Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av vår webbplats. Du kan välja att endast tillåta nödvändiga cookies eller tillåta alla cookies.
125 SX (2020) VÄXELMEKANISM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
kopiera artikelnummer
50534005044
Shift shaft cmpl.
1125:-
2
kopiera artikelnummer
61234008044
SLIDING PLATE
210:-
3
kopiera artikelnummer
56534013100
TENSIONING SPRING 0,8MM
25:-
4
kopiera artikelnummer
54634020000
SPRING GUIDE
55:-
5
kopiera artikelnummer
54834014000
RETURN SPRING 03
50:-
6
kopiera artikelnummer
54634050000
STOP DISK 14X30X1
46:-
7
kopiera artikelnummer
54632095000
needle sleeve HK 1412 14x20x12, Åtgår 2st
50:-
8
kopiera artikelnummer
0760142460
radial shaft seal 14x24x6 B
50:-
9
kopiera artikelnummer
50434031000
SHIFT LEVER CPL.
740:-
kopiera artikelnummer
06-1512
VÄXELSPAK, Ekonomi växelspak som ersätter original. Obs! Endast exempelbild... mer info



VÄXELSPAK, Ekonomi växelspak som ersätter original. Obs! Endast exempelbild

Dölj ytterligare info
479:-
10
kopiera artikelnummer
50233041500
PAIR NORDLOCK WASHER M6
33:-
11
kopiera artikelnummer
0024060156S
HH collar screw M6x15 TX30
24:-
12
kopiera artikelnummer
0025050206S
Hex collar screw, M5x20 ISA30
24:-
13
kopiera artikelnummer
0349000050
WASHER DIN7349-5X15X2
15:-
14
kopiera artikelnummer
50334024144
LOCATING LEVER CPL. 08
250:-
15
kopiera artikelnummer
54634052300
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
50:-
16
kopiera artikelnummer
54834023000
LOCKING LEVER SPRING 03
48:-
18
kopiera artikelnummer
50434003000
SHIFTING FORK 1ST/3RD GEAR
765:-
19
kopiera artikelnummer
50534002000
shifting fork 2/4 gear
765:-
20
kopiera artikelnummer
50434001000
SHIFTING FORK 5/6 GEAR
765:-
21
kopiera artikelnummer
0402061480
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8, Åtgår 3st
19:-
22
kopiera artikelnummer
54834020000
SHIFT. RAIL C. SHAFT 250/300
175:-
23
kopiera artikelnummer
54834019000
SHIFT. RAIL MAIN SHAFT 250/300
150:-
24
kopiera artikelnummer
58038023200
PRESSURE SPRING 0,9MM, Åtgår 3st
65:-
25
kopiera artikelnummer
0012060303S
Cap head screw M6x30-8.8
15:-
26
kopiera artikelnummer
50434015100
Shift drum locating cpl.
595:-
27
kopiera artikelnummer
0625618050
BALL BEARING 61805 C3
185:-
28
kopiera artikelnummer
50534012033
Shift roller cpl.
1295:-
29
kopiera artikelnummer
0625069034
BALL BEARING 6903 C4
130:-



