Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av vår webbplats. Du kan välja att endast tillåta nödvändiga cookies eller tillåta alla cookies.
125 SX (2020) HJUL FRAM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
7900900144430 2022-05-30
FRONT WHEEL CMPL. 1.6X21EXCE
5400:-
2
77709010144
FRONT WHEEL HUB CPL.
2320:-
3
54809011000 2022-05-30
BEA.SPACERTUBE 35X2 L=79,4 03
240:-
4
0625069068
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM, Åtgår 2st
180:-
5
77709015000 2022-05-30
FRONT WHEEL REP. KIT SX-F USA
775:-
6
0760354771
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC, Åtgår 2st
60:-
8
77709012000
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL, Åtgår 2st
200:-
10
7710907122630
SPOKE M4,5X226- 21 BLACK 12, Åtgår 36st
45:-
11
79109072000
Spoke nipple M4.5, Åtgår 36st
20:-
12
7910907000030 2022-05-30
Front Rim 21x1.60
1980:-
13
50309073000
RIM BAND 21
120:-
15
00050000954 2022-05-30
SPOKE KIT FRONT 21 BLACK
1040:-
16
78109090200
RIM LOCK 1,60
190:-
16
37-3001
DÄCKLÅS FRAM, Låser däcket mot fälgen av hög kvalitet.... mer info



DÄCKLÅS FRAM, Låser däcket mot fälgen av hög kvalitet.

Dölj ytterligare info
105:-
17
77110090050
NUT FOR WHEEL HOLDER
30:-
20
79009060000
BRAKE DISC FRONT 260MM 16
1350:-
20
04-790
BROMSSKIVA FRAM STD (VÄNSTER), Bromsskiva av hög/högsta kvalitet.
BROMSSKIVA FRAM STD (VÄNSTER), Bromsskiva av hög/högsta kvalitet.

Dölj ytterligare info
795kr 649:-
21
59009062013
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9, Åtgår 6st
20:-
30
79109081033
Wheel spindle front cmpl, 2019
835:-
32
70009082000 2022-05-30
AXLESCREW M20X1.5 SW17
100:-
38
55003135000
PLUG FOR RIM
35:-
40
7770908107055 2022-05-30
AUXILIARY SCREW FRONT
50:-



1
7900900144430, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL CMPL. 1.6X21EXCE
Pris: 5400kr/st
Lägg i varukorgen
2
77709010144, Lagerstatus: 1-3
FRONT WHEEL HUB CPL.
Pris: 2320kr/st
Lägg i varukorgen
3
54809011000, Lagerstatus: hos lev.
BEA.SPACERTUBE 35X2 L=79,4 03
Pris: 240kr/st
Lägg i varukorgen
4
0625069068, Lagerstatus: 31
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM, åtgår 2st
Pris: 180kr/st
Lägg 2st i varukorgen
4
0625069068, Lagerstatus: 31
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM, åtgår 2st
Pris: 180kr/st
Lägg 2st i varukorgen
5
77709015000, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL REP. KIT SX-F USA
Pris: 775kr/st
Lägg i varukorgen
6
0760354771, Lagerstatus: 12
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC, åtgår 2st
Pris: 60kr/st
Lägg 2st i varukorgen
6
0760354771, Lagerstatus: 12
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC, åtgår 2st
Pris: 60kr/st
Lägg 2st i varukorgen
8
77709012000, Lagerstatus: 8
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL, åtgår 2st
Pris: 200kr/st
Lägg 2st i varukorgen
8
77709012000, Lagerstatus: 8
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL, åtgår 2st
Pris: 200kr/st
Lägg 2st i varukorgen
10
7710907122630, Lagerstatus: 18
SPOKE M4,5X226- 21 BLACK 12, åtgår 36st
Pris: 45kr/st
Lägg 36st i varukorgen
10
7710907122630, Lagerstatus: 18
SPOKE M4,5X226- 21 BLACK 12, åtgår 36st
Pris: 45kr/st
Lägg 36st i varukorgen
11
79109072000, Lagerstatus: 87
Spoke nipple M4.5, åtgår 36st
Pris: 20kr/st
Lägg 36st i varukorgen
11
79109072000, Lagerstatus: 87
Spoke nipple M4.5, åtgår 36st
Pris: 20kr/st
Lägg 36st i varukorgen
12
7910907000030, Lagerstatus: hos lev.
Front Rim 21x1.60
Pris: 1980kr/st
Lägg i varukorgen
13
50309073000, Lagerstatus: 1-3
RIM BAND 21
Pris: 120kr/st
Lägg i varukorgen
15
00050000954, Lagerstatus: hos lev.
SPOKE KIT FRONT 21 BLACK
Pris: 1040kr/st
Lägg i varukorgen
16
78109090200, Lagerstatus: 1-3
RIM LOCK 1,60
Pris: 190kr/st
Lägg i varukorgen
37-3001, Lagerstatus: 20
DÄCKLÅS FRAM, Låser däcket mot fälgen av hög kvalitet.
Pris: 105kr/st
Lägg i varukorgen
17
77110090050, Lagerstatus: 18
NUT FOR WHEEL HOLDER
Pris: 30kr/st
Lägg i varukorgen
20
79009060000, Lagerstatus: 1-3
BRAKE DISC FRONT 260MM 16
Pris: 1350kr/st
Lägg i varukorgen
04-790, Lagerstatus: 4-6
BROMSSKIVA FRAM STD (VÄNSTER), Bromsskiva av hög/högsta kvalitet.
Pris: 795kr 649kr/st
Lägg i varukorgen
21
59009062013, Lagerstatus: 30
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9, åtgår 6st
Pris: 20kr/st
Lägg 6st i varukorgen
30
79109081033, Lagerstatus: 4-6
Wheel spindle front cmpl, 2019
Pris: 835kr/st
Lägg i varukorgen
32
70009082000, Lagerstatus: hos lev.
AXLESCREW M20X1.5 SW17
Pris: 100kr/st
Lägg i varukorgen
38
55003135000, Lagerstatus: 14
PLUG FOR RIM
Pris: 35kr/st
Lägg i varukorgen
40
7770908107055, Lagerstatus: hos lev.
AUXILIARY SCREW FRONT
Pris: 50kr/st
Lägg i varukorgen