Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av vår webbplats. Du kan välja att endast tillåta nödvändiga cookies eller tillåta alla cookies.
250 EXC TPI (2020) EXHAUST CONTROL
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
kopiera artikelnummer
0019050106S
hex lobe countersunc screw M5x, Åtgår 4st
24kr 20:-
2
kopiera artikelnummer
54837062000
RETAINING PLATE R/S 07
105kr 88:-
3
kopiera artikelnummer
54837063100
RETAINING PLATE L/S 07
*SAKNAS
4
kopiera artikelnummer
0770160021
O-RING 16,00X2,00 VITON, Åtgår 2st
31kr 26:-
5
kopiera artikelnummer
55437061044
2024-04-25
CONTR.VALVE 250 LEFT KPL.
510kr 428:-
6
kopiera artikelnummer
55437062044
2024-04-25
CONTR.VALVE 250 RIGHT KPL.
510kr 428:-
10
kopiera artikelnummer
014580060256
2024-04-25
CYL. SCREW DIN14580 M 6X25
15kr 13:-
11
kopiera artikelnummer
54637067000
SPRING SLEEVE
70kr 59:-
12
kopiera artikelnummer
55537066000
Overload spring
42kr 35:-
13
kopiera artikelnummer
014580060106
2024-04-25
Cap head screw M6x10
15kr 13:-
14
kopiera artikelnummer
55537065000
Adjusting lever cmpl.
185kr 155:-
15
kopiera artikelnummer
55537080000
2024-04-25
Post mount cmpl.
370kr 311:-
16
kopiera artikelnummer
55537064044
Gear segment right cmpl.
440kr 370:-
17
kopiera artikelnummer
54837064150
GEAR SEGMENT L/S 250 07
440kr 370:-
18
kopiera artikelnummer
50437023100
exaust flap bushing, Åtgår 2st
80kr 67:-
19
kopiera artikelnummer
0770150151
O-RING 15,00X1,50 VITON, Åtgår 2st
31kr 26:-
20
kopiera artikelnummer
55537020000
2024-04-25
Control hatch 250
1005kr 844:-
21
kopiera artikelnummer
014580060166
SHCS ISO 14580 M6x16
15kr 13:-
22
kopiera artikelnummer
0137060003
spring washer DIN 137 B - 6
15kr 13:-
23
kopiera artikelnummer
0021060003
WASHER DIN9021-A 6,4
10kr 8:-
24
kopiera artikelnummer
54637056100
WASHER 6,5X11X2
37kr 31:-
25
kopiera artikelnummer
0014050123
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6
21kr 18:-
26
kopiera artikelnummer
0349000050
WASHER DIN7349-5X15X2
15kr 13:-
27
kopiera artikelnummer
55537058000
2024-07-24
BEARING SUPPORT
145kr 122:-
28
kopiera artikelnummer
0025050256S
HH collar screw M5x25 TX30, Åtgår 2st
24kr 20:-
29
kopiera artikelnummer
55537068000
2024-04-25
Bearing sleeve
70kr 59:-
31
kopiera artikelnummer
55537050444
Centrifugal governor assy.
2015kr 1693:-
36
kopiera artikelnummer
54637098100
BALL BEARING 626LLBC3/5K
105kr 88:-
40
kopiera artikelnummer
0014050203
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=6, Åtgår 2st
21kr 18:-
41
kopiera artikelnummer
55537035000
Closing cover 250-360
370kr 311:-
43
kopiera artikelnummer
54837075200
SPRING GUIDE 250/300
145kr 122:-
kopiera artikelnummer
35-89
AVGASPORTSVERKTYG, För inställning av avgasporten. Med detta verktyg är det busenkelt att göra s... mer info



AVGASPORTSVERKTYG, För inställning av avgasporten. Med detta verktyg är det busenkelt att göra snabba inställningar och ställa avgasporten för bäst effekt beroende på bana. För KTM, Gasgas och Husqvarna tvåtaktare. (ej för modeller med insprutning)

Dölj ytterligare info
149kr 125:-
kopiera artikelnummer
54837075100-1
2024-04-27
AVGASPORT JUSTERING, Snabbjustering av avgasporten (power valve). Enkel montering och enkel justerin... mer info



AVGASPORT JUSTERING, Snabbjustering av avgasporten (power valve). Enkel montering och enkel justering. Busenkelt att göra snabba inställningar och ställa avgasporten för bäst effekt beroende på bana utan verktyg. För KTM, Gasgas och Husqvarna tvåtaktare. (ej för modeller med insprutning)

