAL RING 16, åtgår 4st
Pris: 105kr/st
Lägg 4st i varukorgen
9
0760253270, Lagerstatus: 28
radial shaft seal 25x32x7, åtgår 4st
Pris: 55kr/st
Lägg 4st i varukorgen
9
0760253270, Lagerstatus: 28
radial shaft seal 25x32x7, åtgår 4st
Pris: 55kr/st
Lägg 4st i varukorgen
10
59404032000, Lagerstatus: 1-3
BEARING SLEEVE 17X22X38,7 03, åtgår 2st
Pris: 120kr/st
Lägg 2st i varukorgen
11
0618222812, Lagerstatus: hos lev.
NEEDLEBEAR HK2212V 22/28/12 MB, åtgår 4st
Pris: 85kr/st
Lägg 4st i varukorgen
12
54603036000, Lagerstatus: hos lev.
STOP DISK 22,2X31,7X1, åtgår 2st
Pris: 30kr/st
Lägg 2st i varukorgen
12
54603036000, Lagerstatus: hos lev.
STOP DISK 22,2X31,7X1, åtgår 2st
Pris: 30kr/st
Lägg 2st i varukorgen
15
59009062019, Lagerstatus: 30
SPECIAL SCREW M6X19 WS=8 10.9
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
16
0025060506, Lagerstatus: 7
HH collar screw M6x50 TX30
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
21
56509064100, Lagerstatus: 1-3
SELF LOCKING NUT M6 10.9
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
22
0017060205, Lagerstatus: 28
SCREW FOR PLASTIC K60X20 SW6
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
23
0021060003, Lagerstatus: 16
WASHER DIN9021-A 6,4
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
26
54804038000, Lagerstatus: 9
SELF LOCK.NUT M16X1,5 WS=19 03
Pris: 120kr/st
Lägg i varukorgen
27
77204041000, Lagerstatus: 1-3
CLOSING COVER, åtgår 4st
Pris: 45kr/st
Lägg 4st i varukorgen
29
54603055051, Lagerstatus: 1-3
PRESS IN NUT M6 STEEL ZINC
Pris: 30kr/st
Lägg i varukorgen
95
79604090044, Lagerstatus: 1-3
PIVOT BEARING+BUSH. PDS 17
Pris: 475kr/st
Lägg i varukorgen
96
51504066044, Lagerstatus: 18
CHAIN SLIDING GUARD KIT 11-15
Pris: 270kr/st
Lägg i varukorgen
97
79004030110, Lagerstatus: hos lev.
SWINGARM REPAIR KIT SX-F/XC-F
Pris: 715kr/st
Lägg i varukorgen
98
78104060010, Lagerstatus: hos lev.
CHAIN PROTECTION KIT EXC 12-14
Pris: 215kr/st
Lägg i varukorgen
14
7810407010004, Lagerstatus: 13
CHAIN GUIDE EXC ORANGE
Pris: 390kr/st
Lägg i varukorgen