1
50534005044, Lagerstatus: 4-6
Shift shaft cmpl.
Pris: 1125kr/st
Lägg i varukorgen
2
61234008044, Lagerstatus: 1-3
SLIDING PLATE
Pris: 210kr/st
Lägg i varukorgen
3
56534013100, Lagerstatus: 4-6
TENSIONING SPRING 0,8MM
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
4
54634020000, Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE
Pris: 55kr/st
Lägg i varukorgen
5
54834014000, Lagerstatus: 1-3
RETURN SPRING 03
Pris: 50kr/st
Lägg i varukorgen
6
54634050000, Lagerstatus: 1-3
STOP DISK 14X30X1
Pris: 46kr/st
Lägg i varukorgen
7
54632095000, Lagerstatus: 18
needle sleeve HK 1412 14x20x12, åtgår 2st
Pris: 50kr/st
Lägg 2st i varukorgen
7
54632095000, Lagerstatus: 18
needle sleeve HK 1412 14x20x12, åtgår 2st
Pris: 50kr/st
Lägg 2st i varukorgen
8
0760142460, Lagerstatus: 28
radial shaft seal 14x24x6 B
Pris: 50kr/st
Lägg i varukorgen
9
50434031000, Lagerstatus: 1-3
SHIFT LEVER CPL.
Pris: 740kr/st
Lägg i varukorgen
06-1512, Lagerstatus: 1-3
VÄXELSPAK, Ekonomi växelspak som ersätter original. Obs! Endast exempelbild
Pris: 479kr/st
Lägg i varukorgen
10
50233041500, Lagerstatus: 7
PAIR NORDLOCK WASHER M6
Pris: 33kr/st
Lägg i varukorgen
11
0024060156S, Lagerstatus: 17
HH collar screw M6x15 TX30
Pris: 24kr/st
Lägg i varukorgen
12
0025050206S, Lagerstatus: 18
Hex collar screw, M5x20 ISA30
Pris: 24kr/st
Lägg i varukorgen
13
0349000050, Lagerstatus: 1-3
WASHER DIN7349-5X15X2
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
14
50334024144, Lagerstatus: 1-3
LOCATING LEVER CPL. 08
Pris: 250kr/st
Lägg i varukorgen
15
54634052300, Lagerstatus: 1-3
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
Pris: 50kr/st
Lägg i varukorgen
16
54834023000, Lagerstatus: 1-3
LOCKING LEVER SPRING 03
Pris: 48kr/st
Lägg i varukorgen
18
50434003000, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING FORK 1ST/3RD GEAR
Pris: 765kr/st
Lägg i varukorgen
19
50534002000, Lagerstatus: 1-3
shifting fork 2/4 gear
Pris: 765kr/st
Lägg i varukorgen
20
50434001000, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING FORK 5/6 GEAR
Pris: 765kr/st
Lägg i varukorgen
21
0402061480, Lagerstatus: 1-3
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8, åtgår 3st
Pris: 19kr/st
Lägg 3st i varukorgen
21
0402061480, Lagerstatus: 1-3
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8, åtgår 3st
Pris: 19kr/st
Lägg 3st i varukorgen
21
0402061480, Lagerstatus: 1-3
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8, åtgår 3st
Pris: 19kr/st
Lägg 3st i varukorgen
22
54834020000, Lagerstatus: 1-3
SHIFT. RAIL C. SHAFT 250/300
Pris: 175kr/st
Lägg i varukorgen
23
54834019000, Lagerstatus: 1-3
SHIFT. RAIL MAIN SHAFT 250/300
Pris: 150kr/st
Lägg i varukorgen
24
58038023200, Lagerstatus: 4-6
PRESSURE SPRING 0,9MM, åtgår 3st
Pris: 65kr/st
Lägg 3st i varukorgen
24
58038023200, Lagerstatus: 4-6
PRESSURE SPRING 0,9MM, åtgår 3st
Pris: 65kr/st
Lägg 3st i varukorgen
24
58038023200, Lagerstatus: 4-6
PRESSURE SPRING 0,9MM, åtgår 3st
Pris: 65kr/st
Lägg 3st i varukorgen
25
0012060303S, Lagerstatus: 4-6
Cap head screw M6x30-8.8
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
26
50434015100, Lagerstatus: 1-3
Shift drum locating cpl.
Pris: 595kr/st
Lägg i varukorgen
27
0625618050, Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 61805 C3
Pris: 185kr/st
Lägg i varukorgen
28
50534012033, Lagerstatus: 1-3
Shift roller cpl.
Pris: 1295kr/st
Lägg i varukorgen
29
0625069034, Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 6903 C4
Pris: 130kr/st
Lägg i varukorgen