Dölj ytterligare info
583kr 490:-
44
kopiera artikelnummer
0770021120
O-RING 12,37X2,62 NBR70
15kr 13:-
45
kopiera artikelnummer
0770240020
O-RING 24,00X2,00 NBR70
15kr 13:-
46
kopiera artikelnummer
54837069000
ADJUST. SPRING 2003
70kr 59:-
47
kopiera artikelnummer
54637072300
AUXILIARY SPRING MID. YELLOW
37kr 31:-
48
kopiera artikelnummer
54637071200
2024-04-25
SPRING INSERT
42kr 35:-
50
kopiera artikelnummer
47237056100
angle lever
300kr 252:-
51
kopiera artikelnummer
0988101610
SHIM WASHER DIN988 10X16X1, Åtgår 2st
15kr 13:-
52
kopiera artikelnummer
0618101410
2024-04-25
needle sleeve HK 1010 10x14x10, Åtgår 2st
55kr 46:-
53
kopiera artikelnummer
55437057200
Control lever 250/300
370kr 311:-
60
kopiera artikelnummer
55537095044
2024-04-25
Linkage cmpl.
370kr 311:-
61
kopiera artikelnummer
50237195055
2024-04-25
SECURING DIN-71805-S-8, Åtgår 2st
34kr 29:-



