SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
79235052000
WATER PUMP COVER
445:-
2
79235053000 2022-01-25
GASKET F. WATER PUMP COVER
75:-
3
0025060456
HH COLLAR SCREW M6X45 TX30, Åtgår 2st
20:-
4
0025060256 2022-01-25
HH collar screw M6x25 TX30, Åtgår 2st
20:-
5
0603061001
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
15:-
6
0402040980
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8, Åtgår 2st
20:-
7
61230045000
CAP NUT M6 STAINLESS STEEL
25:-
8
79235055044
WATER PUMP WHEEL CPL.
140:-
10
07601530451
SHAFT SEAL RING 15X30X4.5 BAUD
55:-
99
79235055015 2022-01-25
WATER PUMP REP. KIT
180:-



1
79235052000, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP COVER
Pris: 445kr/st
Lägg i varukorgen
2
79235053000, Lagerstatus: hos lev.
GASKET F. WATER PUMP COVER
Pris: 75kr/st
Lägg i varukorgen
3
0025060456, Lagerstatus: 12
HH COLLAR SCREW M6X45 TX30, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
4
0025060256, Lagerstatus: hos lev.
HH collar screw M6x25 TX30, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
5
0603061001, Lagerstatus: 4-6
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
6
0402040980, Lagerstatus: 8
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
7
61230045000, Lagerstatus: 1-3
CAP NUT M6 STAINLESS STEEL
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
8
79235055044, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP WHEEL CPL.
Pris: 140kr/st
Lägg i varukorgen
10
07601530451, Lagerstatus: 4-6
SHAFT SEAL RING 15X30X4.5 BAUD
Pris: 55kr/st
Lägg i varukorgen
99
79235055015, Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP REP. KIT
Pris: 180kr/st
Lägg i varukorgen