125 SX (2020) TÄNDSYSTEM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
0017060305 Lagerstatus: 10
SPECIAL SCREW T60 6X30 WS=6, Åtgår 2st
20:-
2
50539031000 Lagerstatus: hos lev.
ELECTRONIC BOX 125 SX 2016
2985:-
3
0017060206 Lagerstatus: 27
EJOT PT SCREW K60X20 ALU WS=6, Åtgår 6st
20:-
4
79111055000 Lagerstatus: hos lev.
Battery box
320:-
5
54839032200 Lagerstatus: 1-3
WIRING HARNESS FOR CDI 2-ST.07
915:-
6
47039090000 Lagerstatus: 4-6
SPARK PLUG CAP LB05EMH N
125:-
7
51539093000 Lagerstatus: 84
SPARK PLUG BR9ECMVX
220:-
7
43-BR9ECMIX Lagerstatus: 39
NGK TÄNDSTIFT BR9ECMIX IRIDIUM
NGK TÄNDSTIFT BR9ECMIX IRIDIUM

Dölj ytterligare info
235:-
8
51739091000 Lagerstatus: hos lev.
Sealing boot
120:-
9
0026060186 Lagerstatus: 8
COLLAR SCREW M6X18 ISA30, Åtgår 2st
20:-
10
59039006000 Lagerstatus: 9
IGNI.COIL KOKU. IG5127
670:-
11
50439013000 Lagerstatus: 1-3
DISTANCE UNIT
120:-
12
50439004000 Lagerstatus: 4-6
STATOR
2515:-
13
50439004010 Lagerstatus: hos lev.
PICKUP BRACKET
120:-
14
0014050163 Lagerstatus: 11
HH COLLAR SCREW M 5X16 WS=6, Åtgår 3st
20:-
15
0912050253 Lagerstatus: 1-3
AH SCREW DIN0912-M 5X25, Åtgår 2st
15:-
16
50439005000 Lagerstatus: 1-3
ROTOR
3205:-
17
50430002000 Lagerstatus: 1-3
IGNITION COVER SX
770:-
18
0025060206 Lagerstatus: 33
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8
20:-
19
0021050003 Lagerstatus: 24
washer DIN 9021 A - 5.3, Åtgår 3st
10:-
20
60308006000 Lagerstatus: hos lev.
COLLAR BUSHING 6,2X9,2X15X12,5, Åtgår 2st
25:-