1
0019050106S, Lagerstatus: 4-6
hex lobe countersunc screw M5x, åtgår 4st
Pris: 24kr 20.16kr/st
Lägg 4st i varukorgen
1
0019050106S, Lagerstatus: 4-6
hex lobe countersunc screw M5x, åtgår 4st
Pris: 24kr 20.16kr/st
Lägg 4st i varukorgen
2
54837062000, Lagerstatus: 1-3
RETAINING PLATE R/S 07
Pris: 105kr 88.2kr/st
Lägg i varukorgen
3
54837063100, Lagerstatus: hos lev.
RETAINING PLATE L/S 07
4
0770160021, Lagerstatus: 17
O-RING 16,00X2,00 VITON, åtgår 2st
Pris: 31kr 26.04kr/st
Lägg 2st i varukorgen
4
0770160021, Lagerstatus: 17
O-RING 16,00X2,00 VITON, åtgår 2st
Pris: 31kr 26.04kr/st
Lägg 2st i varukorgen
5
55437061044, Lagerstatus: hos lev.
CONTR.VALVE 250 LEFT KPL.
Pris: 510kr 428.4kr/st
Lägg i varukorgen
6
55437062044, Lagerstatus: hos lev.
CONTR.VALVE 250 RIGHT KPL.
Pris: 510kr 428.4kr/st
Lägg i varukorgen
10
014580060256, Lagerstatus: hos lev.
CYL. SCREW DIN14580 M 6X25
Pris: 15kr 12.6kr/st
Lägg i varukorgen
11
54637067000, Lagerstatus: 1-3
SPRING SLEEVE
Pris: 70kr 58.8kr/st
Lägg i varukorgen
12
55537066000, Lagerstatus: 1-3
Overload spring
Pris: 42kr 35.28kr/st
Lägg i varukorgen
13
014580060106, Lagerstatus: hos lev.
Cap head screw M6x10
Pris: 15kr 12.6kr/st
Lägg i varukorgen
14
55537065000, Lagerstatus: 1-3
Adjusting lever cmpl.
Pris: 185kr 155.4kr/st
Lägg i varukorgen
15
55537080000, Lagerstatus: hos lev.
Post mount cmpl.
Pris: 370kr 310.8kr/st
Lägg i varukorgen
16
55537064044, Lagerstatus: 1-3
Gear segment right cmpl.
Pris: 440kr 369.6kr/st
Lägg i varukorgen
17
54837064150, Lagerstatus: 1-3
GEAR SEGMENT L/S 250 07
Pris: 440kr 369.6kr/st
Lägg i varukorgen
18
50437023100, Lagerstatus: 12
exaust flap bushing, åtgår 2st
Pris: 80kr 67.2kr/st
Lägg 2st i varukorgen
18
50437023100, Lagerstatus: 12
exaust flap bushing, åtgår 2st
Pris: 80kr 67.2kr/st
Lägg 2st i varukorgen
19
0770150151, Lagerstatus: 30
O-RING 15,00X1,50 VITON, åtgår 2st
Pris: 31kr 26.04kr/st
Lägg 2st i varukorgen
19
0770150151, Lagerstatus: 30
O-RING 15,00X1,50 VITON, åtgår 2st
Pris: 31kr 26.04kr/st
Lägg 2st i varukorgen
20
55537020000, Lagerstatus: hos lev.
Control hatch 250
Pris: 1005kr 844.2kr/st
Lägg i varukorgen
21
014580060166, Lagerstatus: 12
SHCS ISO 14580 M6x16
Pris: 15kr 12.6kr/st
Lägg i varukorgen
22
0137060003, Lagerstatus: 1-3
spring washer DIN 137 B - 6
Pris: 15kr 12.6kr/st
Lägg i varukorgen
23
0021060003, Lagerstatus: 12
WASHER DIN9021-A 6,4
Pris: 10kr 8.4kr/st
Lägg i varukorgen
24
54637056100, Lagerstatus: 7
WASHER 6,5X11X2
Pris: 37kr 31.08kr/st
Lägg i varukorgen
25
0014050123, Lagerstatus: 8
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6
Pris: 21kr 17.64kr/st
Lägg i varukorgen
26
0349000050, Lagerstatus: 1-3
WASHER DIN7349-5X15X2
Pris: 15kr 12.6kr/st
Lägg i varukorgen
27
55537058000, Lagerstatus: hos lev.
BEARING SUPPORT
Pris: 145kr 121.8kr/st
Lägg i varukorgen
28
0025050256S, Lagerstatus: 18
HH collar screw M5x25 TX30, åtgår 2st
Pris: 24kr 20.16kr/st
Lägg 2st i varukorgen
29
55537068000, Lagerstatus: hos lev.
Bearing sleeve
Pris: 70kr 58.8kr/st
Lägg i varukorgen
31
55537050444, Lagerstatus: 1-3
Centrifugal governor assy.
Pris: 2015kr 1692.6kr/st
Lägg i varukorgen
36
54637098100, Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 626LLBC3/5K
Pris: 105kr 88.2kr/st
Lägg i varukorgen
45
0770240020, Lagerstatus: 15
O-RING 24,00X2,00 NBR70
Pris: 15kr 12.6kr/st
Lägg i varukorgen
40
0014050203, Lagerstatus: 1-3
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=6, åtgår 2st
Pris: 21kr 17.64kr/st
Lägg 2st i varukorgen
41
55537035000, Lagerstatus: 1-3
Closing cover 250-360
Pris: 370kr 310.8kr/st
Lägg i varukorgen
43
54837075200, Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE 250/300
Pris: 145kr 121.8kr/st
Lägg i varukorgen
35-89, Lagerstatus: 1-3
AVGASPORTSVERKTYG, För inställning av avgasporten. Med detta verktyg är det busenkelt att göra snabba inställningar och ställa avgasporten för bäst effekt beroende på bana. För KTM, Gasgas och Husqvarna tvåtaktare. (ej för modeller med insprutning)
Pris: 149kr 125.16kr/st
Lägg i varukorgen
54837075100-1, Lagerstatus: hos lev.
AVGASPORT JUSTERING, Snabbjustering av avgasporten (power valve). Enkel montering och enkel justering. Busenkelt att göra snabba inställningar och ställa avgasporten för bäst effekt beroende på bana utan verktyg. För KTM, Gasgas och Husqvarna tvåtaktare. (ej för modeller med insprutning)
Pris: 583kr 489.72kr/st
Lägg i varukorgen
44
0770021120, Lagerstatus: 15
O-RING 12,37X2,62 NBR70
Pris: 15kr 12.6kr/st
Lägg i varukorgen
46
54837069000, Lagerstatus: 1-3
ADJUST. SPRING 2003
Pris: 70kr 58.8kr/st
Lägg i varukorgen
47
54637072300, Lagerstatus: 4-6
AUXILIARY SPRING MID. YELLOW
Pris: 37kr 31.08kr/st
Lägg i varukorgen
48
54637071200, Lagerstatus: hos lev.
SPRING INSERT
Pris: 42kr 35.28kr/st
Lägg i varukorgen
50
47237056100, Lagerstatus: 1-3
angle lever
Pris: 300kr 252kr/st
Lägg i varukorgen
51
0988101610, Lagerstatus: 1-3
SHIM WASHER DIN988 10X16X1, åtgår 2st
Pris: 15kr 12.6kr/st
Lägg 2st i varukorgen
51
0988101610, Lagerstatus: 1-3
SHIM WASHER DIN988 10X16X1, åtgår 2st
Pris: 15kr 12.6kr/st
Lägg 2st i varukorgen
52
0618101410, Lagerstatus: hos lev.
needle sleeve HK 1010 10x14x10, åtgår 2st
Pris: 55kr 46.2kr/st
Lägg 2st i varukorgen
53
55437057200, Lagerstatus: 1-3
Control lever 250/300
Pris: 370kr 310.8kr/st
Lägg i varukorgen
60
55537095044, Lagerstatus: hos lev.
Linkage cmpl.
Pris: 370kr 310.8kr/st
Lägg i varukorgen
61
50237195055, Lagerstatus: hos lev.
SECURING DIN-71805-S-8, åtgår 2st
Pris: 34kr 28.56kr/st
Lägg 2st i varukorgen