SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
5543010214415 Lagerstatus: 1-3
Ignition cover cpl.
990:-
2
55430040100 Lagerstatus: 1-3
IGNITION COVER GASKET
120:-
3
55439104000 Lagerstatus: 1-3
Stator
2515:-
4
55439105000 Lagerstatus: hos lev.
flywhell
3785:-
5
0912050303 Lagerstatus: 7
AH SCREW DIN0912-M 5X30
15:-
6
55440126000 Lagerstatus: 1-3
BENDIX
1265:-
7
55440001000 Lagerstatus: hos lev.
STARTER ENGINE
2505:-
8
0025060256 Lagerstatus: 28
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8, Åtgår 6st
20:-
9
55540031000 Lagerstatus: hos lev.
Collar bushing
55:-
10
55440012000 Lagerstatus: 1-3
BEARING BUSH
105:-
11
0025060306 Lagerstatus: 29
HH COLLAR SCREW M 6X30 SW=8
20:-
12
55440040044 Lagerstatus: hos lev.
PROTECTION CAP STARTER ENGINE
260:-
13
0770021260 Lagerstatus: 8
O-RING 34,59X2,62
15:-
14
55641030000 Lagerstatus: 1-3
Holder control unit, Åtgår 4st
80:-
15
55439140220 Lagerstatus: hos lev.
PLATE HARNESS MAGNETO
140:-
16
49030090100 Lagerstatus: 4-6
DOWEL 9,8 X 7 X 10, Åtgår 3st
25:-
18
59039034000 Lagerstatus: 1-3
pulse generator KOKUSAN 4K3-A/
870:-
19
0025050166 Lagerstatus: 31
HH collar screw M5x16 TX30, Åtgår 2st
20:-
22
55639007100 Lagerstatus: 4-6
Ignition wire
430:-
23
55439193000 Lagerstatus: 1-3
Spark plug
295:-
23
43-BR7ES Lagerstatus: 21
SPARK PLUG NGK BR7ES, MXC, EXC
55:-
24
50231012000 Lagerstatus: 8
SEALING CUP FOR SPARK PLUG
40:-
25
55639006000 Lagerstatus: 1-3
Iginition coil
670:-
26
0025060256 Lagerstatus: 28
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8, Åtgår 6st
20:-
27
55641031000 Lagerstatus: hos lev.
Control device EFI
4745:-