450 SX-F (2020) TÄNDSYSTEM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
7943000200015 Lagerstatus: hos lev.
IGNITION COVER 450
990:-
2
79430040000 Lagerstatus: 4-6
IGNITION COVER GASKET
120:-
3
0402040980 Lagerstatus: 1-3
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8, Åtgår 2st
15:-
4
79239004200 Lagerstatus: 1-3
Stator
2515:-
5
0012050253S Lagerstatus: hos lev.
Bolt DIN 6912 - M5x25 SS, Åtgår 3st
15:-
6
49030021000 Lagerstatus: 4-6
COLLAR NUT M12X1 R/S
45:-
7
0137120000 Lagerstatus: 1-3
SPRING WASHER DIN0137-B12
10:-
8
79439005000 Lagerstatus: hos lev.
ROTOR
3785:-
9
0888030050 Lagerstatus: 1-3
WOODRUFF KEY DIN6888-3X5X13
10:-
10
79430002050 Lagerstatus: hos lev.
CABLE HOLDER PLATE
160:-
11
0025050166 Lagerstatus: 31
HH collar screw M5x16 TX30, Åtgår 2st
20:-
12
79539090000 Lagerstatus: hos lev.
Spark plug connector
430:-
13
77239093000 Lagerstatus: 13
PLUG NGK LMAR9AI - 8
295:-
14
58439006000 Lagerstatus: 4-6
IGNITIONCOIL IG3826 KOKUSAN96
670:-
15
0026060186 Lagerstatus: 8
COLLAR SCREW M6X18 ISA30, Åtgår 2st
20:-
16
0025060256 Lagerstatus: 28
HH collar screw M6x25 TX30, Åtgår 7st
20:-
17
0603061001 Lagerstatus: 20
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
15:-