SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
5
61230045000 Lagerstatus: 1-3
CAP NUT M6 STAINLESS STEEL
10:-
6
81235055020 Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP ROTOR
55:-
7
81235055110 Lagerstatus: 1-3
DISC WATER PUMP
50:-
8
0760123073 Lagerstatus: 4-6
SHAFT SEAL RING 12X30X7 PTFE
53:-
11
79435053000 Lagerstatus: hos lev.
SEAL WITH CARRIER PLATE
220:-
12
79435052000 Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP COVER
130:-
13
0025060256 Lagerstatus: 78
HH collar screw M6x25 TX30
16:-
14
0025060456 Lagerstatus: 12
HH COLLAR SCREW M6X45 TX30
16:-
15
0025060206 Lagerstatus: 53
HH collar screw M6x20 TX30
16:-
16
0603061001 Lagerstatus: 88
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
12:-
17
0402040980 Lagerstatus: 10
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8, Åtgår 2st
15:-
99
79435055015 Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP REP. KIT
380:-



Klicka här för skärmanpassad bild
61230045000, Lagerstatus: 1-3
CAP NUT M6 STAINLESS STEEL
Pris 10:- Lägg i varukorg
81235055020, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP ROTOR
Pris 55:- Lägg i varukorg
81235055110, Lagerstatus: 1-3
DISC WATER PUMP
Pris 50:- Lägg i varukorg
0760123073, Lagerstatus: 4-6
SHAFT SEAL RING 12X30X7 PTFE
Pris 53:- Lägg i varukorg
79435053000, Lagerstatus: hos lev.
SEAL WITH CARRIER PLATE
Pris 220:- Lägg i varukorg
79435052000, Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP COVER
Pris 130:- Lägg i varukorg
0025060256, Lagerstatus: 78
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8
Pris 16:- Lägg i varukorg
0025060456, Lagerstatus: 12
HH COLLAR SCREW M6X45 TX30
Pris 16:- Lägg i varukorg
0025060206, Lagerstatus: 53
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8
Pris 16:- Lägg i varukorg
0603061001, Lagerstatus: 88
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
Pris 12:- Lägg i varukorg
0402040980, Lagerstatus: 10
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
79435055015, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP REP. KIT
Pris 380:- Lägg i varukorg